Instytut Ks. Piotra Skargi z wizytą w Fatimie
2018-05-15

202 duże świece wotywne, 1800 aktów ofiarowania oraz 39 tysięcy podziękowań do Matki Bożej – to wszystko w imieniu korespondentów i darczyńców złożyli w fatimskim sanktuarium przedstawiciele Instytutu Ks. Piotra Skargi. Wraz z nami do miejsca objawień udała się też liczna grupa Apostołów Fatimy.

 
202 duże świece wotywne powstały w wyniku przetopienia 3600 małych świeczek, odesłanych przez osoby, które zapaliły wirtualne świece na stronie internetowej www.modlitwa.fatima.pl.  Dodatkowo w czasie majowej pielgrzymki złożyliśmy w fatimskim sanktuarium 1800 aktów ofiarowania, 39 tysięcy podziękowań do Matki Bożej, a także 100 intencji nadesłanych z innych kampanii.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych, wraz z nami do Portugalii wyruszyła też liczna grupa Apostołów Fatimy. Wylosowani pielgrzymi wzięli udział w procesjach na placu przed sanktuarium, poznali miejsca objawień Maryjnych oraz rodzinne strony fatimskich pastuszków, a także trwali w modlitwie na pięknych nabożeństwach.

 

To już kolejny rok, w którym Instytut Ks. Piotra Skargi prowadzi akcję modlitewną „Twoje światło w Fatimie”. Od 2012 roku na naszej stronie internetowej zapalonych zostało aż 69 227 świec siedmiodniowych, 21 478 trzydziestodniowych oraz 7 230 świec wieczystych.

 

PiotrSkarga.pl

Interesujący artykuł?