Chroń dzieci przed biznesem in vitro!

2015-06-18 00:00:00
Chroń dzieci przed biznesem in vitro!
Rząd – jeszcze przed zakończeniem trwającej kadencji Sejmu – pragnie jak najszybciej przeforsować rozwiązania, które zalegalizują metodę in vitro. Co gorsza, ten skandaliczny projekt zawiera również przepis, który wprowadzi do polskiego prawa możliwość adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris rozpoczął protest przeciw tym pomysłom.

Po ratyfikacji genderowej konwencji i wprowadzeniu do powszechnego obiegu śmiercionośnej pigułki, przyszedł czas na kolejny akt stanowienia cywilizacji śmierci w Polsce. Proponowane przez rząd zmiany, w połączeniu z istniejącym przyzwoleniem na surogację, zaowocować mogą tragedią wielu dzieci.

„Ten projekt, w art. 91 pkt 3, wprowadza zmianę w kodeksie rodzinnym i opiekuńczym, na podstawie której ojcostwo dziecka poczętego in vitro może uznać jakikolwiek mężczyzna wskazany przez kobietę, która nosi tę ciążę. Nie jest potrzebna jakakolwiek relacja biologiczna między tym mężczyzną i dzieckiem, jak również jakakolwiek więź między kobietą, która je urodzi i mężczyzną, którego wskaże jako przyszłego ojca. To jest rozwiązanie prawne realizujące zachcianki homoseksualistów oraz biznesu surogacyjnego, zajmującego się handlem dzieci poczętymi in vitro!” – piszą autorzy protestu na stronie Protestuj.pl.

Portal PCh24.pl komentuje: „W ten sposób rząd wprowadzić chce do prawa polskiego homo-adopcję – najbardziej radykalny postulat środowisk LGBT! To właśnie adopcji dla homoseksualistów domagano się podczas ostatniej «parady równości», patronat nad którą objęła minister Fuszara”.

Zachęcamy do jak najszybszego podpisania protestu i rozpropagowania go wśród znajomych!

Kliknij tutaj, aby przejść na Protestuj.pl i podpisać protest.

– Wszelkie argumenty zawiodły. Z grzeczności jednak przyjął Cudowny Medalik. Potem proponowałem mu spowiedź. „Nie jestem przygotowany, żadną miarą” – brzmiała odpowiedź. Lecz w tym samym momencie padł na kolana, jakby wyższą siłą zmuszony. Spowiedź się zaczęła; młody człowiek płakał jak dziecko. Niepokalana zwyciężyła – opowiadał swoim współbraciom o tym cudownym nawróceniu św. Maksymilian Maria Kolbe, którego kolejną rocznicę męczeńskiej śmierci obchodzimy 14 sierpnia.
Proroctwa przygotowały świat na nadejście Zbawiciela, a ci, którzy nie uwierzyli w nie, odrzucili Pana Jezusa, skazując Go na śmierć krzyżową. Siebie zaś skazali na ryzyko potępienia. To przejmująca lekcja także dla nas: ignorowanie Bożych ostrzeżeń zawsze niesie za sobą tragiczne skutki. Aby nie powielać błędów historii i nauczyć się odczytywać znaki czasów, warto sięgnąć po wyjątkową książkę „Proroctwa nie lekceważcie! Przepowiednie dla Polski”.
Coraz więcej młodych ludzi odchodzi dziś od Boga i Kościoła. Jeśli i Ty borykasz się z tym problemem w swoim otoczeniu, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Weź udział w naszej kampanii „Jak utrzymać wiarę dzieci?”, odbierz wyjątkowy poradnik dla rodziców, dziadków oraz chrzestnych i dowiedz się, jak rozmawiać z dziećmi o wierze, modlić się o ich nawrócenie i nie tracić nadziei na ich powrót do Chrystusa.
Zaledwie w ciągu kilku dni możesz otrzymać od nas poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik, aby podarować go swoim bliskim. Do wykonanego na polecenie i na podstawie słów Matki Bożej medalika dołączymy również pobożną Nowennę do Najświętszej Maryi Panny od Cudownego Medalika. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz na stronie kampanii Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi „Dar Maryi” https://darmaryi.pl/ lub zadzwonisz do nas pod numer 12 423 44 23, a Medalik i Nowenna będą Twoje!
Ulicami Krakowa - z inicjatywy Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi - już po raz dwunasty przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. Hasłem tegorocznego wydarzenia było: „Polska wymiera – w dzieciach nadzieja”. Organizatorzy i uczestnicy podkreślali, że spotykają się w okolicznościach intensywnego ataku politycznego na instytucję rodziny, ale radosna atmosfera marszu podtrzymuje nadzieję, że polska rodzina – Bogiem silna – pokona wszelkie przeciwności.