Sandomierz, Stalowa Wola:Islam, terroryzm i polityczna poprawność jako plagi społeczne we Francji
2016-12-08
 Ciągle docierają do nas wiadomości o skandalicznych wybrykach muzułmanów w Europie Zachodniej, o ich roszczeniach na polu życia społecznego, a nawet o dokonywanych przez islamistów zamachach terrorystycznych. Nie łatwo jest jednak na Zachodzie mówić prawdę o tych wydarzeniach z powodu dyktatury politycznej poprawności.

 


Jak wygląda dzisiejsza Francja bez nakładanego przez media filtra polit-poprawności? Jakie są realne problemy tego kraju? Czy czeka go jakakolwiek przyszłość? O tym opowie w Klubie „Polonia Christiana” Bogdan Dobosz, dziennikarz, felietonista i pisarz współpracujący z naszym portalem i licznymi innymi redakcjami.

 


Wykład pt. „Islam, terroryzm i polityczna poprawność jako plagi społeczne we Francji” wygłoszony zostanie w piątek 16 grudnia o godzinie 18:00 w Sali Papieskiej Instytutu Teologicznego im. bł. Wincentego Kadłubka w Sandomierzu przy ul. Mariackiej 9 w Sandomierzu oraz w sobotę 17 grudnia o godzinie 16:30 w kawiarence „Przystań” przy Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli-Rozwadowie przy ul. Klasztornej 27 w Stalowej Woli.

 


Serdecznie zapraszamy!

 


Wstęp wolny.
Interesujący artykuł?