Elżbieta
5 listopada
 
Miałam ogromną przyjemność móc wziąć udział w pielgrzymce do Fatimy w dniach 15-19.10.2018 zorganizowanej przez Instytut im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie. Zostałam zaproszona jako osoba towarzysząca przez Panią Helenę. Pragnę podziękować z całego serca za WSZYSTKO. Brakuje mi słów, by wyrazić emocje i ogromną wdzięczność. Była to pielgrzymka mojego życia.
linia
Danuta
8 października
 
Szanowny Panie Prezesie Olejniczak,

 

dziękuję Panu za przesłany mi obrazek Ojca Pio. Już kilka lat modlę się do o. Pio, mam już kilka obrazków i książki o Nim. Jest moim kochanym przyjacielem, dzięki któremu dostałam wiele łask. Był przy mnie nawet w moim nieszczęściu. Kiedy moja córka została wdową z czwórką małych dzieci, najstarsze miało 10 lat, a najmłodsze 2 miesiące.

 

Danuta, 8 października 2018 r.

linia
Elżbieta, Koziegłowy
5 września
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica!

Zacznę od podziękowań dla całej Redakcji, a w szczególności dla Pana Prezesa Olejniczaka, niech Matka Boża dalej otacza was wieńcem zdrowia i długich lat życia za to, co czynicie dla ludzi, za „Przymierze z Maryją”, którego jestem wierną czytelniczką od wielu lat. 

 


linia
Marianna z Milanówka
11 października
 
 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

                Szanowny Panie Sławku!

                Proszę mi wybaczyć tak długie milczenie. Prawie wszystkie Pana listy zbieram już od kilku lat. Dzięki ich treściom (b. subiektywnych i serdecznych) stał się Pan moim drogocennym i bliskim przyjacielem a najbardziej dziękuję za zapewnienie o modlitwie w mojej intencji. 

linia
Barbara z Warszawy
23 września
 
 Szanowni Państwo.

Serdecznie Państwa przepraszam, za zaistniałe milczenie z mojej strony – ale mam coś co mnie choć trochę usprawiedliwia. Najpierw musiałam odświeżyć mieszkanie a potem wyjechałam nad Bug.

linia
Lidia ze Starogardu
20 września
 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Szanowna Redakcjo!

Z wielką radością piszę ten list, gdyż jestem bardzo zaszczycona i wyróżniona, że należę do Apostolatu Fatimy.

linia
Edyta z Wieliczki
19 lipca
 
 Szczęść Boże. 


Zamówiłam przez link na Facebooku trzy cudowne medaliki […] Wczoraj pół nocy próbowałam znaleźć poprawnie wykonany medalik i naprawdę ciężko, weszła jakaś totalna swoboda jak chodzi o medaliki :( a dziś znalazłam ten, piękny, taki prawdziwy, tradycyjny. Cieszę się bardzo […]

linia
Agata
20 stycznia
 
Witam serdecznie!
Od  pewnego czasu otrzymuję od Państwa dwumiesięcznik „Przymierze z Maryją” oraz różnorakie książki i broszury. 
linia
Mariola
14 grudnia
 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Chciałam przede wszystkim pogratulować Wam tak pięknego dzieła jakie tworzycie.

linia
Stała Czytelniczka
2 listopada
 
Chciałabym podzielić się z Redakcją i Czytelnikami ,,Przymierza z Maryją” wielką radością, która dotyczy mojej chrześnicy. 
linia
Magdalena z Lubelskiego
28 października
 
Bardzo się cieszę, że Wasz Instytut rozwija działalność. Materiały, które mi przesyłacie, pomagają mi w trudnym dla mnie okresie mojego życia.
 
linia
Halina z Pomian
13 sierpnia
 
Dziękuję Wam serdecznie za Cudowny Medalik, który otrzymałam gdy przebywałam w szpitalu. Od razu pomyślałam, że Matka Najświętsza pomoże mi przezwyciężyć strach, bo akurat oczekiwałam na operację. Maryja przybyła do mnie wtedy, gdy jej najbardziej potrzebowałam. Założyłam medalik i pomyślałam, ze wszystko będzie dobrze, że operacja się uda.
linia
Maria z Tomaszowa Lubelskiego
14 lipca
 
 Dziękuję bardzo za przysłanie mi 11. numeru "Przymierza z Maryją". Przyniósł mi on wielką radość i satysfakcję, szczególnie zaś tekst, w którym przeczytałam o ks. Ignacym Skorupce, tym zapomnianym bohaterze "Cudu nad Wisłą".
linia
Maria z Kazimierza koło Rumi
8 kwietnia
 
Kochani!

