Święci przeciw herezjom – e-book dla Darczyńców PCh24.pl

sierpień 2023
Święci przeciw herezjom – e-book dla Darczyńców PCh24.pl

Święci przeciw herezjom – e-book dla Darczyńców PCh24.pl

Najnowsza publikacja portalu PCh24.pl to wciągający subiektywny zestaw wyjątkowych postaci Kościoła Powszechnego, które żyjąc w świętości, zostawiły swój wkład w zwalczaniu niebezpiecznych, heretyckich poglądów i rozłamów w katolickiej wspólnocie. E-book został udostępniony każdemu, kto wesprze utrzymanie i rozwój portalu dowolną kwotą.

Kościół jest wspólnotą wierzących założoną przez Jezusa Chrystusa. Kościół to Lud Boży, Ciało Chrystusa oraz Świątynia Ducha Świętego. Jednakże warto pamiętać, że Kościół zawiera w sobie niedoskonały pierwiastek ludzki, co naraża go na wiele grzesznych zagrożeń – w tym herezję. Autorzy publikacji „Święci przeciw herezjom” proponują, by przybliżyć sobie historyczne przypadki herezji i płynących z nich zagrożeń dla Kościoła i zarazem wielkich świętych, którzy mężnie stawiali im czoła.

Na 54 stronach najnowszego dzieła redakcji PCh24.pl otrzymujemy unikalne teksty Andrzeja Solaka, Krystiana Kratiuka, Filipa Obary, Zofii Michałowicz, Marcina Austyna i Tomasza D. Kolanka. Nawiązują oni do wielkich postaci Kościoła, które z Bożą pomocą powstrzymywały narastające kryzysy i zamęt, powstający na skutek głoszenia herezji. Wskazują także na bogactwo odwołań, w których przez całe stulecia Kościół przypominał nauki tych świętych obrońców wiary.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o odważnych świętych, którzy bronili wiary katolickiej, albo też zacząć modlić się o ich wstawiennictwo, ta publikacja jest właśnie dla Was. Wystarczy skorzystać z poniższego buttonu i przejść do strony wsparcia portalu PCh24.pl, by pobrać e-booka „Święci przeciw herezjom”.

To święte wzory, które warto naśladować w walce ze współczesnymi herezjami!