Publiczny Różaniec w Twoim mieście. Zobacz gdzie będą modlić się w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego!
2017-04-05
Krucjata Młodych serdecznie zaprasza mieszkańców Olsztyna, Warszawy, Białegostoku, Krakowa, Gliwic na publiczne różańce w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego.


Ponad 100 lat temu podczas beatyfikacji Joanny d’Arc św. Pius X powiedział: „Dziś bardziej niż kiedykolwiek przedtem siła tych, którzy skłonni są do zła, wypływa z tchórzostwa oraz słabości ludzi dobrych, a cała żywotność królestwa szatana jest wynikiem niefrasobliwej słabości katolików. O, gdybym mógł zapytać Boskiego Odkupiciela, jak Go prosił w duchu prorok Zachariasz (Zach 13, 6a): Cóż to za rany są w pośrodku rąk twoich?, usłyszałbym bez wątpienia odpowiedź: Jestem zraniony w domu tych, którzy mię miłowali’. Zostałem zraniony przez moich przyjaciół, którzy mnie nie bronili i którzy przy każdej okazji współpracowali z moimi przeciwnikami. I słowa te odnoszą się do słabych i letnich katolików wszystkich narodowości” – przypominają organizatorzy i zapraszają:

 

OLSZTYN

6 kwietnia (czwartek) godz. 17.00 pod Ratuszem, róg 11 Listopada i 1 Maja

 

WARSZAWA

8 kwietnia (sobota) godz. 17.00 Krakowskie Przedmieście 62 (przed Res Sacra Miser)

 

 BIAŁYSTOK

11 kwietnia (wtorek) godz. 19.00 Rynek Kościuszki

 

KRAKÓW

12 kwietnia (środa) godz. 17.00, Rynek Główny (przed kościołem św. Wojciecha)

 

GLIWICE

21 kwietnia (piątek) godz. 17.00 Rynek (przed figurą Matki Bożej Niepokalanie Poczętej


Jak podkreślają organizatorzy „Matka Boża w Fatimie wskazała na doskonałą broń do walki o nawrócenie grzeszników – różaniec. Więc nie bądźmy TCHÓRZAMI, ale odważnie przyznajmy się do wiary katolickiej”.

 Interesujący artykuł?