flaga
 
W środę 22 lutego 2017 r. gościem Klubu Polonia Christiana w Olsztynie będzie dr Paweł Skrzydlewski z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Prelegent wygłosił referat zatytułowany "Przyczyny ateizacji kultury"
linia
Klub Polonia Christiana w Gliwicach zaprasza 25 lutego 2017 roku na spotkanie z Jackiem Hogą, prezesem Fundacji Ad Arma. Tematem dyskusji będzie „Moralny obowiązek obrony, a prawo do posiadania broni”.
linia
Już od kilku miesięcy w wielu miastach naszej Ojczyzny organizowane są publiczne różańce w intencji odnowy moralnej Polski i Polaków. Cieszą się one wśród wiernych dużym zainteresowaniem, czego dowodzi uczestnictwo w publicznych modlitwach oraz zaangażowanie w ich organizacje mieszkańców kolejnych miast.
linia
Do rąk czytelników dociera właśnie najnowszy 92. numer dwumiesięcznika „Przymierze z Maryją”. Jako, że na 2017 r. przypada 100. rocznica Fatimskiego Orędzia, dlatego właśnie to ważne wydarzenie stało się głównym tematem styczniowo-lutowej edycji pisma przygotowywanego przez zespół redakcyjny Bogusława Bajora.
linia
Sto lat temu w portugalskiej Fatimie Matka Boża objawiła się trójce dzieci. Najświętsza Maryja Panna powiedziała im wprost: jeśli świat się nie nawróci, czeka go straszliwa kara. Od tamtego czasu przez ziemię przetoczyły się dwie straszliwe wojny, a przez dekady Rosja rozpowszechniała po świecie „swoje błędy” – komunizm. Mimo tego we wciąż aktualnym orędziu fatimskim możemy odczuć morze ukojenia i nadziei.
linia
„Komunia dla rozwiedzionych?” – to wspólny tytuł konferencji, jakie odbędą się już niebawem w ramach Klubu „Polonia Christiana” w Poznaniu, Warszawie i Lublinie. Zapraszamy na spotkania z Guido Vignellim, autorem wydanej przez SKCh książki, pt. „Rewolucja duszpasterska. Sześć słów-talizmanów w synodalnej debacie o rodzinie”.
linia
Krucjata Młodych zaprasza do Warszawy i Białegostoku na wspólną modlitwę różańcową w intencji odnowy moralnej Polski i Polaków.
linia
Klub „Polonia Christiana” zaprasza do Krakowa na konferencję „Ukraina między zbrodnią a moralnym odrodzeniem”.
linia
Klub Polonia Christiana zaprasza do Stalowej Woli na spotkanie z prof. Piotrem S. Mazurem. Dyskusja toczyć się będzie wokół tematu „Etyczne podstawy wiarygodności w życiu publicznym”.
linia
Klub Polonia Christiana w Sandomierzu zaprasza na konferencję „Ukraina między zbrodnią a moralnym odrodzeniem”.
linia
Krucjata Młodych zaprasza do Warszawy i Olsztyna na wspólną modlitwę różańcową w intencji odnowy moralnej Polski i Polaków.
linia
Klub Polonia Christiana w Łomży oraz Krucjata Młodych zapraszają 18 stycznia 2017 roku na spotkanie z Jackiem Hogą, prezesem Fundacji Ad Arma. Tematem dyskusji będzie „Moralny obowiązek obrony, a prawo do posiadania broni”.
linia
Klub Polonia Christiana ma zaszczyt zaprosić Państwa do Rybnika na spotkanie z Arkadiuszem Stelmachem zatytułowane "Nadzieja w Fatimie"
linia
Święta Rita. Wspomożycielka w sprawach trudnych i beznadziejnych autorstwa Doroty Niedźwieckiej to wyjątkowa publikacja, która zyskuje ogromną popularność. Za pośrednictwem uruchomionej w maju 2016 roku strony internetowej swietarita.org blisko 2500 osób zamówiło już publikację przybliżającą polskiemu czytelnikowi postać tej niezwykłej świętej.
linia
100. rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie przypada na rok 2017. Dlatego najnowszy 54. numer magazynu „Polonia Christiana” poświęcony został właśnie fatimskim objawieniom. Matusz Ziomber przypomni nam fatimskie przesłanie, Arkadiusz Stelmach w rozmowie z Antonio Borellim Machado postara się rozwikłać zagadkę późnego ujawnienia treści trzeciej tajemnicy fatimskiej. ;Ks. Alfredo Morselli w swoim artykule przybliży nam sylwetkę samej Maryi. O tym i o wielu innych ważnych sprawach będą mogli Państwo przeczytać w najnowszym wydaniu naszego czasopisma.
linia
Redakcja PiotrSkarga.pl zaprasza do lektury życzeń, kierowanych do wszystkich Państwa na Święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Rok Pański 2017 przez prezesa Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi - Sławomira Olejniczaka.
linia
91 numer „Przymierza z Maryją” jest już dostępny. Grudniowe wydanie poświęcone będzie zbliżającym się świąt Bożego Narodzenia.
linia
Klub „Polonia Christiana” w Białymstoku zaprasza na spotkanie z Grzegorzem Braunem. Dyskusja toczyć się będzie wokół tematu „Intronizacja – nowe otwarcie”.
linia
Deklaracja wierności niezmiennemu nauczaniu Kościoła jest dostępna na stronie Ratujmyrodzine.pl oraz FilialAppeal.org – pod tym samym adresem, pod którym w zeszłym roku zebrano z całego świata blisko 900 tysięcy podpisów pod Synowską Prośbą do Papieża Franciszka. Nowa inicjatywa to możliwość podpisania się pod uroczystą deklaracją, przypominającą tradycyjne, niezmienne nauczanie Stolicy Piotrowej w sprawach małżeństwa i rodziny. .
linia
Ciągle docierają do nas wiadomości o skandalicznych wybrykach muzułmanów w Europie Zachodniej, o ich roszczeniach na polu życia społecznego, a nawet o dokonywanych przez islamistów zamachach terrorystycznych. Nie łatwo jest jednak na Zachodzie mówić prawdę o tych wydarzeniach z powodu dyktatury politycznej poprawności.
linia
 
1 
2 
3 
4 
5 
... 
39