Udekoruj swoje okno w uroczystość Bożego Ciała

maj 2020
Udekoruj swoje okno w uroczystość Bożego Ciała

Udekoruj swoje okno w uroczystość Bożego Ciała

Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zachęca do udziału w kolejnej edycji kampanii Bądźże pozdrowiona, Hostyjo żywa. Chcąc ożywić tę piękną tradycję radosnego świętowania i manifestowania wiary w Jezusa Eucharystycznego i uczcić 700-lecie święta Bożego Ciała na ziemiach polskich, pragniemy podarować Państwu obrazy na tkaninie z wizerunkiem Najświętszego Sakramentu, które w ten szczególny dzień mogą Państwo zawiesić w swych oknach. Aby otrzymać bezpłatny pakiet, wystarczy odwiedzić stronę https://bozecialo.piotrskarga.pl/ i wypełnić formularz zamówieniowy. 

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, nazywaną także Bożym Ciałem, Kościół katolicki obchodzi w czwartek, jedenastego dnia po Zesłaniu Ducha Świętego. To piękna i wielowiekowa tradycja, która do dziś stanowi jedno z najważniejszych świąt w roku liturgicznym. 

Chcemy kontynuować tę piękną tradycję manifestowania wiary w Pana Jezusa, dlatego postanowiliśmy wznowić niezwykle udaną kampanię Bądźże pozdrowiona, Hostyjo żywa. W ramach tej inicjatywy chcemy podarować Państwu obrazy na tkaninie z wizerunkiem Najświętszego Sakramentu, które już 11 czerwca w uroczystość Bożego Ciała mogą Państwo zawiesić w swoim oknie lub na balkonie. To bardzo ważne, tym bardziej, że w tym roku obchodzimy 700-lecie tego święta na ziemiach polskich!
 

Wymiary obrazu (33,5 cm x 46,5 cm) sprawiają, że będzie on doskonale widoczny w ten uroczysty dzień. Aby otrzymać tę piękną tkaninę, wystarczy odwiedzić stronę internetową https://bozecialo.piotrskarga.pl/ i wypełnić formularz zamówieniowy.

Zobacz inne kampanie Stowarzyszenia i Instytutu