Klub Polonia Christiana zaprasza do Łomży i Gdańska na spotkanie z Krystianem Kratiukiem.
2017-04-28
Klub Polonia Christiana ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkania z Krystianem Kratiukiem. Tematem przewodnim spotkań będzie premiera najnowszej książki naszego gościa „Wyznawcy kompromisów. Kulisy walki o zakaz aborcji.”

 

 

Nie ma chyba w naszym kraju katolika, który nie zauważyłaby medialnych doniesień dotyczących obywatelskiego projektu „Stop Aborcji!”.


W 2016 roku pojawiła się szansa na usunięcie z polskiego prawa zapisu pozwalającego na bezkarne zabijanie nienarodzonych dzieci.  Cytując autora książki, „zapisu, którego za kilkanaście – kilkadziesiąt lat jego obrońcy będą się wstydzić, tak jak poglądów swoich przodków wstydzą się dziś potomkowie zwolenników niewolnictwa.”


Jak to się stało, że głos ponad 450 000 Polaków - próbujących chronić ludzkie życie od momentu poczęcia – przegrał walkę z kilkutysięcznym „czarnym protestem”? Dlaczego politycy głośno deklarujący swoją przynależność do Kościoła Katolickiego głosowali „za” utrzymaniem krwawego kompromisu aborcyjnego? Książka
Wyznawcy kompromisów to odważne świadectwo przybliżające nam zawiłe, polityczne kulisy obalenia ustawy ratującej każde życie.


Spotkania 
odbędą się: 


ŁOMŻA
 — 24 maj (środa) godz. 18.00 sala konferencyjna Parku Przemysłowego, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 166.

 

GDAŃSK — 25 maj (czwartek) godz. 18.30 (po wieczornej Mszy Świętej), Kościół św. Katarzyny (oo. Karmelici) ul. Profesorska 3.


Po spotkaniach wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość nabycia książki z autografem autora.

 

Wstęp Wolny!


Interesujący artykuł?