Klub Polonia Christiana wyrusza w Polskę

2019-04-04
Klub Polonia Christiana wyrusza w Polskę

Klub Polonia Christiana zaprasza na kolejne pasjonujące spotkania w wielu polskich miastach. W kwietniu odwiedzimy Olsztyn, Białystok, Poznań, Kraków, Warszawę i Wrocław.

 

Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań:

 

8 kwietnia (poniedziałek), godzina 18:00, Kraków, lokal Klubu Polonia Christiana, ul. Skawińska 13, projekcja filmu: „Fatima – orędzie wciąż aktualne” (w reż. Jarosława Mańki) wraz z dyskusją na temat pokuty i nawrócenia z udziałem uczestników.

 

11 kwietnia (czwartek), godzina 18:00, Olsztyn, Hotelu Kopernik przy Alei Warszawskiej 37, spotkanie z Marcinem Beściakiem zatytułowane „Czy można udowodnić, że dusza ludzka jest nieśmiertelna? Dlaczego zwierzęta nie pójdą do Nieba?".

 

11 kwietnia (czwartek), godzina 18:00, Białystok, Sala kolumnowa (II piętro) w Centrum Astoria ul. Sienkiewicza 4 (wejście od rynku Kościuszki), spotkanie z Mariuszem Dzierżawskim zatytułowane „Edukacja seksualna – sposób na zniszczenie człowieczeństwa”.

 

11 kwietnia, (czwartek), godzina 18.00, Warszawa, Sala Konferencyjna  Domu Literatury w Warszawie, przy ul. Krakowskie Przedmieście 87/89, spotkanie z prof. Grzegorzem Kucharczykiem pt. „Wielkie Księstwo Litewskie – mit czy rzeczywistość?”.

 

16 kwietnia (wtorek), godz. 18.00, Wrocław ul. Kuźnicza 11–13 (I piętro) oraz

 

17 kwietnia (środa), godz. 18.00, Poznań, Dom Technika (FSNT NOT), sala nr 118 (I piętro), ul. H. Wieniawskiego 5/9 ), spotkania z Krystianem Kratiukiem redaktorem naczelnym PCh24.pl i publicystą magazynu „Polonia Christiana”, pod tytułem „Droga krzyżowa Kościoła. Rola świeckich w dobie kryzysu Kościoła”.

 

PiotrSkarga.pl

Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi wspólnie z Fundacją Pro – Prawo do Życia zapraszają na kolejne publiczne różańce w polskich miastach. Pamiętajmy, że moc Różańca jest ogromna, a gorliwa modlitwa może ocalić nie tylko nas, ale również cały świat.
Z wielką radością informujemy, że rozpoczęliśmy dystrybucję najnowszego kalendarza „366 dni z Maryją”. Tym razem drukarnię opuściło aż 770 tysięcy egzemplarzy, których motywem przewodnim jest Najświętszy Sakrament.
Klub Polonia Christiana zaprasza na kolejne interesujące spotkania. Tym razem powitamy Państwa w Krakowie i Warszawie, gdzie będziemy dyskutować o przebiegu Synodu Amazońskiego konsekwencjach z nim związanych, a także dowiemy się więcej o tym, jak działa zakłamany świat cenzury na przykładzie PRL.
Aż 2900 lilii trafiło przed oblicze Matki Bożej w portugalskiej Fatimie. Kwiaty te, wraz z długim, ozdobnym zwojem zawierającym m.in. Akt poświęcenia się Niepokalanej św. Maksymiliana Marii Kolbego oraz nazwiska wszystkich uczestników tej edycji, złożyliśmy w Kaplicy Objawień fatimskiego sanktuarium. W intencji naszych Przyjaciół odmówiona została także modlitwa różańcowa.
W ramach kampanii „Święty Benedykcie, broń mnie od złego!” w trzecim kwartale 2019 roku do polskich rodzin trafiło 282 790 medalików krzyżowych św. Benedykta.