Akademia Niepoprawna Politycznie
Dr Tomasz Teluk: ”Mitologia efektu cieplarnianego”
2010-02-25

Akademia Niepoprawna Politycznie przy Instytucie Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie zaprasza na wykład dr. Tomasza Teluka. Prezes Instytutu Globalizacji wygłosi prelekcję zatytułowaną: „Mitologia efektu cieplarnianego”.

Wykład odbędzie się w czwartek 11 marca 2010 r. w siedzibie IESiR w Krakowie przy ul. Augustiańskiej 28. Początek o godz. 17.30

Opłata organizacyjna: 7 zł

Zapisy: areks@piotrskarga.pl

Dr Tomasz Teluk jest politologiem, doktorem filozofii, studiował na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Jagiellońskim. Był ekspertem ekonomicznym Centre for the New Europe w Brukseli i Centrum im. Adama Smitha. Jest założycielem Instytutu Globalizacji, publicystą oraz autorem książek: „E-biznes, nowa gospodarka” (2002), „IT w firmie” (2004), „Libertarianizm. Teoria państwa” (2006), „Mitologia efektu cieplarnianego” (2009). Autor kilkuset artykułów. Jego komentarze ukazywały się w mediach na całym świecie w „Rzeczpospolitej”, „Wprost”, „Dzienniku”, „Forbes”, TVP, Polskim Radiu, BBC, Radio Netherlands, Lithuanian Radio, TCSDaily.com i wielu innych. W 2009 r. otrzymał Nagrodę Wolności Templetona. (za: globalizacja.org)

PiotrSkarga.pl

Interesujący artykuł?