Rybnik: Klub Polonia Christiana zaprasza na spotkanie z Krystianem Kratiukiem
2017-04-13
Klub Polonia Christiana ma zaszczyt zaprosić Państwa do Rybnika na spotkanie autorskie z Krystianem Kratiukiem. Spotkanie poświęcone będzie prezentacji i promocji nowej książki dziennikarza i publicysty PCh24.pl oraz Polonia Christiana, zatytułowanej "Wyznawcy Kompromisów".

"Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili." Tak mogłoby brzmieć streszczenie tego, co opisuje w swojej najnowszej książce Krystian Kratiuk. Rzeczywistość dotycząca problemu aborcji ma wiele politycznych odcieni. Ci, którym zaufaliśmy i oddaliśmy głos w wyborach, decydują o losach najmniejszych i zupełnie bezbronnych. Nie bez powodu więc przytaczamy tu ewangeliczne napomnienie Jezusa. Tym bardziej, że tworzący ustawy, prawa i przepisy mienią się katolikami.


Nie ma chyba w naszym kraju takiej osoby wierzącej, która nie zwracałaby uwagi na medialne doniesienia dotyczące obywatelskiego projektu "Stop Aborcji!". Zakładał on pełną ochronę poczętych dzieci ale został przez parlamentarzystów RP niestety odrzucony!

Jak zatem postrzegać tą zadziwiającą i przykrą opieszałość w chronieniu nienarodzonych? Czy Ci, którzy nie potrafią pomóc najsłabszym, będą mogli skutecznie chronić nas - dorosłych obywateli? Czy w świecie polityki prawo do życia dla każdego przysługuje naprawdę… każdemu? 

 
Zapraszamy 21 kwietnia (piątek) o godzinie 18:00 do Hotelu Przy Młynie na ulicy Młyńskiej 17 w Rybniku.


Wstęp Wolny!Interesujący artykuł?