Ile w nas bolszewika? Najnowszy numer magazynu ”Polonia Christiana” już w sprzedaży
2017-05-12

Czy zastanawiali się kiedyś Państwo jak głębokie piętno wycisnął komunizm na obliczu Polski? W tym roku minie 100 lat od tragicznej rewolucji październikowej, która zmieniła oblicze nie tylko Rosji, ale i całego świata. Czy się na to godzimy czy nie, rewolucja ta wciąż ma na nas wielki wpływ. Dlaczego? Zapraszamy do lektury najnowszego 56. numeru „Polonii Christiana”.

 

Numer otwiera tekst Krystiana Kratiuka poświęcony problemowi coraz częstszych bluźnierstw przeciwko Bogu i Kościołowi w sferze publicznej oraz profanacji symboli wiary katolickiej. Autor w stanowczy sposób wyjaśnia dlaczego nie powinniśmy biernie przyglądać się kiedy obrażana jest nasza wiara oraz dlaczego bluźnierstwa powinny być ścigane z urzędu.

 

Natomiast Roman Matoła pochyla się nad niestety coraz powszechniejszym zjawiskiem rozwodów wśród katolików.

 

Tylko na łamach naszego magazynu poruszane są ważne tematy praktycznie nie istniejące  w mainstreamowej prasie, takie jak katastrofalne następstwa tzw. reformacji, której jubileusz 500-lecia obchodzony jest w tym roku. Polecamy więc rozmowę z prof. Johnem Rao na temat okropnej deformacji Kościoła jaką zapoczątkował bunt Marcina Lutra.

 

W najnowszym numerze nie brak również stałych pozycji: felietonów Roberta de Mattei, Grzegorza Brauna, Andrzeja Pilipiuka i Stanisława Michalkiewicza, artykułów Jacka Kowalskiego eksplorującego sarmacką kulturę naszych przodków, czy mini-esejów poświęconych sztuce i stylowi życia z cyklu „Prawda – Dobro – Piękno”.

 

Na szczególną uwagę zasługuje również artykuł Lugiego Bertolidiego dotyczącego biznesowej ekspansji kultury islamu na rynek europejski.

 

Najnowszy numer magazynu „Polonia Christiana” od czwartku 11 maja 2017 r. kupić można w dobrych kioskach i salonach prasowych, a także – po obniżonej cenie - w ebooku za pomocą serwisu ePCh24.pl.

 

 

Zwolenników tradycyjnego, drukowanego wydania zapraszamy do zamawiania najnowszego numeru pisma na stronach Księgarni Polonia Christiana lub też do zaprenumerowania go dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby, co można uczynić pod linkiem pch24.pl/pismo,prenumerata.  
Interesujący artykuł?