Zaproś Fatimską Panią do swojego domu

2018-11-07
Zaproś Fatimską Panią do swojego domu

Najnowsza edycja najpopularniejszego kalendarza w Polsce „365 dni z Maryją” jest już dostępna! Ze względu na silną więź św. Ojca Pio z Matką Bożą poświęciliśmy nasz kalendarz właśnie jemu. Aby otrzymać swój egzemplarz, wystarczy wejść na stronę internetową www.kalendarz.fatima.pl i wypełnić formularz zamówieniowy.

Kalendarz „365 dni z Maryją” ukazuje się już od 18 lat. Przez ten czas do polskich rodzin trafiło ponad  8 785 000 egzemplarzy. Na przestrzeni lat stał się on niezwykle aktywną formą propagowania Orędzia Fatimskiego i symbolem przywiązania obdarowanych osób do katolickich wartości.

W hołdzie Ojcu Pio

Najnowsza edycja, która opuściła drukarnię w nakładzie 699 000 egzemplarzy, ma szczególny charakter. W 2019 roku będziemy obchodzić 20. rocznicę beatyfikacji św. Ojca Pio. Z naszym kalendarzem poznacie historie nadzwyczajnych łask, którymi Święty Stygmatyk był obdarowany oraz opisy licznych cudów, które Bóg zdziałał za jego wstawiennictwem.

 

Jak co roku na każdej stronie kalendarza znajduje się wizerunek Matki Bożej Fatimskiej wśród najpiękniejszych polskich krajobrazów. Zaznaczyliśmy również święta i uroczystości kościelne.

Najprostszym sposobem zdobycia kalendarza „365 dni z Maryją” jest zamówienie go na stronie internetowej www.kalendarz.fatima.pl, gdzie znajduje się formularz zamówieniowy.

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi rozpoczęło działalność w lipcu 1999 roku w Krakowie. Przez te 20 lat wspólnie z naszymi Korespondentami udało nam się zrobić naprawdę wiele. Przeprowadziliśmy już ponad 2 000 różnych akcji, pikiet, konferencji, protestów, które miały na celu obudzić uśpione sumienia Polaków i zaangażować ich w obronę wartości i zasad chrześcijańskich. Aby uczcić ten niezwykły jubileusz, na Mszy Świętej w Bazylice Bożego Ciała w Krakowie zgromadziły się setki Przyjaciół Stowarzyszenia.
Minęło już 20 lat od chwili, kiedy grupa młodych działaczy katolickich powołała do istnienia Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi. Stało się to 28 czerwca 1999 r. w Krakowie.
To już dwie dekady w służbie na rzecz obrony wartości chrześcijańskich w Polsce. Z tej okazji zapraszamy Państwa do specjalnie przygotowanego serwisu internetowego jubileusz.piotrskarga.pl, w którym przygotowaliśmy wiele interesujących materiałów na temat działalności Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi.
To już 20 lat odkąd istnieje i prężnie działa Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Nasz jubileusz zaczynamy uroczystą Mszą Świętą w krakowskiej Bazylice Bożego Ciała w piątek 28 czerwca o godzinie 16:00.
Kult św. Michała Archanioła cieszy się w Polsce rosnącym zainteresowaniem. Peregrynująca figura Woda Niebieskich Zastępów ze wzgórza Gargano od 2013 roku nawiedziła już ponad 800 polskich parafii. Dzięki inicjatywie księży michalitów, w dniach 4-6 czerwca, św. Michał Archanioł zawita do parafii Bożego Ciała w Krakowie. Skorzystajmy z tej wyjątkowej okazji i zgromadźmy się na wspólnej modlitwie.