Zaproś Fatimską Panią do swojego domu

2018-11-07
Zaproś Fatimską Panią do swojego domu

Najnowsza edycja najpopularniejszego kalendarza w Polsce „365 dni z Maryją” jest już dostępna! Ze względu na silną więź św. Ojca Pio z Matką Bożą poświęciliśmy nasz kalendarz właśnie jemu. Aby otrzymać swój egzemplarz, wystarczy wejść na stronę internetową www.kalendarz.fatima.pl i wypełnić formularz zamówieniowy.

Kalendarz „365 dni z Maryją” ukazuje się już od 18 lat. Przez ten czas do polskich rodzin trafiło ponad  8 785 000 egzemplarzy. Na przestrzeni lat stał się on niezwykle aktywną formą propagowania Orędzia Fatimskiego i symbolem przywiązania obdarowanych osób do katolickich wartości.

W hołdzie Ojcu Pio

Najnowsza edycja, która opuściła drukarnię w nakładzie 699 000 egzemplarzy, ma szczególny charakter. W 2019 roku będziemy obchodzić 20. rocznicę beatyfikacji św. Ojca Pio. Z naszym kalendarzem poznacie historie nadzwyczajnych łask, którymi Święty Stygmatyk był obdarowany oraz opisy licznych cudów, które Bóg zdziałał za jego wstawiennictwem.

 

Jak co roku na każdej stronie kalendarza znajduje się wizerunek Matki Bożej Fatimskiej wśród najpiękniejszych polskich krajobrazów. Zaznaczyliśmy również święta i uroczystości kościelne.

Najprostszym sposobem zdobycia kalendarza „365 dni z Maryją” jest zamówienie go na stronie internetowej www.kalendarz.fatima.pl, gdzie znajduje się formularz zamówieniowy.

Wielki Post to szczególny czas dla każdego katolika, dlatego też, jak co roku Stowarzyszenie im. Ks. Piotra Skargi zachęca, aby godnie przeżyć te 40 dni i dobrze przygotować się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Pomóc w przygotowaniach może bezpłatny e-book Wielki Post, zawierający 40 wartościowych rozważań.
Instytut Ks. Piotra Skargi kontynuuje akcję propagującą kult świętego Michała Archanioła. Każdy uczestnik kampanii otrzymuje bezpłatny e-book QUIS UT DEUS oraz zestaw kolorowych tapet na komputer, smartfona lub tablet. Ponadto już 24 marca o godzinie 9:00, za każdego z nich w Sanktuarium św. Michała Archanioła w Monte Sant’ Angelo zostanie odprawiona Msza Święta.
W marcu 2019 roku odbędą się dwa przedpremierowe pokazy nowej ekranizacji, której powstanie aktywnie wspiera Instytut Ks. Piotra Skargi. Zapraszamy Państwa do kin w Krakowie i Warszawie na film „Rewolucja totalnej wolności”.
Prowadzona od blisko dwóch dekach przez Instytut Ks. Piotra Skargi akcja propagowania wizerunku Matki Bożej Fatimskiej za pomocą popularnego kalendarza ściennego w tym roku odniosła kolejny sukces. Właśnie wyczerpaliśmy cały nakład i tym samym kończymy rozprowadzanie kalendarzy.
Już ponad 25 tysięcy Polaków podpisało petycję do premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z apelem o wypowiedzenie przez nasz kraj niebezpiecznej konwencji stambulskiej. Dokument pod pozorem walki z przemocą przemyca do polskiego prawa postulaty ideologii gender. Petycję cały czas można podpisać na stronie ZatrzymajGender.pl