Lidia ze Starogardu
W każdym dniu mojego życia czuje obecność Matki Bożej i Jej Syna Pana Jezusa Chrystusa
2016-09-20
 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!


Szanowna Redakcjo!


Z wielką radością piszę ten list, gdyż jestem bardzo zaszczycona i wyróżniona, że należę do Apostolatu Fatimy.


Składam serdeczne podziękowania za otrzymanie dyplomu, figury i obrazka Matki Bożej Fatimskiej oraz za wiele innych bardzo pięknych i cennych przesyłek. Ostatnio Otrzymałam książeczkę – modlitewnik Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny wraz z płytą. Bardzo cieszę się z tej przesyłki i gorąco dziękuję.


Śpiewanie Godzinek bardzo przypomina mi mój rodzinny dom i moje dzieciństwo. Moja mamusia często je śpiewała (umiała całe na pamięć) zwłaszcza w sobotę rano. Dom pachniał czystością, świeżością, pieczonym ciastem, napełniony śpiewem pięknych melodyjnie Godzinek. Kocham ten sposób modlitwy. Moja kochana mama była wielką czcicielką Matki Bożej (należała do stowarzyszenia Dzieci Marii we Lwowie) i tę miłość wszczepiła mnie i mojej siostrze.


Bardzo dziękuję Matce Bożej i mojej mamie (już nie żyje) za ten piękny dar. Obecnie wprowadzam do modlitwy również śpiewanie Godzinek.


W każdym dniu mojego życia czuje obecność Matki Bożej i Jej Syna Pana Jezusa Chrystusa.


Cztery lata temu przeżyłam ogromny stres dowiadując się o ciężkiej chorobie. Operacja i dalsze leczenie dało wspaniałe rezultaty. Wiem, że Matka Boża była wtedy i jest obecnie przy mnie. Ogromnie jestem wdzięczna za ten wspaniały dar i gorąco pragnę, aby tak było do końca moich dni.


Bardzo, bardzo za wszystko dziękuję.
Szczęść Boże i Bóg zapłać.


Lidia ze Starogardu 


Interesujący artykuł?