Protest przeciw agresji lobby LGBT

2020-07-31
Protest przeciw agresji lobby LGBT

Po skandalicznym „wyczynie” przedstawicieli skrajnej lewicy, którzy sprofanowali pomnik Chrystusa dźwigającego krzyż, znajdujący się przed bazyliką świętego Krzyża na warszawskim Krakowskim Przedmieściu, na portalu Protestuj.pl zamieszczono petycję, z apelem do władz o surowe ukaranie sprawców.  Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zachęca swoich Przyjaciół i Darczyńców, aby licznie włączyli się w akcję masowego protestu przeciwko profanacji świętych dla katolików i Polaków symboli.

Niczym tchórze, pod osłoną nocy z 28 na 29 lipca, homoaktywiści spod znaku LGBT sprofanowali pomnik umęczonego Chrystusa okrywając twarz Naszego Pana chustą Antify, organizacji, która za nic ma jakiekolwiek świętości, uczucia innych ludzi i która pragnie destrukcji świata jaki znamy.

Ponadto w dłonie Chrystusa, który niesie krzyż za grzechy każdego człowieka, wetknięto sześciobarwną tęczową flagę, symbolizującą społeczność nie kryjącą się ze swym grzechem, jakim są czyny homoseksualne i nie tylko.

Reakcja polskich katolików mogła być tylko jedna. Na stronie Protestuj.pl została uruchomiona specjalna petycja kierowana do Zbigniewa Ziobry, Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego oraz Mariusza Kamińskiego, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Sygnatariusze petycji domagają się w niej postawienia przed sądem sprawców tej profanacji oraz surowego i przykładnego ukarania ich. Bowiem tylko wysoka kara może przynieść jakikolwiek skutek. Ewentualny brak reakcji władz na te haniebne czyny utwierdzi aktywistów LGBT w bezkarności i zachęci ich do kolejnych karygodnych posunięć, w tym także do fizycznych ataków na chrześcijan.  

Dziś profanacje, a w niedalekiej przyszłości pobicia? Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, a przestępstwa kulturowej lewicy nie będą przykładnie karane, niedaleka przyszłość może oznaczać dzień jutrzejszy.

Podpisz petycję do Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, aby ukarali sprawców profanacji

 

Klub „Polonia Christiana” w Krakowie zaprasza na arcyciekawe wydarzenie. Redaktor naczelny tygodnika „Do Rzeczy” będzie gościem spotkania zatytułowanego „Dogmat i tiara”. Wygłosi na nim prelekcję odnoszącą się do jego najnowszej publikacji wydanej przez Wydawnictwo Fronda.
Wystartowaliśmy z wyjątkową akcją, w ramach której każdy katolik może zawierzyć swój dom lub mieszkanie Maryi Królowej Rodzin.
Film dokumentalny „Via Dolorosa” wyprodukowany przez Stowarzyszenie Księdza Piotra Skargi został wyróżniony na XXXV Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów „NIEPOKALANA 2020”.
Siostry Benedyktynki z Jarosławia kontynuują pracę przy budowie katolickiego przedszkola im. św. Jana Pawła II. Od wielu miesięcy trwają już roboty wykończeniowe, jednak ze względu na zabytkowy charakter budynku, koszty tych prac są naprawdę wysokie. Według planów przedszkole ma rozpocząć swoją działalność w drugiej połowie września, dlatego też Siostry bardzo proszą o pilne wsparcie akcji „Zrób jeden mały krok dla dzieci”. Do włączenia się w to wielkie dzieło zachęca - stworzony specjalnie na tę okazję - teledysk.
Ponad 52 tysiące podpisów, które złożyli Polacy w ramach akcji Wyrzućmy konwencję gender z Polski!, trafiło do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego. To mocny głos obywateli, którzy domagają się od polskiego rządu wypowiedzenia konwencji stambulskiej. Swój podpis nadal można złożyć na stronie zatrzymajgender.pl.