flaga
 
Klub Polonia Christiana w Łomży oraz Krucjata Młodych zapraszają 18 stycznia 2017 roku na spotkanie z Jackiem Hogą, prezesem Fundacji Ad Arma. Tematem dyskusji będzie „Moralny obowiązek obrony, a prawo do posiadania broni”.
linia
Klub Polonia Christiana ma zaszczyt zaprosić Państwa do Rybnika na spotkanie z Arkadiuszem Stelmachem zatytułowane "Nadzieja w Fatimie"
linia
Święta Rita. Wspomożycielka w sprawach trudnych i beznadziejnych autorstwa Doroty Niedźwieckiej to wyjątkowa publikacja, która zyskuje ogromną popularność. Za pośrednictwem uruchomionej w maju 2016 roku strony internetowej swietarita.org blisko 2500 osób zamówiło już publikację przybliżającą polskiemu czytelnikowi postać tej niezwykłej świętej.
linia
100. rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie przypada na rok 2017. Dlatego najnowszy 54. numer magazynu „Polonia Christiana” poświęcony został właśnie fatimskim objawieniom. Matusz Ziomber przypomni nam fatimskie przesłanie, Arkadiusz Stelmach w rozmowie z Antonio Borellim Machado postara się rozwikłać zagadkę późnego ujawnienia treści trzeciej tajemnicy fatimskiej. ;Ks. Alfredo Morselli w swoim artykule przybliży nam sylwetkę samej Maryi. O tym i o wielu innych ważnych sprawach będą mogli Państwo przeczytać w najnowszym wydaniu naszego czasopisma.
linia
Redakcja PiotrSkarga.pl zaprasza do lektury życzeń, kierowanych do wszystkich Państwa na Święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Rok Pański 2017 przez prezesa Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi - Sławomira Olejniczaka.
linia
91 numer „Przymierza z Maryją” jest już dostępny. Grudniowe wydanie poświęcone będzie zbliżającym się świąt Bożego Narodzenia.
linia
Klub „Polonia Christiana” w Białymstoku zaprasza na spotkanie z Grzegorzem Braunem. Dyskusja toczyć się będzie wokół tematu „Intronizacja – nowe otwarcie”.
linia
Deklaracja wierności niezmiennemu nauczaniu Kościoła jest dostępna na stronie Ratujmyrodzine.pl oraz FilialAppeal.org – pod tym samym adresem, pod którym w zeszłym roku zebrano z całego świata blisko 900 tysięcy podpisów pod Synowską Prośbą do Papieża Franciszka. Nowa inicjatywa to możliwość podpisania się pod uroczystą deklaracją, przypominającą tradycyjne, niezmienne nauczanie Stolicy Piotrowej w sprawach małżeństwa i rodziny. .
linia
Ciągle docierają do nas wiadomości o skandalicznych wybrykach muzułmanów w Europie Zachodniej, o ich roszczeniach na polu życia społecznego, a nawet o dokonywanych przez islamistów zamachach terrorystycznych. Nie łatwo jest jednak na Zachodzie mówić prawdę o tych wydarzeniach z powodu dyktatury politycznej poprawności.
linia
Instytut ks. Piotra Skargi zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową poświęconą 25-leciu stosunków dyplomatycznych między Rzeczpospolitą Polską a Ukrainą oraz 5 rocznicy działalności Ośrodka Badań Wschodnioeuropejskich.
linia
Klub „Polonia Christiana” oraz Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” zapraszają do Wałbrzycha na spotkanie z autorką książki o świętej Ricie, Dorotą Niedźwiecką.
linia
Klub „Polonia Christiana” zaprasza na spotkanie do Łomży. Wykład wygłosi Aleksander Straclov- Karwacki.
linia
W roku 2016 do Europy przybyły setki tysięcy imigrantów z krajów islamskich. W roku ubiegłym ta liczba była podobna, a z wielu źródeł słychać doniesienia o jeszcze liczniejszych grupach muzułmanów gotowych na wszystko, by dostać się do zamożnych państw Starego Kontynentu. Ci, którzy już tu są, dbają o demograficzną ekspansję swojej religii. To także odmiana „świętej wojny” – dżihadu.
linia
Na zachodzie twierdzi się, że osoby niepełnosprawne nie są godne życia. Mówi się, że są społeczeństwu niepotrzebne. Kongres wartości życia osób niepełnosprawnych ukaże, że jest to błędne myślenie. Bo osoby niepełnosprawne nie tylko mają prawo do życia, rozwoju, ale swoją obecnością nas ubogacają.
linia
Wrocławskie Targi Dobrych Książek należą do najstarszych i najważniejszych tego typu imprez w kraju. Już w czwartek 1 grudnia, stoiska najlepszych Wydawców z całej Polski, staną na płycie głównej słynnej Hali Stulecia, tragi potrwają do niedzieli 4 grudnia.
linia
Nowa edycja najpopularniejszego polskiego kalendarza ściennego jest już dostępna! Wizerunek Matki Bożej na każdej z dwunastu kart pod szyldem „365 dni z Maryją” to już tradycja wydawnicza Instytutu Ks. Piotra Skargi. Nasz kalendarz to nie tylko dzieło wykonane wedle najwyższych standardów edytorskich, ale przede wszystkim widoczny znak obecności Matki Bożej Fatimskiej w domu, którego ściany zdobi.
linia
Klub Polonia Christiana zaprasza do Warszawy na spotkanie pn. „Ukraina między zbrodnią a moralnym odrodzeniem”.
linia
 Klub Polonia Christiana wraz z Stowarzyszeniem Robotników Chrześcijańskich w Łodzi, mają zaszczyt zaprosić Państwa na Spotkanie z Prezesem fundacji AD Arma Jackiem Hogą.

linia
Klub Polonia Christiana oraz Civitas Christiana zapraszają na spotkania z amerykańskim dziennikarzem Michaelem Vorisem. Spotkania pod tytułem „Rola katolickich mediów w życiu publicznym” odbędą się w czterech miastach w Polsce.
linia
Klub Polonia Christiana ma zaszszyt zaprosić Państwa do Opola na spotkanie z Aleksandrem Stralcovem-Krawackim.
linia
 
1 
2 
3 
4 
5 
... 
38