flaga
 
Z wielkim zdumieniem można przyglądać się, jak skrajnie lewicowi aktywiści walczą o niedopuszczenie na uniwersytetach do spotkań z działaczką prolife Rebeccą Kiessling.
linia
Klub Polonia Christiana ma zaszczyt zaprosić do Krakowa na spotkanie „Jak być franciszkaninem w małżeństwie”, Głos zabiorą o. Piotr Bielenin OFMConv, oraz s. Jadwiga Wojas.
linia
Od pozaeuropejskich reżimów totalitarnych po – na pozór łagodne – zachodnie demokracje. Chrześcijanie ciepią wszędzie, prześladowanie za wiarę przybiera różne formy, a wrogość do wyznawców Chrystusa zapowiedział sam Syn Boży. O współczesnym obliczu działań antychrześcijańskich opowiada film „Nienawiść”.
linia
Serdecznie zapraszamy na XI Katolickie Dni Filmowe. Dobór filmów pomyślany został tak, by poszerzał wiedzę oraz ożywiał ducha wiary.
linia
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w  VI Otwartym Dniu Formacji Kontrrewolucyjnej. Będzie to jedna z niewielu okazji, by spotkać się w gronie młodych, otwartych, energicznych osób z całej Polski, których łączy przywiązanie do postaw i zasad katolickich oraz wola walki o Cywilizację chrześcijańską w Polsce i świecie.
linia
W marcu po raz pierwszy przyjeżdża do Polski Rebecca Kiessling, prawnik i mówca pro-life, prezes organizacji „Save the 1”. Podczas swojej wizyty wygłosi cykl wykładów w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu i Łomiankach.
linia
Klub Polonia Christiana zaprasza do Warszawy na spotkanie z prof. Piotrem S. Mazurem. Dyskusja toczyć się będzie wokół tematu „Etyczne podstawy wiarygodności w życiu publicznym”.
linia
Klub Polonia Christiana ma zasztyt zaprosić Państwa do Łomży na spotkanie z Krzysztofem Karoniem, które zatytułowane będzie "Etyka katolicka a duch kapitalizmu"
linia
„Nie wstydzę się Jezusa” oraz Krucjata Młodych serdecznie zapraszają na publiczny różaniec w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego. Początek o godz. 17:00 w poniedziałek 13 marca na Rynku Głównym w Krakowie przed kościołem św. Wojciecha.
linia
Jak uniknąć losu telewizyjnego zombie? Kto zyskuje na urabianiu naszego światopoglądu? Dlaczego film to ciągła walka dobra ze złem? Między innymi  o  tym mogą Państwo przeczytać w najnowszym marcowym wydaniu magazynu „Polonia Christiana”. Tematem 55. numeru jest telewizja, a dokładniej wpływ jaki na nas wywiera.
linia
Zapraszamy na publiczny różaniec organizowany przez Krucjata Młodych, jako zadośćuczynienie za grzech bluźnierstwa wobec pseudo sztuki „Klątwa” wystawionej przez Teatr Powszechny w Warszawie.
linia
Serdecznie zapraszamy do Warszawy oraz Krakowa na spotkanie z profesorem Johnem Rao, któremu towarzyszyć będzie Grzegorz Braun.
linia
W czasach, kiedy życie telewizyjnych celebrytów staje się moralną wykładnią dla społeczeństwa, a politycy przyzwyczajeni do swojej bezkarności drwią ze swoich wyborców, przywrócenie dorobku Sługi Bożego ks. Piotra Skargi wydaje się być najwłaściwszym remedium na chorobę, która toczy nasz naród.
linia
Krucjata Młodych zaprasza:Przyjdź w czwartek 23 lutego o godz. 18:00 przed Teatr Powszechny w Warszawie (Aleja Zamoyskiego 20) na publiczny Różaniec będący zadośćuczynieniem za grzech bluźnierstwa.
linia
Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris zaprezentował naukową ekspertyzę, w której dr Michał Skwarzyński dowodzi szeregu naruszeń, jakich dokonano w „Klątwie” wystawianej na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie. W opinii eksperta, pseudosztuka Olivera Frljicia łamie standardy strasburskie wolności wypowiedzi i prowadzi do dewastacji debaty publicznej, poprzez celowe naruszanie praw innych osób, zwłaszcza ich przekonań religijnych.
linia
Nie milkną echa oburzenia po sobotniej premierze „Klątwy” na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie. Polacy postanowili jednak, że nie będą biernie się przyglądać, kiedy ważne dla nich wartości mieszane są z błotem.
linia
Pokaz bluźnierczej, niby-artystycznej perwersji, jaką zafundował widzom stołeczny Teatr Powszechny, wzbudził w wielu środowiskach odruch głębokiego sprzeciwu. Zachęcamy gorąco do wyrażenia protestu, który trafi zarówno do dyrektora placówki utrzymywanej z pieniędzy podatników, jak i do przedstawicieli rządu RP.
linia
Jak podaje portal PCh24.pl, w ocenie Konferencji Episkopatu Polski zaprezentowany na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie pseudo-spektakl "Klątwa" ma znamiona bluźnierstwa. W związku z nim polscy biskupi apelują do wiernych o modlitwę wynagradzającą Bogu ciężkie grzechy, których źródłem stał się państwowy teatr.
linia
W środę 22 lutego 2017 r. gościem Klubu Polonia Christiana w Olsztynie będzie dr Paweł Skrzydlewski z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Prelegent wygłosił referat zatytułowany "Przyczyny ateizacji kultury"
linia
Klub Polonia Christiana w Gliwicach zaprasza 25 lutego 2017 roku na spotkanie z Jackiem Hogą, prezesem Fundacji Ad Arma. Tematem dyskusji będzie „Moralny obowiązek obrony, a prawo do posiadania broni”.
linia
 
1 
2 
3 
4 
5 
... 
40