Ostatni moment by zapisać się na Otwarty Dzień Formacji Kontrrewolucyjnej
2017-03-14
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w  VI Otwartym Dniu Formacji Kontrrewolucyjnej. Będzie to jedna z niewielu okazji, by spotkać się w gronie młodych, otwartych, energicznych osób z całej Polski, których łączy przywiązanie do postaw i zasad katolickich oraz wola walki o Cywilizację chrześcijańską w Polsce i świecie.


Tematem przewodnim tegorocznego Dnia Formacji Kontrrewolucyjnej jest Wezwanie do Krucjaty XXI wieku! Towarzyszyć mu będą wykłady i dyskusje dotyczące cywilizacji chrześcijańskiej. Pełny program kongresu można sprawdzić na stronie 
kongres.krucjatamlodych.pl


Otwarty Dzień Formacji Kontrrewolucyjnej to
:

  • możliwość nawiązania nowych kontaktów z działaczami społecznymi i tymi, którzy działalność taką pragną rozpocząć,
  • okazja do pogłębienia swej formacji katolickiej i kontrrewolucyjnej,
  • wymiana doświadczeń z dotychczasowej pracy i wyciągnięcie wniosków na przyszłość,
  • szereg interesujących wystąpień i wykładów.Zapraszamy nie tylko członków i sympatyków Krucjaty Młodych, ale także tych, którzy kontaktu z Krucjatą jeszcze nie mieli, a aktywni są w innych środowiskach, bądź chcą się dopiero zaangażować.

                                                                                    


Aby wziąć udział w VI Otwartym Dniu Formacji Kontrrewolucyjnej należy do 23 marca 2017 r. (włącznie) zarejestrować się poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się pod linkiem: 
http://kongres.krucjatamlodych.pl


Wpisowe na Otwarty Dzień Formacji Kontrrewolucyjnej wynosi jedynie 20 złotych (płatne na miejscu). Opłata obejmuje obiad i przerwy kawowe podczas wydarzenia.Interesujący artykuł?