Serdecznie zapraszamy na wspólny marsz, który przejdzie ulicami ponad 160 miast w Polsce. Będzie to wspaniała okazja by zamanifestować swoje przywiązanie do rodziny i poszanowania życia każdej osoby od poczęcia do naturalnej śmierci.
linia
Klub Polonia Christiana ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z Krystianem Kratiukiem. Tematem przewodnim spotkania będzie premiera najnowszej książki naszego gościa „Wyznawcy kompromisów. Kulisy walki o zakaz aborcji.”
linia
Dzisiejsza niedzielna Dobra Nowina o zmartwychwstałym Panu rozbrzmienia zewsząd i napełnia strwożone serca nadzieją na zbawienie. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy A.D. 2017 specjalne życzenia do wszystkich Przyjaciół i Korespondentów Instytutu Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej kieruje prezes Sławomir Olejniczak...
linia
Klub Polonia Christiana ma zaszczyt zaprosić Państwa do Rybnika na spotkanie autorskie z Krystianem Kratiukiem. Spotkanie poświęcone będzie prezentacji i promocji nowej książki "Wyznawcy Kompromisów". 
linia
Klub „Polonia Christiana” zaprasza do Warszawy na konferencję „Wielki misjonarz Wschodu. Ksiądz Piotr Skarga i jego dzieło katolicyzmu na Kresach”. Głos zabiorą prof. Włodzimierz Osadczy oraz prof. Mieczysław Ryba.
linia
Zapraszamy do Białegostoku na wykład z prof. Robertem T. Ptaszkiem zatytułowanego „Islam jako religia totalne”. Przed wykładem odbędzie się pokaz filmu „Nienawiść”
linia
Sto lat temu w portugalskiej Fatimie Matka Boża objawiła się trójce dzieci. Najświętsza Maryja Panna powiedziała im wprost: jeśli świat się nie nawróci, czeka go straszliwa kara. Od tamtego czasu przez ziemię przetoczyły się dwie straszliwe wojny, a przez dekady Rosja rozpowszechniała po świecie „swoje błędy” – komunizm. Mimo tego we wciąż aktualnym orędziu fatimskim możemy odczuć morze ukojenia i nadziei.
linia
Właśnie ukazało się najnowsze wydanie dwumiesięcznika „Przymierza z Maryją”. Ze względu na nadchodzące święta oraz odbywający się już Wielki Post, marcowo – kwietniowe wydanie magazynu poświęcone zostało nieodzownemu elementowi towarzyszącemu najbliższym tygodniom – Pokucie.
linia
Krucjata Młodych serdecznie zaprasza mieszkańców Olsztyna, Warszawy, Białegostoku, Krakowa, Gliwic na publiczne różańce w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego.
linia
 Wraz z Krucjatą Młodych serdecznie zapraszamy na publiczny różaniec w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego. Początek o godz. 17:00 6 kwietnia (czwartek) na Placu przed Ratuszem w Olsztynie.
linia
Z wielkim zdumieniem można przyglądać się, jak skrajnie lewicowi aktywiści walczą o niedopuszczenie na uniwersytetach do spotkań z działaczką prolife Rebeccą Kiessling.
linia
Klub Polonia Christiana ma zaszczyt zaprosić do Krakowa na spotkanie „Jak być franciszkaninem w małżeństwie”, Głos zabiorą o. Piotr Bielenin OFMConv, oraz s. Jadwiga Wojas.
linia
Od pozaeuropejskich reżimów totalitarnych po – na pozór łagodne – zachodnie demokracje. Chrześcijanie ciepią wszędzie, prześladowanie za wiarę przybiera różne formy, a wrogość do wyznawców Chrystusa zapowiedział sam Syn Boży. O współczesnym obliczu działań antychrześcijańskich opowiada film „Nienawiść”.
linia
Serdecznie zapraszamy na XI Katolickie Dni Filmowe. Dobór filmów pomyślany został tak, by poszerzał wiedzę oraz ożywiał ducha wiary.
linia
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w  VI Otwartym Dniu Formacji Kontrrewolucyjnej. Będzie to jedna z niewielu okazji, by spotkać się w gronie młodych, otwartych, energicznych osób z całej Polski, których łączy przywiązanie do postaw i zasad katolickich oraz wola walki o Cywilizację chrześcijańską w Polsce i świecie.
linia
W marcu po raz pierwszy przyjeżdża do Polski Rebecca Kiessling, prawnik i mówca pro-life, prezes organizacji „Save the 1”. Podczas swojej wizyty wygłosi cykl wykładów w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu i Łomiankach.
linia
Klub Polonia Christiana zaprasza do Warszawy na spotkanie z prof. Piotrem S. Mazurem. Dyskusja toczyć się będzie wokół tematu „Etyczne podstawy wiarygodności w życiu publicznym”.
linia
Klub Polonia Christiana ma zasztyt zaprosić Państwa do Łomży na spotkanie z Krzysztofem Karoniem, które zatytułowane będzie "Etyka katolicka a duch kapitalizmu"
linia
„Nie wstydzę się Jezusa” oraz Krucjata Młodych serdecznie zapraszają na publiczny różaniec w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego. Początek o godz. 17:00 w poniedziałek 13 marca na Rynku Głównym w Krakowie przed kościołem św. Wojciecha.
linia
Jak uniknąć losu telewizyjnego zombie? Kto zyskuje na urabianiu naszego światopoglądu? Dlaczego film to ciągła walka dobra ze złem? Między innymi  o  tym mogą Państwo przeczytać w najnowszym marcowym wydaniu magazynu „Polonia Christiana”. Tematem 55. numeru jest telewizja, a dokładniej wpływ jaki na nas wywiera.
linia
 
1 
2 
3 
4 
5 
... 
40