Zapraszamy na krakowski Marsz dla Życia i Rodziny!

2019-05-28
Zapraszamy na krakowski Marsz dla Życia i Rodziny!

„Brońmy rodziny” – to hasło tegorocznego Marszu dla Życia i Rodziny, który już 16 czerwca przejdzie ulicami Krakowa. Niech nasze uczestnictwo w tym ważnym wydarzeniu będzie odpowiedzią na liczne ataki ze strony środowisk LGBT. Nie ma naszej zgody na deprawację najmłodszych i próby niszczenia polskich rodzin.

 

Krakowski Marsz dla Życia i Rodziny rozpocznie się 16 czerwca o godzinie 10.00 na Placu Matejki. Następnie zgromadzeni przejdą przez ulicę Floriańską, Rynek Główny, ul. Grodzką, ul. Franciszkańską, ul. Straszewskiego, ul. Piłsudskiego oraz al. 3 Maja, aż do Parku Jordana, gdzie tradycyjnie odbędzie się piknik rodzinny.

 

Na uczestników Marszu i pikniku czeka wiele atrakcji m.in. występ orkiestry szkockiej, koncert Lidii Jazgar z zespołem Galicja, a także liczne atrakcje dla najmłodszych: dmuchany zamek czy ścianka wspinaczkowa.

 

Dowód przywiązania do wartości

 

Uczestnictwo w Marszu dla Życia i Rodziny to doskonała okazja, aby zamanifestować swoje przywiązania do katolickich i konserwatywnych wartości. W ostatnich miesiącach dostrzegamy nasilające się ataki ze strony środowisk LGBT, mające na celu zniszczenie tradycyjnego modelu rodziny.

 

W tym miejscu należy wymienić między innymi plany przyjęcia tzw. Karty LGBT+, próby wprowadzenia edukacji seksualnej wobec wątpliwych standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), naciski na odwołanie z Funkcji Małopolskiej Kurator Oświaty, Barbary Nowak za to, że odważyła się powiedzieć prawdę o tzw. seks-edukacji czy skandaliczną profanację Najświętszego Sakramentu na jednej z homoparad.

 

Wielkie święto rodzin

 

Dlatego też serdecznie zapraszamy na Marsz całe rodziny: mamy w stanie błogosławionym, rodziców z małymi dziećmi, młodzież, seniorów, osoby życia konsekrowanego i wszystkich tych, którym zależy na obronie życia poczętego, tradycyjnym modelu rodziny i godnej przyszłości naszej ojczyzny.

 

Niech przez Kraków przejdzie tłum radosnych rodzin, w przeciwieństwie do pełnych nienawiści homoparad z udziałem zwolenników LGBT.

 

Do zobaczenia 16 czerwca o godzinie 10.00 na Placu Matejki w Krakowie!

 

 

 

PiotrSkarga.pl

Już po raz drugi katolicy z Sudanu Południowego modlili się za Darczyńców, którzy pomagają im zbudować murowane kaplice w Piirciok i Kowic za pośrednictwem Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi. 8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny ojciec Krzysztof Zębik odprawił za wszystkich Dobrodziejów Mszę św. w tymczasowej kaplicy w sudańskiej miejscowości Khadula.
Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zaprasza na pokaz filmu „Mięsożerca. Wróg numer jeden” oraz dyskusję z jego twórcami i producentami. Film zostanie wyświetlony 16 grudnia (poniedziałek) o godzinie 18.30 w sali konferencyjnej Hotelu Miodosytnia przy ulicy św. Wawrzyńca 6 w Krakowie (obok kościoła Bożego Ciała). Wstęp wolny!
Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zaprasza na premierę filmu „Mięsożerca. Wróg numer jeden”, która odbędzie się już 28 listopada o godzinie 18.30 w kinie Kinoteka Multiplex, Pl. Defilad w Warszawie. Ten niezwykle wartościowy dokument opowiada o licznych niebezpieczeństwach związanych z uczłowieczaniem zwierząt i zezwierzęcaniem ludzi.
Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi wspólnie z Fundacją Pro – Prawo do Życia zapraszają na kolejne publiczne różańce w polskich miastach. Pamiętajmy, że moc Różańca jest ogromna, a gorliwa modlitwa może ocalić nie tylko nas, ale również cały świat.
Z wielką radością informujemy, że rozpoczęliśmy dystrybucję najnowszego kalendarza „366 dni z Maryją”. Tym razem drukarnię opuściło aż 770 tysięcy egzemplarzy, których motywem przewodnim jest Najświętszy Sakrament.