Akcja różańcowa amerykańskiego TFP

2010-08-13 00:00:00
Akcja różańcowa amerykańskiego TFP

Amerykańskie Stowarzyszenie Obrony Tradycji Rodziny i Własności (TFP) jak co roku organizuje akcję różańcową polegającą na odmawianiu Różańca w tym samym czasie w kraju w różnych miejscach publicznych. Tym razem czciciele Maryi z grupy America Needs Fatima zamierzają przepraszać za różnego rodzaju bluźnierstwa, jak choćby niedawny teledysk piosenkarki Lady Gaga.

Jak zaznaczają organizatorzy akcji, najnowszy teledysk Lady Gagi zatytułowany „Alejandro” jest wyjątkowo odrażający i antykościelny. Wychwala on homoseksualizm, przypadkowy seks i sadomasochizm.

Widoczni na teledysku tancerze wraz z główną wykonawczynią atakują Kościół katolicki wykorzystując celowo święte wizerunki, krzyże i habity zakonne. Jest to szczególnie szokujące widowisko, które wymaga ostrego potępienia na całym świecie. Tymczasem nie ma stosownej reakcji, a Lady Gaga przez swoje ekscesy nie tylko nie jest odrzucana, ale wręcz zyskuje na popularności wśród młodzieży, a nawet wśród dzieci.

Organizatorzy Krucjaty Różańcowej w USA namawiają do wzięcia udziału w akcji, by przepraszać za podobne bluźnierstwa, jednocześnie prosząc Naszego Pana i Matkę Bożą o łaski potrzebne do zwalczania tego typu grzechów. Różaniec jest bowiem nadprzyrodzoną bronią, mającą potężną moc, o czym mogło się nieraz przekonać wielu czcicieli Maryi.

Akcja różańcowa ma być przeprowadzona 16 października tego roku. Doświadczenia poprzednich lat pokazują, że ludzie bardzo doceniają to przedsięwzięcie i chętnie się w nie angażują.

Źródło: TFP.org, AS
Chrzest, Pierwsza Komunia Święta, bierzmowanie, zawarcie małżeństwa – może w tym roku czeka nas jedna lub więcej z tych uroczystości… Warto dobrze się do nich przygotować i już zawczasu zadbać o odpowiedni upominek, który wręczymy w tym wyjątkowym dniu osobie przyjmującej taki sakrament. Aby otrzymać go od nas wystarczy wypełnić prosty formularz na stronie www.TradycyjneSakramenty.pl lub zadzwonić pod numer 12 423 44 23.
W Pierwszy Piątek Miesiąca, 6 lutego o godz. 15.00, odbędzie się druga w roku 2026 wspólna modlitwa Różańcowa Apostołów Fatimy.
Już 3 lutego o godz. 18:00 w Krakowie odbędzie się spotkanie autorskie z bp. Athanasiusem Schneiderem, połączone z premierą najnowszej książki hierarchy pt. „Ucieczka od herezji. Katolicki przewodnik po starożytnych i współczesnych błędach”. Wydarzenie poprowadzi Krystian Kratiuk. Miejscem spotkania będzie Hotel Domus Mater (ul. Saska 2c). Wstęp wolny.
Klub „Polonia Christiana” w Krakowie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem, poświęcone refleksji nad przyszłością, tożsamością i suwerennością Polski.
22 stycznia o godz. 18.00 odbędzie się pierwsze w 2026 roku spotkanie w ramach krakowskiego Klubu „Polonia Christiana”, w którym udział wezmą znani Państwu doskonale goście autorskich programów Krystiana Kratiuka i Łukasza Karpiela, czyli „Ja, Katolik. EXTRA” oraz „Prawy Prosty PLUS”.