Na Mszy Świętej w Rabce-Zdroju złożono prośby i podziękowania naszych Przyjaciół

lipiec 2023
Na Mszy Świętej w Rabce-Zdroju złożono prośby i podziękowania naszych Przyjaciół

Na Mszy Świętej w Rabce-Zdroju złożono prośby i podziękowania naszych Przyjaciół

6 lipca w klasztorze sióstr Bożego Miłosierdzia w Rabce-Zdroju ks. Piotr Glas odprawił Mszę Świętą, na której przedstawił Panu Bogu prośby i podziękowania od Przyjaciół Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi. Trafiło tam 308 kart przesłanych przez naszych Dobrodziejów w odpowiedzi na wezwanie Matki Bożej z Akity, przypomniane przez książkę Jerzego Wolaka Akita więcej ostrzeżeń nie będzie.

Msza Święta została odprawiona w kaplicy Świętej Siostry Faustyny, w której nasza wielka rodaczka, Apostołka Bożego Miłosierdzia, modliła się w czasie leczenia w uzdrowisku w Rabce w 1937 roku. W czasie Ofiary Pana Jezusa na ołtarzu obecne były relikwie Świętej Siostry Faustyny, w zdobionym, pozłacanym relikwiarzu. Ks. Piotr Glas jest wieloletnim duszpasterzem Polonii w Wielkiej Brytanii, a także sympatykiem Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi i częstym uczestnikiem naszych programów.

Msza w Rabce w intencji próśb i podziękowań naszych Przyjaciół do Matki Bożej z Akity to zwieńczenie pierwszego etapu rozpowszechniania przez Stowarzyszenie książki Jerzego Wolaka Akita – więcej ostrzeżeń nie będzie. Autor, na co dzień redaktor naczelny magazynu „Polonia Christiana”, opisał w niej przebieg i treść objawień Matki Bożej w japońskim miasteczku Akita z 1973 roku, których 50. rocznicę właśnie przeżywamy, jak też to, w jaki sposób prawdę o tych objawieniach próbowano ukryć... Lecz jak udowodnili nasi Przyjaciele – bezskutecznie!


Książkę Jerzego Wolaka, wraz z kartą na prośby i podziękowania do Matki Bożej z Akity, można wciąż zamówić, dzwoniąc pod nr 12 423 44 23.