Być bogatym i się nie wstydzić Jezusa? Naprawdę można!

2012-06-04 00:00:00
Być bogatym i się nie wstydzić Jezusa? Naprawdę można!

Krzysztof Jędrzejewski, główny akcjonariusz Grupy Kopex, trzeciego na świecie koncernu z branży górniczej odważnie przyznaje się do wiary w Boga. W 2011 roku zajął 26. miejsce wśród najbogatszych Polaków, według miesięcznika "Forbes" i nie wstydzi się publicznie mówić o sile, jaką zyskuje dzięki Chrystusowi.


- Nie wstydzę się mówić o Bogu, że Bóg jest dla mnie najważniejszy. W biznesie często spotykam się z niezrozumieniem i konsternacją, natomiast to nie w żaden sposób nie powstrzymuje przed tym, aby na ten temat mówić, pomimo że nie wszyscy to rozumieją -
tymi słowami biznesmen opisał swoją wiarę i reakcje środowiska, w którym pracuje.

Na stronie akcji Nie wstydzę się Jezusa można obejrzeć nagranie wideo z Krzysztofem Jędrzejewskim.

PiotrSkarga.pl
W Pierwszy Piątek Miesiąca, 6 lutego o godz. 15.00, odbędzie się druga w roku 2026 wspólna modlitwa Różańcowa Apostołów Fatimy.
Już 3 lutego o godz. 18:00 w Krakowie odbędzie się spotkanie autorskie z bp. Athanasiusem Schneiderem, połączone z premierą najnowszej książki hierarchy pt. „Ucieczka od herezji. Katolicki przewodnik po starożytnych i współczesnych błędach”. Wydarzenie poprowadzi Krystian Kratiuk. Miejscem spotkania będzie Hotel Domus Mater (ul. Saska 2c). Wstęp wolny.
Klub „Polonia Christiana” w Krakowie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem, poświęcone refleksji nad przyszłością, tożsamością i suwerennością Polski.
22 stycznia o godz. 18.00 odbędzie się pierwsze w 2026 roku spotkanie w ramach krakowskiego Klubu „Polonia Christiana”, w którym udział wezmą znani Państwu doskonale goście autorskich programów Krystiana Kratiuka i Łukasza Karpiela, czyli „Ja, Katolik. EXTRA” oraz „Prawy Prosty PLUS”.
Apelujemy do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej o pośmiertne nadanie Orderu Orła Białego księdzu Tadeuszowi Isakowiczowi-Zaleskiemu. Druga rocznica śmierci kapłana, przypadająca 9 stycznia, jest momentem zobowiązującym. To czas, by Rzeczpospolita oddała należny hołd człowiekowi, który przez całe życie służył Prawdzie, pamięci ofiar ludobójstwa wołyńskiego, polskim katolikom oraz Rzeczypospolitej Polskiej, działając na rzecz dobra wspólnego.