Każde wsparcie jakie otrzymujemy, przeznaczamy na nasze cele statutowe oraz realizację projektów Instytutu.


Ty też możesz wesprzeć naszą działalność. Przekaż swój datek w bezpieczny sposób, korzystając z systemu TPay (Transferuj.pl):

 

Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl
Tytuł:
Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Wpłacana kwota:
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia transakcji. Administratorem tych danych jest Fundacja Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Augustiańska 28, 31-064 Kraków. Administrator danych informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, uzupełniania oraz prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji ww. celów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz innych celach statutowych realizowanych przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi oraz podmioty współpracujące z Fundacją Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych w ww. celu jest dobrowolne
 
Wesprzyj
 Swój datek możesz też przesłać na poniższe konto: 

Fundacja Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej
im. Ks. Piotra Skargi
ul. Augustiańska 28, 31-064 Kraków

Bank:
Plus Bank S.A. Odział Kraków
ul. Garbarska 9, 31-131 Kraków
Nr konta: 81 1680 1062 0000 3000 0523 9205
numer SWIFT: IVSEPLPPPobierz druk przekazu w pdf
 (wystarczy tylko wydrukować, wpisać swoje dane oraz kwotę i wpłacić w banku lub na poczcie).