Zabierz swoich bliskich na krakowski Marsz dla Życia i Rodziny

2018-06-12
Zabierz swoich bliskich na krakowski Marsz dla Życia i Rodziny
W najbliższą niedzielę 17 czerwca ulicami Krakowa przejdzie VI Marsz dla Życia i Rodziny. Pod hasłem NIEPODLEGŁA ZA ŻYCIEM z wielką radością zamanifestujemy nasze przywiązanie do wartości rodzinnych i pełne poparcie dla ochrony życia. Wszystkich zapraszamy na godzinę 10:00 na Plac Matejki.

Nasz radosny marsz rozpocznie się o godzinie 10:00 na Placu Matejki. Następnie przejdziemy przez ulicę Basztową, Floriańską, Rynek Główny, ul. Franciszkańską, ul. Piłsudskiego i al. 3 Maja. Finał imprezy będzie miał miejsce w Parku Jordana, gdzie odbędzie się Piknik Rodzinny.

Rodzinny Park Jordana

Na mecie wiele niespodzianek czeka zarówno na najmłodszych, jak i na rodziców. W czasie wydarzenia odbędzie się koncert Józefa Brody i koncert oraz pokaz musztry orkiestry Dragonów Gwardii z Kadetami ze Szkocji.

Nie zabraknie też corocznych atrakcji. Na wszystkich uczestników marszu czekają ścianki wspinaczkowe, toczne kule i dmuchane zamki. Całkowicie bezpłatnie! Przybyli otrzymają też okazjonalne koszulki, promujące treści patriotyczne i pro life (ilość ograniczona).

Kliknij w ten link i dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku!


Musimy dać świadectwo

Gorąco zachęcamy również do zaproszenia na marsz swoich najbliższych i znajomych. To bardzo ważne, zwłaszcza, że w tym roku obchodzimy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Niech udział w marszu pod hasłem: NIEPODLEGŁA ZA ŻYCIEM będzie dowodem na nasze przywiązanie do tradycyjnych wartości i doskonałą odpowiedzią na „Czarne Marsze”, organizowane przez zwolenników zabijania nienarodzonych dzieci. Pokażmy wspólnie, że w Polsce nie ma przyzwolenia na bezpardonowe ataki na rodzinę i Kościół.

Nie możemy przemilczeć także tego, co dzieje się poza granicami naszego kraju. Tragedia Alfiego Evansa oraz jego rodziny poruszyła nas wszystkich, jednak przypomina nam także o tym, że ochrona życia ludzkiego w Polsce wymaga naszej stałej troski.

Do zobaczenia 17 czerwca na Marszu dla Życia i Rodziny.

Pomimo wielokrotnie składanych obietnic, licznych opinii prawników i ponad 36 tysięcy podpisów pod petycją do premiera Mateusza Morawieckiego, rząd nie podjął decyzji o rozpoczęciu procedury wypowiedzenia tzw. konwencji stambulskiej, promującej niebezpieczną ideologię gender. Konwencję może jednak obalić Trybunał Konstytucyjny. Wystartowała właśnie zbiórka podpisów pod apelem do posłów na Sejm RP o zaskarżenie traktatu do Trybunału.
W czasie, kiedy zło coraz mocniej nas atakuje, potrzebna jest gorliwa modlitwa. Dlatego też zachęcamy do wspólnej modlitwy Różańcowej w intencji odnowy moralnej Polski i Polaków w wielu polskich miastach. Poniżej prezentujemy daty i miejsca, gdzie w najbliższych tygodniach odbędą się publiczne Różańce.
Klub Polonia Christiana zaprasza na kolejne pasjonujące spotkania w polskich miastach. W tym miesiącu będziemy gościć wielu znakomitych prelegentów m.in.: ks. prof. Tadeusza Guza, dr Aldonę Ciborowską czy mec. Jerzego Kwaśniewskiego.
Zapraszamy do lektury życzeń z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, kierowanych do Państwa przez Prezesa Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi - Sławomira Olejniczaka.
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej najnowszej akcji Twoja róża u św. Rity z Cascii. Chcąc podziękować św. Ricie za opiekę nad nami, pragniemy, aby każdy czciciel orędowniczki w sprawach trudnych i beznadziejnych mógł ofiarować jej swoją prawdziwą czerwoną różę. Aby poznać szczegóły tej inicjatywy, a następnie do niej dołączyć, wystarczy kliknąć w ten link.