XXI Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

2017-10-23 00:00:00
XXI Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie
Instytut im. Ks. Piotra Skargi oraz „Polonia Christiana” mają zaszczyt zaprosić Państwa na XXI międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 26 – 29 października 2017roku.

 

Targi Książki odbywać się będą w budynku EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9.

Zapraszamy Państwa do wspólnego stanowiska Instytutu Ks. Piotra Skargi oraz czasopisma "Polonia Christiana" mieszczącego się w Hali Wisła - stanowisko C41.

 

Podczas targów przewidywane są spotkania z zaprzyjaźnionymi z naszym Instytutem autorami.

 


Więcej informacji na stronie targów - http://ksiazka.krakow.pl/pl/

 

 

Serdecznie zapraszamy!




Kierowani umiłowaniem Boga i Ojczyzny, a także odpowiedzialnością za losy Rzeczypospolitej i Narodu Polskiego, z pełnym przekonaniem wołamy: przestrzegamy wszystkich katolików przed głosowaniem w II turze wyborów prezydenckich na Rafała Trzaskowskiego!
W dniach 13-14 czerwca w Warszawie odbędzie się konferencja pn. „Wiara i nauka w dobie sekularyzacji”, odwołująca się do najnowszych badań naukowych, dzięki którym więcej dowiemy się o istnieniu inteligentnego projektu, będącego alternatywnym – w stosunku do ewolucjonizmu darwinowskiego – wyjaśnieniem powstania świata. Bazujący na latach analiz i badań naukowcy pokażą nam, jak krucha jest teoria Darwina, akceptowana przez zwolenników materialistycznej i ateistycznej wizji poznania świata.
W sobotę 10 maja w Warszawie odbyła się konferencja poświęcona problemowi, jaki nazwał i badał śp. Krzysztof Karoń. "Jak pokonać antykulturę?" - to pytanie, na które odpowiedzi szukałi prelegenci i uczestnicy dyskusji, widzący zagrożenia płynące na społeczeństwa państw rozwiniętych w XXI wieku.
Czekają nas jeszcze wyższe ceny energii i paliw. Na przedsiębiorców, kierowców, rolników już szykuje się nowe podatki i opłaty oraz restrykcje... Czy w Zielonym Ładzie jakkolwiek chodzi o ekologię, a także, czy po wyborach tutejsze władze przyspieszą jego wdrażanie – odpowiedzą eksperci – goście Klubu Stańczyka w Warszawie, już w najbliższy piątek 23 maja o godzinie 18:00.
Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy na wyjątkowy odcinek programu Prawy Prosty Plus, prowadzonego przez red. Łukasza Karpiela (PCh24.pl). Tym razem realizujemy go z udziałem publiczności i z możliwością zadania pytań naszym prelegentom. Spotkanie to odbędzie się już w najbliższą środę 21 maja w sali konferencyjnej Hotelu „Miodosytnia” w Krakowie.