Helena z Dubiecka
27 sierpnia
 
Dziękuję serdecznie za wszystkie dary, które mi przysyłacie. Przybliżają one mnie do Matki Bożej, do modlitwy i do Kościoła, pomagają mi przetrwać trudne chwile. Odmawiam codziennie Nowennę do Matki Boskiej od Cudownego Medalika i za Jej przyczyną doznałam Łaski cudu.
linia
Matka i babcia z Trzebieszowa
24 lipca
 
Bardzo oburza mnie fakt, że minister polskiego rządu przyczynił się do zabicia dziecka nienarodzonego! Czyż ludzkość nie otrzymała przestrogi?! Czyż trzęsienie ziemi w Chinach nie było zarazem przestrogą i karą Bożą? Ileż ludzi zginęło?! Ilu rodziców opłakuje dzieci zabite pod gruzami.
linia
Renata z Elbląga
25 czerwca
 
Jestem naprawdę szczęśliwa, że otrzymuję od Waszego Instytutu korespondencję i książki, Cudowny Medalik i różaniec. Dla mnie to dużo znaczy. Mam nadzieję, że modlitwa do NMP jest bardzo dobrą drogą.
linia
Jerzy z Ciechanowa
25 czerwca
 

Szanowni Państwo!

Bulwersują mnie i na pewno wielu Polaków parady równości, które odbywają się w Krakowie. W mieście, w którym nasz śp. Ojciec Święty Jan Paweł II mieszkał przez wiele lat. Czy rzeczywiście większość krakowian jest za tym, aby te parady odbywały się w Krakowie?
linia
Maciej ze Starogardu Gd.:
7 listopada
 
Mam na imię Maciej, mieszkam w Starogardzie Gd. i od mniej więcej dwóch lat, dzięki Wam otrzymuję ciekawe materiały, m.in. Wasze czasopismo, kalendarz, był też piękny różaniec z okazji 90 rocznicy objawień w Fatimie. Wspaniałe podarunki. Dziś mam wielką prośbę. Proszę o modlitwę za zdrowie mojego taty, którego czeka poważna operacja serca w Akademii Medycznej w Gdańsku.
linia
Józef z Przemyśla
26 października
 
Witam Państwa serdecznie, niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Na wstępie dziękuję za korespondencję, zawierającą dość obszerny materiał. Rozumiem, że działalność Instytutu jak i jego szlachetne cele są bardzo potrzebne w obecnym czasie.

linia
Małgorzata z Rzeszowa:
24 października
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus

Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie przysłane mi „Przymierza z Maryją” i z całego serca dziękuję za nie, a także za przysłanie mi Cudownego Medalika, różańca fatimskiego, wielu pięknych kalendarzy, kilku książek oraz wspaniałej korespondencji. Wszystkie przysłane przez Was materiały sprawiają mi wiele radości, pogłębiają moją wiarę, pobudzają do modlitwy i refleksji.
linia
Krzysztof z Opola:
28 września
 
W liście do mnie, Pan Sławomir, cytuje jedną z czytelniczek, dla której "Przymierze z Maryją" okazało się "światełkiem w mroku" i swoistym drogowskazem w dzisiejszych, trudnych czasach. Z radością mogę stwierdzić, że ten, jakże ważny dwumiesięcznik, odmienił i wciąż odmienia również moje życie i przez to życie mojej rodziny. Dzięki niemu jestem po prostu lepszy i mądrzejszy.
linia
Andrzej z Lublina:
27 września
 
Składam serdeczne podziękowania za przysłanie wspaniałego prezentu - różańca, jaki otrzymałem od was w ostatnich dniach. Zapewniam, że teraz jeszcze gorliwiej będę odmawiał Różaniec, bo wiem, że dzięki tej modlitwie wiele można od Boga otrzymać. Popieram wszystkie kampanie Stowarzyszenia, ponieważ są słuszne i bardzo Polsce potrzebne, a kiedy czytam do jak wielkiej liczby rodzin dociera pismo "Przymierze z Maryją" czy wysyłane publikacje to tak mile się robi człowiekowi na duszy.
linia
Zbigniew:
26 września
 
