Serdecznie zapraszamy na kolejny darmowy pokaz filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” w reżyserii Jarosława Mańki.
linia
Instytut im. Ks. Piotra Skargi oraz „Polonia Christiana” mają zaszczyt zaprosić Państwa na XXI międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 26 – 29 października 2017 roku.
linia
PiotrSkarga.pl, PCh24.pl oraz Koliber Kraków mają zaszczyt zaprosić Państwa na I Dzień Życia w Krakowie, który urozmaicony będzie wieloma atrakcjami dla całej rodziny. Zabierz całą swoją rodzinę i świętuj z nami!
linia
Serdecznie zapraszamy Państwa do Łodzi na XI. Konferencje Stowarzyszenia Dziennikarzy „Polska w nauczaniu św. Jana Pawła II”. Jednym z prelegentów będzie redaktror PCh24.pl Krystian Kratiuk
linia
Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w darmowych spotkaniach z Johnem H. Westenem, organizowanych przez Instytut Ks. Piotra Skargi oraz Klub Polonia Christiana
linia
Instytut na rzecz Wiary i Kultury im. G. K. Chestertona z siedzibą na Uniwersytecie Seton Hall we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetem Papieskim Jana Pawła II w Krakowie oraz Instytutem im. ks. Piotra Skargi zaprasza na cykl konferencji pt. „Chesterton a ulepszanie człowieczeństwa”.
linia
Serdeczne zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji naukowej zatytułowanej „Procesy sekularyzacji we współczesnym Kościele katolickim”, podczas której głos zabierze Sławomir Olejniczak, Prezes Instytutu Ks. Piotra Skargi.
linia
We wtorek 12 września 2017 roku sędzia Rick Libman zdecydował o odstąpieniu od karania dalszym więzieniem działaczki prolife, pomimo starań prokuratury o karę pozbawienia wolności na okres 18 miesięcy. Uwadze sądu nie mogło ujść ogromne poparcie jakie napłynęło dla Mary Wagner z różnych stron świata, w tym szczególnie z Polski.
linia
Serdecznie zapraszamy na spoktanie klubu Polonia Christiana z profesorem Grzegorzem Kucharczykiem. Tematem spotkań jest "Rewolucja protestancka - odnowa czy destrukcja?" Sprzwdź kiedy będziemy w Twoim mieście.
linia
Zakończyła się kolejna edycja Uniwersytetu Letniego TFP. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.
linia
Od 21 do 25 sierpnia w niepołomickim Zamku Królewskim odbywała się Akademia Letnia, w której udział wzięli przedstawiciele Stowarzyszeń Obrony Tradycji, Rodziny i Własności z całego świata.
linia
Celem akcji jest otoczenie Polski modlitwą różańcową wzdłuż granic naszego kraju. Wszystko po to, aby uchronić nasz naród przed islamizacją.
linia
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, wrześniowej edycji publicznego różańca za odnowę moralną Polski i Narodu Polskiego organizowanego przez Krucjatę Młodych
linia
W tym numerze „Przymierza z Maryją” wspominamy Kongres Apostołów Fatimy, który odbył się 20 maja w Krakowie. W najnowszym wydaniu zaprezentujemy Państwu m.in. najważniejsze fragmenty wystąpień z Kongresu.
linia
Serdecznie zapraszamy do Niepokalanowa na projekcje filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” wyprodukowanego przez Instytut Księdza Piotra Skargi.
linia
W najnowszym numerze „Polonia Christiana” odpowiadamy na pytanie o obowiązki i zakazy dotyczące katolików na wakacjach. „A może na pielgrzymkę…?” spróbuje przekonać nas w swoim artykule Paweł Szczepanik. Bogna Białecka wyjaśni dlaczego odpoczynek jest tak ważny, a Mateusz Ziomber zada kluczowe pytanie - „Odpoczynek, ale jaki?

linia
Serdecznie zapraszamy na kolejne darmowe pokazy filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne”. Filmu wyprodukowanego przez Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Księdza Piotra Skargi.
linia
Zapraszamy do wzięcia udziału w lipcowej edycji akcji „Sto różańców na stulecie Fatimy” organizowanej przez Krucjatę Młodych. W najbliższym miesiącu odwiedzą m.in. Warszawę, Kraków, Wrocław i Rzeszów.
linia
Klub „Polonia Christiana” serdecznie zaprasza do Warszawy na wykład profesora Grzegorza Kucharczyka „Reformacja protestancka. Odnowa czy destrukcja”.
linia
Serdecznie zapraszamy do Gdańska na wykład prof. Mieczysława Ryby pod tytułem „Polska na tle tarć cywilizacyjnych w Europie”.
linia
 
1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
8 
... 
45