Przyjdź na Publiczny Różaniec na wrocławskim Rynku

2017-11-27
Przyjdź na Publiczny Różaniec na wrocławskim Rynku
Krucjata Młodych zaprasza na wspólną, publiczną Modlitwę Różańcową w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego, który odbędzie się w sobotę, 9 grudnia 2017 roku o godz. 16:00 na wrocławskim Rynku przy szklanej fontannie.

Różańcem tym, prosząc o nawrócenie naszej Ojczyzny, pragniemy również uczcić setną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. Odmawiając go publicznie, chcemy nadać naszej modlitwie charakter wynagradzający, starając się w ten sposób spełnić prośby Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Tegoroczne inicjatywy Krucjaty Młodych i Instytutu Ks. Piotra Skargi związane z publicznie odmawianymi Modlitwami Różańcowymi spotykają się z rosnącym zainteresowaniem, które owocuje coraz większą liczbą uczestników. Liczymy, że podobnie będzie i tym razem.

Serdecznie zapraszamy na wrocławski Rynek w sobotę 9 grudnia 2017 roku na godzinę 16:00.

 

PiotrSkarga.pl

Zapraszamy do lektury życzeń z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, kierowanych do Państwa przez Prezesa Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi - Sławomira Olejniczaka.
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej najnowszej akcji Twoja róża u św. Rity z Cascii. Chcąc podziękować św. Ricie za opiekę nad nami, pragniemy, aby każdy czciciel orędowniczki w sprawach trudnych i beznadziejnych mógł ofiarować jej swoją prawdziwą czerwoną różę. Aby poznać szczegóły tej inicjatywy, a następnie do niej dołączyć, wystarczy kliknąć w ten link.
Znani publicyści i eksperci magazynu "Polonia Christiana" przywołują synodalną debatę o małżeństwie i jego nierozerwalności.
Ostatnie kilkadziesiąt lat nauczania niemieckich pasterzy dowodzi niestety smutnej prawdzie o tym, że za Odrą ginie katolicka wiara. Jak to możliwe? Czy Watykan akceptuje tak zwane "nowoczesne oblicze Kościoła"?
Prezentujemy wszystkie listy napisane i opublikowane przez pochodzącego z Italii arcybiskupa. Opisał w nich skalę i charakter nadużyć seksualnych popełnianych przez ludzi Kościoła.