Przymierze z Maryją, 91 numer już dostępny
2016-12-13
 91 numer „Przymierza z Maryją” jest już dostępny. Grudniowe wydanie poświęcone będzie zbliżającym się świąt Bożego Narodzenia.


Już niebawem po raz kolejny świętować będziemy wydarzenie absolutnie wyjątkowe… Oto Bóg zstąpił z Nieba i stał się Człowiekiem. Pan Jezus przyszedł jako Zbawiciel wszystkich ludzi – synów Narodu Wybranego Starego Testamentu i pogan. Prawdę tę wyraża jakże wymowna historia przedstawicieli świata pogańskiego – Trzech Króli zwanych również Magami-Mędrcami. Wiedzeni przez tajemniczą gwiazdę, dotarli do miejsca, gdzie narodził się Chrystus. Tam złożyli hołd Królowi królów. W tym numerze naszego pisma przedstawiamy dwa teksty dotyczące Mędrców, odwołujące się do tradycji katolickiej.” Piszę we wstępie Bogusław Bajor.


Najnowszy numer to także artykuły dotyczące naszego codziennego życia. Tekst - Świętowanie niedzieli bez zakupów porady dla małżonków - to tytuł artykułu poruszającego niezwykle aktualną kwestię dotyczącą zakazu handlu w niedziele.


„Przymierze z Maryją” to także szereg tekstów opisujących wydarzenia historyczne, nasze tradycje i obyczaje. Nie zabrakło także indywidualnych świadectw naszych czytelników.


To tylko kilka z wielu interesujących artykułów, które znajdują się w najnowszym numerze pisma.Aby zostać korespondentem i otrzymywać „Przymierze z Maryją” do swojego domu wystarczy wejść na stronę - 
zostań czytelnikiem

 
Interesujący artykuł?