Elżbieta
Podziękowanie
2018-11-05
Miałam ogromną przyjemność móc wziąć udział w pielgrzymce do Fatimy w dniach 15-19.10.2018 zorganizowanej przez Instytut im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie.

Zostałam zaproszona jako osoba towarzysząca przez Panią Helenę. Pragnę podziękować z całego serca za WSZYSTKO. Brakuje mi słów, by wyrazić emocje i ogromną wdzięczność. Była to pielgrzymka mojego życia.
Dziękuję za wspaniałą organizację i opiekę. Szczególne wyrazy wdzięczności składam Księdzu Józefowi, Pani Dorocie – pilotce i Panu Przemkowi. Trudne do wyrażenia emocje przeżyłam w cudownych, świętych miejscach.

Nie zapomnę drogi krzyżowej, różańca, procesji… Łzy wzruszenia i radości towarzyszą mi do dziś i wiem, że tak będzie do końca mojego życia. Cudowne miejsca, historia, doświadczenia pastuszków… Niezapomniane przeżycia…
 
I tym przeżyciom towarzyszyła cudowna atmosfera jedności, wspólnoty, serdeczności i dobra. Zobaczyć te cudowne miejsca w towarzystwie osób, które w tak krótkim czasie stały się bliskie, które troszczyły się o nas – za to dziękuję Państwu z całego serca – serdeczne Bóg zapłać.
 
Po pielgrzymce mojego życia czuję się spokojna, wyciszona i szczęśliwa. I choć życie nigdy mnie nie rozpieszczało dziś mogę powiedzieć – Pan Bóg przygotował dla mnie cudowny prezent/niespodziankę i dał przekonanie, że to co dla nas wydaję się niemożliwie, nieosiągalne, może stać się realne.
 
Nigdy nie myślałam, że doświadczę w życiu coś tak wspaniałego, finansowo dla mnie nieosiągalnego i  dotrę do miejsc świętych i przejdę śladami tych, którzy byli tak blisko Boga i Maryi.
 
Dziękuję i życzę wielu łask Bożych za dobro i przeżycia, które dzięki Państwu doświadczyłam.
 
Elżbieta z Lubonia
 
Interesujący artykuł?