Pokaz filmu „Czy nadchodzi zielony komunizm?” i spotkanie z ekspertami – zapraszamy do Krakowa

2023-03-03 00:00:00
Pokaz filmu „Czy nadchodzi zielony komunizm?” i spotkanie z ekspertami – zapraszamy do Krakowa

Już w najbliższy czwartek 9 marca 2023 r. spotkają się z Państwem występujący w nowym filmie dokumentalno-śledczym „Czy nadchodzi zielony komunizm?” prelegenci: Marcin Austyn, Tomasz D. Kolanek i Piotr Relich. Nasze spotkanie z nimi w ramach Klubu „Polonia Christiana” poprzedzi emisja filmu. Zapraszamy!

Wraz z początkiem marca studio filmowe PCh24TV opublikowało zupełnie bezpłatnie nowy film w reżyserii Łukasza Korzeniowskiego pt. „Czy nadchodzi zielony komunizm?”. Warto wspomnieć, iż nasz reżyser zebrał wcześniej wiele pochlebnych recenzji za obraz „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0”. Jego nowy film, traktujący o koloryzowanej na zielono totalitarnej ideologii zyskuje gwałtownie na popularności w internecie. Już w pierwszej dobie od publikacji zebrał ponad 30 tys. wyświetleń.

 

„Czy nadchodzi zielony komunizm?” pokazuje zręby zyskującej akceptację światowych przywódców i właścicieli wielkich korporacji, totalitarnej ideologii zrównoważonego rozwoju. Gładkie i niewinnie brzmiące nazwy takie jak "Zrównoważony rozwój", "Power EU", "Fit for 55", "Miasto 15-minutowe" to elementy składowe programu wdrożenia tej ideologii na skalę globalną. O tym wszystkim mówią w naszym filmie redaktorzy: Łukasz Warzecha, Tomasz Cukiernik, Piotr Relich, Tomasz D. Kolanek, Marcin Austyn.

 

Aż trzech spośród wymienionych powyżej ekspertów będzie gościć w naszym Klubie „Polonia Christiana” w Krakowie już w czwartek 9 marca. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa właśnie tego dnia na godzinę 18:00 do sali konferencyjnej Hotelu „Miodosytnia” przy ul. Św. Wawrzyńca 6 (poziom -1, wejście przy Recepcji).

 

Wydarzenie rozpoczniemy emisją filmu „Czy nadchodzi zielony komunizm?”, po której nastąpi spotkanie z redaktorami: Marcinem Austynem, Tomaszem D. Kolankiem i Piotrem Relichem. Przypominamy, iż na spotkania Klubów „Polonia Christiana” wstęp jest wolny!

 

 

PiotrSkarga.pl

 

 

Po niezwykle udanym spotkaniu w Krakowie, podczas którego przybyli widzowie szczelnie wypełnili salę konferencyjną, ojciec dr Michał Chaberek OP odwiedzi Olsztyn i Elbląg, gdzie wygłosi swój wykład pt. „Czy człowiek pochodzi od małpy?”. Nie zabraknie przekonujących dowodów i prowokujących pytań. Zapraszamy na te spotkania.
Gorzów Wielkopolski oraz Szczecin to dwa miasta, w których Kluby „Polonia Christiana” organizują spotkania z pisarzem Stanisławem Srokowskim, poświęcone przypomnieniu tragedii jaką zgotowali ukraińscy nacjonaliści Polakom na Kresach Wschodnich w czasie II wojny światowej i po jej zakończeniu. W tym roku obchodzimy 80. rocznicę rzezi wołyńskiej i przypomnienie losów naszych rodaków powinniśmy traktować jako nasz narodowy obowiązek pamiętania o tysiącach pomordowanych.
W środę 22 marca w krakowskim kinie „Kijów” zaprezentowany zostanie film ważmy dla każdego chrześcijanina. „Umrzesz i co dalej?” to przekaz dający wiele nadziei, przygotowujący do ważnego i nieuchronnego wydarzenia w życiu każdego człowieka, które współczesny świat zdaje się pomijać, pozostawiając osobę umierającą i jej najbliższych bez pomocy duchowej.
Ogromne zainteresowanie raportem Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi o zrównoważonym rozwoju i rozwój wydarzeń wokół Stolicy Apostolskiej z ostatnich miesięcy wymagają pogłębienia analizy wpływu zrównoważonego rozwoju na poczynania Kościoła. Nowy wykład na ten temat wygłosi w ramach Klubu „Polonia Christiana” red. Paweł Chmielewski.
W czasie, gdy przeciwnicy tradycyjnych wartości wyśmiewają się z cnót takich, jak czystość, pokora, miłość czy umiarkowanie, naszym obowiązkiem jest przypominanie postaci, które stanowiły w historii Kościoła przykłady godne naśladowania. O Marii Goretti, jej życiu i śmierci opowie o. Wawrzyniec Maria Waszkiewicz podczas krakowskiego spotkania Klubu „Polonia Christiana”.