Pokaz filmu „Czy nadchodzi zielony komunizm?” i spotkanie z ekspertami – zapraszamy do Krakowa

2023-03-03 00:00:00
Pokaz filmu „Czy nadchodzi zielony komunizm?” i spotkanie z ekspertami – zapraszamy do Krakowa

Już w najbliższy czwartek 9 marca 2023 r. spotkają się z Państwem występujący w nowym filmie dokumentalno-śledczym „Czy nadchodzi zielony komunizm?” prelegenci: Marcin Austyn, Tomasz D. Kolanek i Piotr Relich. Nasze spotkanie z nimi w ramach Klubu „Polonia Christiana” poprzedzi emisja filmu. Zapraszamy!

Wraz z początkiem marca studio filmowe PCh24TV opublikowało zupełnie bezpłatnie nowy film w reżyserii Łukasza Korzeniowskiego pt. „Czy nadchodzi zielony komunizm?”. Warto wspomnieć, iż nasz reżyser zebrał wcześniej wiele pochlebnych recenzji za obraz „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0”. Jego nowy film, traktujący o koloryzowanej na zielono totalitarnej ideologii zyskuje gwałtownie na popularności w internecie. Już w pierwszej dobie od publikacji zebrał ponad 30 tys. wyświetleń.

 

„Czy nadchodzi zielony komunizm?” pokazuje zręby zyskującej akceptację światowych przywódców i właścicieli wielkich korporacji, totalitarnej ideologii zrównoważonego rozwoju. Gładkie i niewinnie brzmiące nazwy takie jak "Zrównoważony rozwój", "Power EU", "Fit for 55", "Miasto 15-minutowe" to elementy składowe programu wdrożenia tej ideologii na skalę globalną. O tym wszystkim mówią w naszym filmie redaktorzy: Łukasz Warzecha, Tomasz Cukiernik, Piotr Relich, Tomasz D. Kolanek, Marcin Austyn.

 

Aż trzech spośród wymienionych powyżej ekspertów będzie gościć w naszym Klubie „Polonia Christiana” w Krakowie już w czwartek 9 marca. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa właśnie tego dnia na godzinę 18:00 do sali konferencyjnej Hotelu „Miodosytnia” przy ul. Św. Wawrzyńca 6 (poziom -1, wejście przy Recepcji).

 

Wydarzenie rozpoczniemy emisją filmu „Czy nadchodzi zielony komunizm?”, po której nastąpi spotkanie z redaktorami: Marcinem Austynem, Tomaszem D. Kolankiem i Piotrem Relichem. Przypominamy, iż na spotkania Klubów „Polonia Christiana” wstęp jest wolny!

 

 

PiotrSkarga.pl

 

 

Kluby „Polonia Christiana” w Warszawie i w Lublinie zapraszają na dwa spotkania z red. Pawłem Chmielewskim, na których podjęty zostanie intrygujący temat „III Sobór Watykański? Na placu budowy Kościoła Inkluzji”. O tym, czym ma być „Kościół Inkluzji” prelegent Klubów „Polonia Christiana”, Paweł Chmielewski, pisał niejednokrotnie, komentując wewnętrzną rewolucję przetaczającą się przez Kościół Powszechny. Spotkania z red. P. Chmielewskim będą dobrą okazją do wyrobienia sobie własnej opinii na temat zagrożeń, jakich jeszcze być może nie dostrzegamy. Współorganizatorem spotkania w Lublinie jest Klub Inteligencji Katolickiej im. Prof. Czesława Strzeszewskiego w Lublinie.
Czy i jaką przyszłość mają relacje polsko-ukraińskie? Co z milionami Ukraińców w Polsce? Czy są szanse na zawieszenie broni za naszą wschodnią granicą i jak rzutuje to na bezpieczeństwo Polski? Zapraszamy Państwa na kontynuację zapoczątkowanego w Krakowie cyklu spotkań „Polska - Ukraina. Jakie sąsiedztwo?”. Kolejne spotkania organizujemy w Olsztynie i Elblągu.
Nasze Kluby w Pilźnie i Rakszawie organizują spotkania w ramach cyklu mającego na celu przywrócenie pamięci o wielkim biskupie, Polaku i patriocie - abp. Zbigniewie Szczęsnym Felińskim. Warto, przyjść, posłuchać i podyskutować o tej postaci oraz podobnych do niego wzorach świętości i polskości, i to w dodatku w obecności relikwii świętego hierarchy.
We wtorek 16 kwietnia br. prof. Marek Czachorowski w Klubie „Polonia Christiana” wygłosi wykład pt. „Spór o etykę św. Tomasza z Akwinu”. Mimo dużego upływu czasu nauka, jaką pozostawił on Kościołowi jest wciąż żywa i warta osobistego odkrywania. Zapraszamy więc do Warszawy na spotkanie z prof. Czachorowskim i rozważania o schedzie naukowej oraz religijnej, formującej od wieków wiernych Kościoła Rzymskiego.
Już w czwartek 11 kwietnia spotykamy się w Warszawie, by zaprotestować przeciwko zbrodniczej polityce tzw. „koalicji 13 grudnia”. Mowa o czterech nieludzkich i łamiących konstytucję projektach ustaw, pozwalających na zabijanie poczętych dzieci. Polacy nie mogą milczeć, gdy politycy próbują legalizować zabijanie bezbronnych ludzi. Prosimy o przybycie na wyznaczone miejsce zbiórki oraz poinformowanie znajomych.