Dziękuję za Wasze pismo "Przymierze z Maryją". Bardzo lubię je czytać, jest treściwe, krzepiące ducha, czytam je w całości, a później dzielę się treścią w mojej rodzinie. Dużo czytam, i to tylko książki i czasopisma o treści religijnej. Nie wstydzę się swojej wiary, gdzie tylko jest możliwość, wszędzie gdzie jestem mówię o Panu Bogu i Matuchnie Najświętszej, proszę bliźniego o przeczytanie treści religijnych, o słuchanie Pana Boga. Modlę się za wszystkich, za mojego męża, dzieci, za cały świat. W dzisiejszym świecie potrzeba prawdziwych świadków naszej wiary katolickiej, trzeba całkowicie zawierzyć Panu Bogu. Dziękuję za Waszą działalność, za książki, prasę, obrazki, kalendarze, za wszystko.

Jestem emerytką i w miarę możliwości będę Was wspierać skromnym groszem. Macie moje wsparcie w modlitwie. Moim pragnieniem jest służyć Panu Bogu i Matce Bożej goręcej i wiernie, całym sercem.

Proszę Was również o wsparcie modlitewne, bo jest to bardzo ważne w moim życiu.

Bóg zapłać i szczęść Wam Boże!

 

linia
Katarzyna z rodziną
11 marca
 
Szczęść Boże,

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za wszystko co od Was otrzymuję. Jestem bardzo wdzięczna za kalendarz  z Matką Bożą Fatimską, za piękny obraz na płótnie z wizerunkiem Najświętszego Sakramentu, jak również za regularne pismo "Przymierze z Maryją".

Dziękuję za wszelkie dobro, które od Was otrzymuję. Mam już 94 lata, ale jeszcze jestem sprawna na tyle, aby czytać Wasze czasopisma i różne modlitwy, z których chętnie korzystamy razem z mężem - ma 93 lata. Jesteśmy bardzo wdzięczni Bogu i Maryi za opiekę i wszystkie Łaski otrzymane w dotychczasowym życiu. Jak Bóg da w sierpniu będziemy obchodzić 69. rocznicę ślubu.

Mamy 3 synów, 14 wnucząt i 12 prawnucząt. Dziękuję za Waszą działalność i modlitwę. Bóg zapłać i szczęść  Boże.

 

linia
Janina
12 luty
 
Szczęść Boże!

Serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników Instytutu Księdza Piotra Skargi i dziękuję za otrzymane przesyłki, które są bardzo cenne oraz wspierają duchowo.

Wszystkie czasopisma "Przymierza z Maryją" czytam dokładnie i przekazuję innym osobom. Z wielką uwagą i zainteresowaniem przeczytałam artykuł pt. "Święta Helena odnajduje Krzyż Chrystusa" zamieszczony w nr 69. "Przymierza z Maryją" . Zostanie on wykorzystany i odczytany w czasie nawiedzenia relikwii Krzyża Świętego w moim domu. Przepiękne są kalendarze z Matką Bożą Fatimską, która jest z nami przez cały rok. Wiele radości sprawiły mi inne przesyłki, takie jak: koronka do Miłosierdzia Bożego, Siedem Boleści Matki Bożej, płyta "Gorzkie żale" i wykonany na tkaninie obraz Najświętszego Sakramentu, który służy do dekoracji okna w czasie uroczystości Bożego Ciała. Dzięki Instytutowi odprawiłam Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca w 2013 r.

Dziękuję za Waszą działalność w budzeniu sumień Polaków, wspieraniu modlitwą i w miarę możliwości skromnymi datkami .

Z wyrazami szacunku dla całej redakcji

 

linia
Barbara
23 stycznia
 
 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Pragnę serdecznie podziękować za piękną figurkę Matki Bożej Fatimskiej, która znalazła honorowe miejsce w moim mieszkaniu. Dziękuję również za obraz Najświętszego Sakramentu wykonany na płótnie. Gwarantuję, że ozdobione będzie nim moje okno w święto Bożego Ciała, tym obrazem. Pragnę gorąco podziękować za prasę "Przymierza z Maryją" oraz "Polonia Christiana" - czytamy wspólnie z przyjaciółmi. Proszę o dalszą modlitwę w intencji mojej rodziny, a także rodzin moich dwóch córek, które borykają się z różnymi problemami. Ufamy, że modlitwy za pośrednictwem Matki Bożej Fatimskiej pomogą nam w rozwiązaniu wielu problemów. Zawsze miałam i mam ufność w modlitwie.

