Zapraszamy na krakowski Marsz dla Życia i Rodziny!

2019-05-28
Zapraszamy na krakowski Marsz dla Życia i Rodziny!

„Brońmy rodziny” – to hasło tegorocznego Marszu dla Życia i Rodziny, który już 16 czerwca przejdzie ulicami Krakowa. Niech nasze uczestnictwo w tym ważnym wydarzeniu będzie odpowiedzią na liczne ataki ze strony środowisk LGBT. Nie ma naszej zgody na deprawację najmłodszych i próby niszczenia polskich rodzin.

 

Krakowski Marsz dla Życia i Rodziny rozpocznie się 16 czerwca o godzinie 10.00 na Placu Matejki. Następnie zgromadzeni przejdą przez ulicę Floriańską, Rynek Główny, ul. Grodzką, ul. Franciszkańską, ul. Straszewskiego, ul. Piłsudskiego oraz al. 3 Maja, aż do Parku Jordana, gdzie tradycyjnie odbędzie się piknik rodzinny.

 

Na uczestników Marszu i pikniku czeka wiele atrakcji m.in. występ orkiestry szkockiej, koncert Lidii Jazgar z zespołem Galicja, a także liczne atrakcje dla najmłodszych: dmuchany zamek czy ścianka wspinaczkowa.

 

Dowód przywiązania do wartości

 

Uczestnictwo w Marszu dla Życia i Rodziny to doskonała okazja, aby zamanifestować swoje przywiązania do katolickich i konserwatywnych wartości. W ostatnich miesiącach dostrzegamy nasilające się ataki ze strony środowisk LGBT, mające na celu zniszczenie tradycyjnego modelu rodziny.

 

W tym miejscu należy wymienić między innymi plany przyjęcia tzw. Karty LGBT+, próby wprowadzenia edukacji seksualnej wobec wątpliwych standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), naciski na odwołanie z Funkcji Małopolskiej Kurator Oświaty, Barbary Nowak za to, że odważyła się powiedzieć prawdę o tzw. seks-edukacji czy skandaliczną profanację Najświętszego Sakramentu na jednej z homoparad.

 

Wielkie święto rodzin

 

Dlatego też serdecznie zapraszamy na Marsz całe rodziny: mamy w stanie błogosławionym, rodziców z małymi dziećmi, młodzież, seniorów, osoby życia konsekrowanego i wszystkich tych, którym zależy na obronie życia poczętego, tradycyjnym modelu rodziny i godnej przyszłości naszej ojczyzny.

 

Niech przez Kraków przejdzie tłum radosnych rodzin, w przeciwieństwie do pełnych nienawiści homoparad z udziałem zwolenników LGBT.

 

Do zobaczenia 16 czerwca o godzinie 10.00 na Placu Matejki w Krakowie!

 

 

 

PiotrSkarga.pl

Kult św. Michała Archanioła cieszy się w Polsce rosnącym zainteresowaniem. Peregrynująca figura Woda Niebieskich Zastępów ze wzgórza Gargano od 2013 roku nawiedziła już ponad 800 polskich parafii. Dzięki inicjatywie księży michalitów, w dniach 4-6 czerwca, św. Michał Archanioł zawita do parafii Bożego Ciała w Krakowie. Skorzystajmy z tej wyjątkowej okazji i zgromadźmy się na wspólnej modlitwie.
W czasie, kiedy zło coraz mocniej nas atakuje, potrzebna jest gorliwa modlitwa. Dlatego też zachęcamy do wspólnej modlitwy Różańcowej w intencji odnowy moralnej Polski i Polaków w wielu polskich miastach. Poniżej prezentujemy daty i miejsca, gdzie w najbliższych tygodniach odbędą się publiczne Różańce.
Klub Polonia Christiana zaprasza na kolejne pasjonujące spotkania w polskich miastach. W tym miesiącu będziemy gościć wielu znakomitych prelegentów m.in.: ks. prof. Tadeusza Guza, dr Aldonę Ciborowską czy mec. Jerzego Kwaśniewskiego.
Ostatnie kilkadziesiąt lat nauczania niemieckich pasterzy dowodzi niestety smutnej prawdzie o tym, że za Odrą ginie katolicka wiara. Jak to możliwe? Czy Watykan akceptuje tak zwane "nowoczesne oblicze Kościoła"?
Pomimo wielokrotnie składanych obietnic, licznych opinii prawników i ponad 36 tysięcy podpisów pod petycją do premiera Mateusza Morawieckiego, rząd nie podjął decyzji o rozpoczęciu procedury wypowiedzenia tzw. konwencji stambulskiej, promującej niebezpieczną ideologię gender. Konwencję może jednak obalić Trybunał Konstytucyjny. Wystartowała właśnie zbiórka podpisów pod apelem do posłów na Sejm RP o zaskarżenie traktatu do Trybunału.