Kraków: Dołącz do nas! Przyjdź na Marsz dla Życia i Rodziny
2017-05-16
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału krakowskim Marszu dla Życia i Rodziny. Już po raz piąty przejdziemy kolorowym korowodem ulicami Starego Miasta, aby zamanifestować nasze przywiązanie do rodziny i potrzebę ochrony życia od samego poczęcia.

 

Zabierz ze sobą swoich bliskich i spotkajmy się na krakowskim Placu Matejki w niedzielę 21 maja o godzinie 10:00.


Marsz Dla Życia i Rodziny czeka na Ciebie!


Dołącz do tysięcy osób! Pomaszeruj w kolorowym, radosnym marszu! Weź udział w największym krakowskim święcie życia i rodziny! Razem pokażmy piękno rodziny, radość z bycia razem, doniosłość relacji małżeńskich i rodzicielskich oraz wielką potrzebę zatroszczenia się najsłabszych i najbardziej bezbronnych - dzieci nienarodzone.


Tegoroczne hasło marszu to:
„Czas na rodzinę!”


Nasze marsze są przede wszystkim świętem rodzin – stanowią okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości i inspirujemy innych swoim szczęściem.


Zaproś jak najwięcej osób do udziału w Marszu. Niech każdy przyjdzie z rodziną i przyjaciółmi! Zabierzmy ze sobą gwizdki, dzwonki, piszczałki. Nie zapomnijmy o flagach: narodowej, papieskiej i maryjnej. Bądźmy widoczni!


Wyruszamy o godz. 10.00 z Placu Matejki. Ulicami Starego Miasta dojdziemy do Parku im. Henryka Jordana, gdzie dla uczestników marszu będzie przygotowany pełen atrakcji piknik rodzinny (a na nim m.in. koncert Dzieci z Brodą oraz orkiestry szkockiej Pipes & Drums).


Serdecznie zapraszamy!


Czas na rodzinę!


Komitet Organizacyjny Marszu dla Życia i Rodziny w Krakowie
Instytut Ks. Piotra SkargiInteresujący artykuł?