Uprzejmie dziękuję za wszystkie materiały, które otrzymuję od Państwa. Wyrażane w nich treści są ogromnie ważne i bardzo aktualne w dzisiejszych czasach. Nie będąc Kolumbem można śmiało powiedzieć, że zagrożenia dzisiejszego świata są zauważane przez bardzo wąską grupę ludzi, do których Wasz Instytut można zaliczyć.
linia
Mariola:
25 września
 
Przed kilkoma tygodniami, w Kaplicy na Górze Kalwaria, znalazłam wspaniały prezent. Wśród piasku, gdzie każda z osób odwiedzających przechodzi leżała ONA... krótka informacja o CUDOWNYM MEDALIKU. Natychmiast podniosłam ją, zapoznałam się z treścią i stwierdziłam, iż taki sam nosi moja córka i jeszcze kilka osób z naszego otoczenia.
linia
Łukasz:
19 września
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Mam 26 lat. Pracuję w Areszcie Śledczym. Od kilku miesięcy otrzymuję od Was piękne pismo "Przymierze z Maryją". Chciałbym podziękować za wspaniałe dzieło jakim jest głoszenie Ewangelii w tak piękny sposób.
linia
Róża
18 września
 
Wielką radość sprawiliście mi Państwo, waszym e-mailem w sprawie "Marszu w obronie życia". Całym sercem i duszą łączę się w modlitwie w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Również w dniu 28 marca br. będę w łączności modlitewnej z uczestnikami marszu. Sprawy zawodowe, nie pozwalają mi na osobisty udział. A szkoda.
linia
Wanda
17 września
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Trzy dni temu założyłam na piersiach otrzymany od Was Cudowny Medalik. Ucałowałam go z godnością i codziennie oddawałam się opiece Matki Bożej.
linia
Jan
17 września
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Dziewica!
Za medalik, który otrzymałem, chcę z całego serca bardzo podziękować. Dobrze się stało, że list był wysłany w Święto Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny(...) Mam już różne medaliki, ale ten, który otrzymałem, będzie miał dla mnie szczególną wartość i będzie radością w moim życiu. Jest starannie i estetycznie wykonany. Z wielką ufnością będę go nosił i prosił Maryję, naszą najlepszą Matkę, o łaski.
linia
Ignacy
16 września
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Odważyłem się do was napisać, ponieważ pragnę was prosić o przysyłanie każdego numeru "Przymierza z Maryją". Jest to bardzo dobre czasopismo katolickie, z którego dużo można się dowiedzieć dla dobra osobistego, co z kolei można przekazać innym osobom . Te wiadomości są tak konieczne dla ludzi w obecnych czasach. Tymi wiadomościami będę mógł się dzielić z innymi ludźmi(...)
linia
Dariusz
15 września
 
Dziękuję serdecznie za ostatni list dotyczący "Przymierza z Maryją"!
Oczywiście zaraz wyślę 20 zł. Za Cudowny Medalik dziękuję, gdyż ...już przez Waszą akcję z orędziem fatimskim dane mi było przeżyć swoiste nawrócenie; wraz z żoną codziennie odmawiamy Różaniec, odwiedziliśmy Niepokalanów i oboje jesteśmy członkami Rycerstwa Niepokalanej! A jak wyżej piszę, zaczęło się od przeczytania książki. Później ofiarowanie życia Maryi i "pielgrzymka" do miejsca gdzie żył i działał św. o. Kolbe.
linia
Dorota
14 września
 
Bardzo dziękuję za przysłanie mi książki autorstwa Antonio A. Borelli pt. "Fatima orędzie tragedii czy nadziei?". Przesyłam należność za zamówioną książkę, którą otrzymałam.
linia
13 września
 
Z całego serca gorąco dziękujemy za dar, jakim jest wysłanie nam książki "Fatima - orędzie tragedii czy nadziei?", "Historia Hiacynty" (w jęz. rosyjskim) i czasopismo "Przymierze z Maryją". To była dla nas wielka radość.
linia
Anna:
12 września
 
Serdecznie dziękuję za przesłaną mi książkę pt. "Fatima - orędzie tragedii czy nadziei?". Jestem pełen uznania dla założeń Stowarzyszenia. Oby przez Waszą działalność Fatima przemówiła do naszego Narodu.
linia
 
1 
2 
3 
4