Już w czwartek sejmowa batalia o życie! Podpisz apel do przewodniczących klubów parlamentarnych

2016-09-21 00:00:00
Już w czwartek sejmowa batalia o życie! Podpisz apel do przewodniczących klubów parlamentarnych
 Obywatelska inicjatywa ustawodawcza mająca na celu pełną ochronę życia zostanie rozpatrzona przez Sejm RP w czwartek, 22 września. To ostatnia okazja, by zażądać od swoich reprezentantów w parlamencie poparcia rozwiązania zakazującego mordowania nienarodzonych dzieci. 

Podpisz apel skierowany do Marszałka Sejmu oraz przewodniczących klubów PiS, Kukiz’15 oraz PSL.

 

Portal Protestuj.pl umożliwia nam przesłanie do parlamentarzystów apelu. Bezpośrednio skierowany jest on do Marka Kuchcińskiego, Ryszarda Terleckiego, Pawła Kukiza i Władysława Kosiniaka-Kamysza. Wszyscy reprezentują środowiska polityczne, które mogą poprzeć antyaborcyjną inicjatywę. Potrzebny jest jednak silny społeczny nacisk, by posłowie wiedzieli, czego chce naród.

 

Naród chce zaś ochrony życia. Aż 450 tys. Polaków podpisało się pod inicjatywą Stop Aborcji. W sumie w ostatnich latach pro-liferzy zebrali miliony podpisów poparcia. Przypomnijmy o tym posłom, podpisując apel!

 

„Bezkarne zabijanie dzieci jest nie do zaakceptowania. Co roku w Polsce poprzez aborcje pozbawia się życia tysiące istnień. Proszę pamiętać, że każdy dzień zwłoki w rozpatrywaniu tej inicjatywy, to pozbawienie życia kolejnych dzieci, dlatego też apeluję do Państwa o natychmiastowe położenie kresu temu ohydnemu i zbrodniczemu procederowi” – czytamy na protestuj.pl.

 

„Dzięki tej ustawie już nigdy więcej nie będą miały miejsca skandaliczne sytuacje, jak ta w szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie, gdzie lekarze skazali dziecko żywo urodzone w trakcie tzw. nieudanej aborcji na półgodzinną agonię” – przypominają autorzy apelu.



APEL MOŻNA PODPISAĆ TUTAJ:



Anioł Stróż jest przy nas zawsze. Posłuszny poleceniu samego Pana Boga, wiernie trwa przy nas przez całe nasze życie. Jest z nami dniem i nocą, towarzyszy nam rano oraz wieczorem i wciąż toczy bój o nasze zbawienie. My jednak często zapominamy o jego obecności… Aby to zmienić Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi prowadzi kampanię „Aniele Stróżu, czuwaj nade mną!”, do udziału w której zachęcamy każdego.
28 grudnia, w uroczystość Świętej Rodziny, w sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich osób biorących udział w naszej kampanii „Najświętsza Rodzino, bądź naszą obroną!”
Nasz kalendarz „365 dni z Maryją” z motywem przewodnim: „Papiestwo – skała, na której stoi Święty Kościół” pomoże Ci chwalić Boga i Najświętszą Maryję Pannę oraz na nowo odkryć duchowe skarby Kościoła. Zadzwoń do nas pod numer 12 423 44 23 lub odwiedź stronę www.365dni.kalendarzmaryjny.pl i odbierz swój egzemplarz z wizerunkami Fatimskiej Pani oraz dwunastu papieży Kościoła Katolickiego!
27 listopada obchodzimy 195. rocznicę objawień Najświętszej Maryi Panny w paryskim domu Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia. Siostra Katarzyna Labouré otrzymała wtedy od Matki Bożej jasne polecenie: – Postaraj się o wybicie medalika według tego wzoru. Wszyscy, którzy będą go nosili, dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli będą nosili go na szyi. Tych, którzy we mnie ufają, wieloma łaskami obdarzę.
„Szkoła przestaje być placówką oświatową, a staje się pobytową placówką psychologiczno-pedagogiczną. Zanika jej podstawowa misja: przekazywanie wiedzy, stawianie wymagań i przygotowanie do życia w dojrzałym społeczeństwie. Konsekwencją tego jest również zagrożenie dla autonomii nauczycieli i de facto zagrożenie dla edukacji domowej, którą próbuje się ograniczyć”, czytamy w specjalnej petycji dotyczącej ratowania polskiej szkoły do Prezydenta RP Karola Nawrockiego przygotowanej przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi.