Zabierz swoich bliskich na krakowski Marsz dla Życia i Rodziny

2018-06-12
Zabierz swoich bliskich na krakowski Marsz dla Życia i Rodziny
W najbliższą niedzielę 17 czerwca ulicami Krakowa przejdzie VI Marsz dla Życia i Rodziny. Pod hasłem NIEPODLEGŁA ZA ŻYCIEM z wielką radością zamanifestujemy nasze przywiązanie do wartości rodzinnych i pełne poparcie dla ochrony życia. Wszystkich zapraszamy na godzinę 10:00 na Plac Matejki.

Nasz radosny marsz rozpocznie się o godzinie 10:00 na Placu Matejki. Następnie przejdziemy przez ulicę Basztową, Floriańską, Rynek Główny, ul. Franciszkańską, ul. Piłsudskiego i al. 3 Maja. Finał imprezy będzie miał miejsce w Parku Jordana, gdzie odbędzie się Piknik Rodzinny.

Rodzinny Park Jordana

Na mecie wiele niespodzianek czeka zarówno na najmłodszych, jak i na rodziców. W czasie wydarzenia odbędzie się koncert Józefa Brody i koncert oraz pokaz musztry orkiestry Dragonów Gwardii z Kadetami ze Szkocji.

Nie zabraknie też corocznych atrakcji. Na wszystkich uczestników marszu czekają ścianki wspinaczkowe, toczne kule i dmuchane zamki. Całkowicie bezpłatnie! Przybyli otrzymają też okazjonalne koszulki, promujące treści patriotyczne i pro life (ilość ograniczona).

Kliknij w ten link i dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku!


Musimy dać świadectwo

Gorąco zachęcamy również do zaproszenia na marsz swoich najbliższych i znajomych. To bardzo ważne, zwłaszcza, że w tym roku obchodzimy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Niech udział w marszu pod hasłem: NIEPODLEGŁA ZA ŻYCIEM będzie dowodem na nasze przywiązanie do tradycyjnych wartości i doskonałą odpowiedzią na „Czarne Marsze”, organizowane przez zwolenników zabijania nienarodzonych dzieci. Pokażmy wspólnie, że w Polsce nie ma przyzwolenia na bezpardonowe ataki na rodzinę i Kościół.

Nie możemy przemilczeć także tego, co dzieje się poza granicami naszego kraju. Tragedia Alfiego Evansa oraz jego rodziny poruszyła nas wszystkich, jednak przypomina nam także o tym, że ochrona życia ludzkiego w Polsce wymaga naszej stałej troski.

Do zobaczenia 17 czerwca na Marszu dla Życia i Rodziny.

W marcu 2019 roku odbędą się dwa przedpremierowe pokazy nowej ekranizacji, której powstanie aktywnie wspiera Instytut Ks. Piotra Skargi. Zapraszamy Państwa do kin w Krakowie i Warszawie na film „Rewolucja totalnej wolności”.
Prowadzona od blisko dwóch dekach przez Instytut Ks. Piotra Skargi akcja propagowania wizerunku Matki Bożej Fatimskiej za pomocą popularnego kalendarza ściennego w tym roku odniosła kolejny sukces. Właśnie wyczerpaliśmy cały nakład i tym samym kończymy rozprowadzanie kalendarzy.
Już ponad 25 tysięcy Polaków podpisało petycję do premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z apelem o wypowiedzenie przez nasz kraj niebezpiecznej konwencji stambulskiej. Dokument pod pozorem walki z przemocą przemyca do polskiego prawa postulaty ideologii gender. Petycję cały czas można podpisać na stronie ZatrzymajGender.pl
Instytut Ks. Piotra Skargi zachęca do zamówienia książki „Droga kontrrewolucjonisty” autorstwa Mathiasa Von Gersdorffa. Publikacja przedstawia historię brazylijskiego myśliciela i działacza katolickiego – Plinio Corrêa de Oliveiry (1908-1995), który poświęcił swoje życie walce w obronie niezmiennych zasad tradycji katolickiej.
Instytut Ks. Piotra Skargi wraz z Krucjatą Młodych zapraszają na kolejne publiczne Modlitwy Różańcowe, które zostały zaplanowane na luty 2019 roku w kilkunastu miastach Polski. We wspólnej modlitwie uczestniczy coraz więcej osób. Chcemy podtrzymać ten pozytywny trend.