Protest przeciw agresji lobby LGBT

2020-07-31 00:00:00
Protest przeciw agresji lobby LGBT

Po skandalicznym „wyczynie” przedstawicieli skrajnej lewicy, którzy sprofanowali pomnik Chrystusa dźwigającego krzyż, znajdujący się przed bazyliką świętego Krzyża na warszawskim Krakowskim Przedmieściu, na portalu Protestuj.pl zamieszczono petycję, z apelem do władz o surowe ukaranie sprawców.  Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zachęca swoich Przyjaciół i Darczyńców, aby licznie włączyli się w akcję masowego protestu przeciwko profanacji świętych dla katolików i Polaków symboli.

Niczym tchórze, pod osłoną nocy z 28 na 29 lipca, homoaktywiści spod znaku LGBT sprofanowali pomnik umęczonego Chrystusa okrywając twarz Naszego Pana chustą Antify, organizacji, która za nic ma jakiekolwiek świętości, uczucia innych ludzi i która pragnie destrukcji świata jaki znamy.

Ponadto w dłonie Chrystusa, który niesie krzyż za grzechy każdego człowieka, wetknięto sześciobarwną tęczową flagę, symbolizującą społeczność nie kryjącą się ze swym grzechem, jakim są czyny homoseksualne i nie tylko.

Reakcja polskich katolików mogła być tylko jedna. Na stronie Protestuj.pl została uruchomiona specjalna petycja kierowana do Zbigniewa Ziobry, Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego oraz Mariusza Kamińskiego, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Sygnatariusze petycji domagają się w niej postawienia przed sądem sprawców tej profanacji oraz surowego i przykładnego ukarania ich. Bowiem tylko wysoka kara może przynieść jakikolwiek skutek. Ewentualny brak reakcji władz na te haniebne czyny utwierdzi aktywistów LGBT w bezkarności i zachęci ich do kolejnych karygodnych posunięć, w tym także do fizycznych ataków na chrześcijan.  

Dziś profanacje, a w niedalekiej przyszłości pobicia? Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, a przestępstwa kulturowej lewicy nie będą przykładnie karane, niedaleka przyszłość może oznaczać dzień jutrzejszy.

Podpisz petycję do Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, aby ukarali sprawców profanacji

 

Gdy 16 lat temu na ulice Warszawy wyruszył pierwszy „Marsz dla Życia i Rodziny” trudno byłoby uwierzyć, że w polskich miastach może dojść do masowych wystąpień zwolenników zabijania dzieci poczętych, że plakaty broniące życia poczętego będą dewastowane, a w mediach będą królować permisywne postawy i ataki na chrześcijaństwo. Dlatego po sukcesach tegorocznych pokojowych demonstracji na ulicach polskich miast nie możemy przerywać walki o przetrwanie rodzin i wartości cementujących nasz naród od ponad tysiąca lat. W obronie cywilizacji życia liczy się każdy umysł i każda para rąk.
Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi nie zapomina o swoim Czcigodnym Patronie. W przypadającą na dzień 27 września rocznicę śmierci Sługi Bożego Księdza Piotra Skargi delegacja Stowarzyszenia na czele z prezesem Sławomirem Olejniczakiem złożyła wieńce z kwiatów pod pomnikiem ks. Piotra Skargi oraz przy Jego sarkofagu.
W naszym krakowskim Marszu dla Życia i Rodziny zdecydowanie warto pójść – dla siebie, dla bliskich, a przede wszystkim - dla naszych dzieci i wnuków. Jeśli jednak ktoś jeszcze zastanawia się nad uczestnictwem w tym patriotycznym święcie rodzin, które rozpocznie się już w niedzielę 25 września o godz. 12 na Placu Matejki, poniższe argumenty rozwieją wszelkie wątpliwości.
Nie ma porządku społecznego bez pełnego miłości życia rodzinnego. Nie ma zdrowych relacji w rodzinie bez oparcia się o wartości cywilizacji życia. Jej wrogowie negują prawo do życia od poczęcia do naturalnej śmierci, prawo do wolności i do własności prywatnej, warunkującej wolność. Dlatego do udziału w Marszach dla Życia i Rodziny zachęcają znani obrońcy cywilizacji chrześcijańskiej. Pamiętajmy – idąc w niedzielę 25 września w VIII Marszu dla Życia i Rodziny w Krakowie okazujemy nasze wsparcie dla walki o zachowanie normalności w rodzinach, w narodzie i w Ojczyźnie.
W dniu 13 września 2022 r. redakcja portalu PCh24.pl, którego wydawcą jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi, uzyskała informację o jednostronnej decyzji pracowników spółki zależnej Google LLC o zablokowaniu na siedem dni kanału PCh24TV – Polonia Christiana na platformie YouTube. Zarząd Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi wyraża stanowczy protest wobec powtarzających się ze strony pracowników serwisu YouTube praktyk cenzorskich, które w rażący sposób łamią konstytucyjną zasadę wolności słowa, obowiązującą wszystkie funkcjonujące na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej środki społecznego przekazu.