Pozdrawiam wszystkich pracowników Instytutu ks. Piotra Skargi i polecam ich opiece Bożej.

Apostołka Matki Bożej Fatimskiej

 

linia
Honorata
17 grudnia
 
Szanowna Redakcjo, bardzo dziękuję za wasze zatroskanie moją osobą, tak przyznaję, że nie dawałam znaku życia, ale moje duchowe "ego" nie upadło. Nadal się dużo modlę za całą rodzinę i nie tylko. Czytam książki i pisma katolickie. Od bieżącego roku choruję neurologicznie, to są dość poważne sprawy, oczywiście są wizyty u lekarzy, był szpital. Ale to nieistotne, ważne jest, aby być z Bogiem, a Bóg będzie z nami. Cały maj dbałyśmy z sąsiadką, aby były modlitwy do naszej Matki Bożej przy kapliczce. To jest coś pięknego, coś niewytłumaczalnego, kiedy dookoła śpiewają ptaki, a my modlimy się do Boga. No, poza tym są codzienne troski, problemy, ale wierzę, że z pomocą Matki Bożej przezwyciężymy wszystko. Zamawiam sobie broszurki z pobliskiego Niepokalanowa, w ten sposób duchowo się wzmacniam. To jest dla mnie bardzo ważne. Za wszystkie przesyłki bardzo serdecznie dziękuję, ale najbardziej dziękuję za flagę na Boże Ciało. To był super pomysł, póki będę żyć będę go zawieszać na uroczystość Bożego Ciała.

Serdecznie dziękuję, Bóg zapłać.

Wierna czytelniczka

 

linia
Edyta
12 listopada
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Chciałam z całego serca podziękować za wszystkie przesyłki, które od Was otrzymuję. Sprawiają mi one ogromną radość. Nawiązując do ostatniego listu od Państwa, dziękuję za troskę i chcę poinformować, że regularnie otrzymuję dwumiesięcznik "Przymierze z Maryją ", który zawsze w miarę możliwości staram się wesprzeć drobnym datkiem. Mimo wielu problemów czekam zawsze na kolejną przesyłkę od Was ufając, że Mateńka nigdy nas nie opuści w kłopotach, a Pan Bóg udzieli nam łask, których tak bardzo potrzebujemy.

Szczęść Boże

linia
Agnieszka z Krakowa
14 października
 
Szczęść Boże!!! Witam serdecznie i pozdrawiam całe grono pracowników Instytutu Księdza Piotra Skargi. Chciałabym podziękować wszystkim redaktorom za pismo „Przymierze z Maryją". Jest bardzo ciekawie opracowane, porusza istotne problemy i wzbogaca moją przynależność jako chrześcijanina do głębokiej wiary. Piszecie dobre artykuły i udzielacie cennych wskazówek, które w dzisiejszym świecie są zapomniane. Przedstawiacie realne zagrożenia i o to chodzi, żeby ludziom pokazać czym jest grzech i związane z tym zło, które przybiera różne formy. Cieszę się że jesteście i gratuluje Wam wszystkich osiągnięć na drodze ewangelizacji. Szczególnie chciałabym podziękować ks. Adamowi Martynie za artykuł "Mamy prawo się bronić", gdyż od dawna szukałam na ten temat odpowiedzi. Jest to temat kontrowersyjny, więc bałam się pytać, ale bardzo się cieszę, że w końcu ktoś odpowiedział na to pytanie na łamach tego pisma. Bo tyle złego się dzieje na tym świecie, zwłaszcza Bliski Wschód, a przykładem tego jest Syria. Często się słyszy, czy to w telewizji, czy w radiu o wojnach i związanej z nią brutalności. Dlatego nie wyobrażam sobie co by było, gdyby nam przyszło żyć w takiej rzeczywistości. Bo człowiek nie ma siebie do końca i nie wie jakby postąpił w sytuacji bez wyjścia. Czy miałby jakiś wybór. Dlatego modlę się o pokój, ale też zdaje sobie z tego sprawę, że pokój dany nam jest na jakiś czas i że jest to dar Boży, że możemy żyć w wolności, swobodnie kształcić się i pracować. Bardzo dziękuje za liczne przesyłki i polecam Was w moich modlitwach.

Bóg zapłać!!!  

 

linia
 
1 
2 
3 
4