Oto alternatywa dla YouTube. Ruszył nowy serwis wideo

2021-02-09
Oto alternatywa dla YouTube. Ruszył nowy serwis wideo
Ze strony konserwatywnych wydawców internetowych wielokrotnie padały zapowiedzi stworzenia niezbędnej dla normalnego funkcjonowania społecznościowej alternatywy wobec wycinającego i blokującego różne treści serwisu YouTube. Przez długi czas deklaracje te kończyły się na planach i projektach. Teraz nastąpiła kluczowa zmiana. PCh24TV rusza z własną platformą streamingową i tym samym uniezależnia się od dyktatu cenzury i politycznej poprawności!

Skandaliczne okoliczności zablokowania przez moderację YouTube kanału PCh24TV - Polonia Christiana skłoniły wydawcę mediów spod znaku PCh24.pl - Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi - do podjęcia energicznych i stanowczych kroków. Siedem dni nieobecności na największym serwisie strumieniującym materiały wideo i gromadzącym miliony użytkowników to niewątpliwie strata, na którą nie możemy sobie częściej pozwolić. Można bowiem przypuszczać - choćby analizując doświadczenia innych blokowanych wydawców - że siedmiodniowy ban dla naszego kanału nie był ostatnim takim działaniem moderatorów serwisu YouTube. 

Działania te zogniskowały się wokół przygotowania w krótkim czasie platformy wideo, dającej zbliżoną funkcjonalność do serwisu YouTube, w tym funkcje dotyczące trybu oglądania filmów, czy też możliwości zamieszczania komentarzy. W piątkowy wieczór 5 lutego 2021 r., podczas nadawanego na żywo programu autorstwa redaktorów Krystiana Kratiuka i Łukasza Karpiela ogłoszono otwarcie serwisu pch24.tv. Oznacza to, iż pewien imposybilizm po katolickiej i konserwatywnej stronie opinii publicznej został przełamany, i to w ciągu niecałego tygodnia. 

KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ NA NOWY SERWIS PCH24.TV

Obecnie na stronie znajdują się materiały przygotowane przez zespół redakcyjny portalu PCh24.pl, jednak każdego dnia będziemy pracować nad jej rozwojem, aby przekształcić ją w profesjonalny i bezpieczny port dla całej polskiej medialnej prawicy: narodowej, katolickiej, konserwatywnej i wolnościowej. W tym miejscu YouTube i inni medialni hegemoni nigdy nas nie zbanują. 

Jeśli doceniają Państwo trud włożony w przygotowanie nowego serwisu pch24.tv oraz codzienną pracę na rzecz budzenia sumień Polaków, m.in. za pośrednictwem wydawanych przez nas mediów ("Przymierze z Maryją", "Polonia Christiana", PCh24.pl, PCh24TV), prosimy o wsparcie naszej działalności datkiem w dowolnej kwocie:

WESPRZYJ STOWARZYSZENIE KS. PIOTRA SKARGI


PiotrSkarga.pl
Powieść George’a Orwella „Rok 1984” była zakazana w PRL. System uczulony na krytykę nie mógł jej tolerować obnażania jego prawdziwej dyktatorskiej twarzy. Czy film w reżyserii Łukasza Korzeniowskiego pt. „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0” będzie również nie do zniesienia dla rozlewających się współczesnych totalitaryzmów, zawłaszczających sobie prawo do decydowania o nas i naszym życiu? Kinowa premiera filmu pt. „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0" odbędzie się w Warszawie, w kinie „Luna” już 1 grudnia 2021 r. (w środę), godz. 19:00.
„Przebudowa Kościoła. Wszystko może się zmienić” – to temat spotkania z redaktorem PCh24.pl i PChTV Pawłem Chmielewskim w najbliższy czwartek, 25 listopada. Na prelekcję i dyskusję zaprasza Klub „Polonia Christiana” w Szczecinie na godz. 18.30 do auli Zespołu Szkół Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu 124. Wstęp wolny.
„Nie taki opozycjonista. Ks. H. Gulbinowicz w rzeczywistości społeczno – politycznej PRL” – to temat dwóch spotkań z dr. hab. Rafałem Łatką, na jakie zapraszamy w ramach Klubów „Polonia Christiana” do Warszawy (18 listopada) i Gdyni (19 listopada).
Wielkopolska, Ziemia Lubuska i Małopolska – tak geograficznie lokują się nowe inicjatywy publicznych modlitw różańcowych. Wielka duchowa siła różańca od wieków jest wsparciem dla wiernych w trudnych chwilach i sposobem podziękowania za dary, jakimi nas obdarza Stwórca.
Mieszkańców Rzeszowa i wszystkich pragnących włączyć się w modlitwę różańcową zachęcamy do udziału w spotkaniu modlitewnym „Różaniec na szaniec”. Modlitwa odbędzie się w sobotę 13 listopada o godzinie 12.00 w centrum Rzeszowa, na skrzyżowaniu al. Łukasza Cieplińskiego i al. Józefa Piłsudskiego. Organizatorem modlitw różańcowych w trzech małopolskich miastach jest Fundacja Pro – Prawo do Życia przy wsparciu Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi.