Jeszcze są wejściówki na panele Tygodnia Życia i Wolności

2021-06-09
Jeszcze są wejściówki na panele Tygodnia Życia i Wolności

Przed nami jeszcze kilka dni Tygodnia Życia i Wolności w ramach którego od poniedziałku (7 czerwca) do soboty (12 czerwca) eksperci i dziennikarze dyskutują o trudnych sprawach naszego codziennego życia i wyzwaniach, jakie przed obrońcami życia i wolności stoją w XXI wieku.

 

Już odbyły się panele #Kościół (7 VI) i #Edukacja (8 VI). Przed nami jeszcze cztery tematyczne spotkania, wiążące się z zagadnieniami życia i praw ludzkich:

- #Gospodarka (9 VI),

- #PrawaiWolności (10 VI),

- #Zdrowie (11 VI) oraz

- #ProLife (12 VI).

 

Zapraszamy Państwa do wspólnego rozważania zagadnień odnoszących się do życia i wolności oraz ich zagrożeń przez nową rewolucję, mającą swoje źródła w ideologiach totalitarnych.

 

Jednocześnie informujemy, że wejściówki na panele organizowane w Warszawie (#Gospodarka, #PrawaiWolności, #Zdrowie) są dostępne do piątku włącznie w siedzibie Centrum Życia i Rodziny przy ul. Nowogrodzkiej 42/501, prosimy odbierać je na parterze. Natomiast w Krakowie przy ul. Augustiańskiej 28 (w godzinach 9-17) do piątku włącznie można odbierać wejściówki na sobotni panel #ProLife w ramach Tygodnia Życia i Wolności.

Znany dziennikarz, pisarz, publicysta i poeta Witold Gadowski zaprasza na najbliższą niedzielę na spotkanie/manifestację na Rynek w Krakowie. Jak podaje portal PCh24.pl, początek wydarzenia wyznaczono na godzinę 16.00. Przypomnijmy, że Witold Gadowski jest jednym z uczestników kończącego się w sobotę Tygodnia Życia i Wolności, którego organizatorami są Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenie Polonia Christiana.
Jeszcze tylko dwa trwać będzie Tydzień Życia i Wolności. Na piątek i sobotę zaplanowane zostały dwa niezwykle ważne tematy, dotyczące wyzwań, jakie nasiliły się w ostatnim czasie. Tematem wiodącym piątku będzie #Zdrowie, a soboty – ostatniego dnia Tygodnia Życia i Wolności – #ProLife. Zapraszamy do przybycia na to wydarzenie – w piątek od godz. 16:30 w Warszawie oraz w sobotę od godz. 16:00 w Krakowie – i wysłuchania prelekcji oraz debat licznego grona ekspertów.
Dzisiaj o godzinie 17.00 prezes Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi Sławomir Olejniczak otworzy Tydzień Życia i Wolności, w którym mogą wziąć Państwo udział do soboty 12 czerwca. Tematem pierwszego dnia będzie #Kościół.
Już w poniedziałek 7 czerwca 2021 r. startuje Tydzień Życia i Wolności, który nasza redakcja objęła patronatem medialnym. Przez 6 kolejnych dni wystąpi ponad 50 prelegentów. Wydarzenie to będzie można śledzić na żywo zarówno przez internet, jak też i stacjonarnie. Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące możliwości uczestnictwa w spotkaniach.
Pierwszy raz w historii naszego Stowarzyszenia organizujemy konferencję, która obejmie aż sześć dni i w całości będzie transmitowana online. Tydzień Życia i Wolności to inicjatywa Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi i Stowarzyszenia „Polonia Christiana”, w którą włączył się cały szereg organizacji pozarządowych. Nadszedł czas, by powiedzieć prawdę o społecznych, medycznych, gospodarczych i prawnych skutkach obostrzeń, które wprowadzono pod hasłem walki z COVID-19.