Dołącz do wspólnej modlitwy za księdza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego!

2019-08-06
Dołącz do wspólnej modlitwy za księdza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego!

W najbliższą sobotę 10 sierpnia o godz. 15.00 przed siedzibą Krakowskiej Kurii przy ulicy Franciszkańskiej 3 odbędzie się publiczna modlitwa w intencji księdza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Krakowski metropolita stał się celem ataków ze strony lewackich środowisk za to, że miał odwagę powiedzieć kilka słów prawdy o niebezpiecznej ideologii LGBT.

Przypomnijmy, podczas kazania w bazylice Mariackiej w Krakowie wygłoszonego w ramach obchodów 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, metropolita krakowski podkreślił, że właśnie z powstańczych mogił narodziła się wolna Polska, na którą przyszło nam czekać bardzo długo. Arcybiskup odniósł się też do współczesnych zagrożeń.

 
Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – powiedział abp. Jędraszewski.

Podziękujmy naszemu Pasterzowi

Za słowa prawdy i krytykę niebezpiecznej ideologii LGBT, arcybiskup Marek Jędraszewski jest obrażany, straszony usunięciem z życia publicznego, a nawet… więzieniem! Na całe szczęście w obronie krakowskiego metropolity stanęły liczne środowiska katolickie, które już w najbliższą sobotę zgromadzą się na wspólnej modlitwie w intencji arcybiskupa.

W tym celu kierujemy też list do Kurii Krakowskiej, w którym dziękujemy księdzu arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu za wspaniałą duszpasterską postawę i odwagę w głoszeniu Słowa Bożego w tych trudnych czasach. Swój podpis można złożyć po kliknięciu w ten link.

 

PiotrSkarga.pl

Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zaprasza na pokaz filmu „Mięsożerca. Wróg numer jeden” oraz dyskusję z jego twórcami i producentami. Film zostanie wyświetlony 16 grudnia (poniedziałek) o godzinie 18.30 w sali konferencyjnej Hotelu Miodosytnia przy ulicy św. Wawrzyńca 6 w Krakowie (obok kościoła Bożego Ciała). Wstęp wolny!
Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zaprasza na premierę filmu „Mięsożerca. Wróg numer jeden”, która odbędzie się już 28 listopada o godzinie 18.30 w kinie Kinoteka Multiplex, Pl. Defilad w Warszawie. Ten niezwykle wartościowy dokument opowiada o licznych niebezpieczeństwach związanych z uczłowieczaniem zwierząt i zezwierzęcaniem ludzi.
Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi wspólnie z Fundacją Pro – Prawo do Życia zapraszają na kolejne publiczne różańce w polskich miastach. Pamiętajmy, że moc Różańca jest ogromna, a gorliwa modlitwa może ocalić nie tylko nas, ale również cały świat.
Z wielką radością informujemy, że rozpoczęliśmy dystrybucję najnowszego kalendarza „366 dni z Maryją”. Tym razem drukarnię opuściło aż 770 tysięcy egzemplarzy, których motywem przewodnim jest Najświętszy Sakrament.
Klub Polonia Christiana zaprasza na kolejne interesujące spotkania. Tym razem powitamy Państwa w Krakowie i Warszawie, gdzie będziemy dyskutować o przebiegu Synodu Amazońskiego konsekwencjach z nim związanych, a także dowiemy się więcej o tym, jak działa zakłamany świat cenzury na przykładzie PRL.