Zaproś Fatimską Panią do swojego domu

2018-11-07
Zaproś Fatimską Panią do swojego domu

Najnowsza edycja najpopularniejszego kalendarza w Polsce „365 dni z Maryją” jest już dostępna! Ze względu na silną więź św. Ojca Pio z Matką Bożą poświęciliśmy nasz kalendarz właśnie jemu. Aby otrzymać swój egzemplarz, wystarczy wejść na stronę internetową www.kalendarz.fatima.pl i wypełnić formularz zamówieniowy.

Kalendarz „365 dni z Maryją” ukazuje się już od 18 lat. Przez ten czas do polskich rodzin trafiło ponad  8 785 000 egzemplarzy. Na przestrzeni lat stał się on niezwykle aktywną formą propagowania Orędzia Fatimskiego i symbolem przywiązania obdarowanych osób do katolickich wartości.

W hołdzie Ojcu Pio

Najnowsza edycja, która opuściła drukarnię w nakładzie 699 000 egzemplarzy, ma szczególny charakter. W 2019 roku będziemy obchodzić 20. rocznicę beatyfikacji św. Ojca Pio. Z naszym kalendarzem poznacie historie nadzwyczajnych łask, którymi Święty Stygmatyk był obdarowany oraz opisy licznych cudów, które Bóg zdziałał za jego wstawiennictwem.

 

Jak co roku na każdej stronie kalendarza znajduje się wizerunek Matki Bożej Fatimskiej wśród najpiękniejszych polskich krajobrazów. Zaznaczyliśmy również święta i uroczystości kościelne.

Najprostszym sposobem zdobycia kalendarza „365 dni z Maryją” jest zamówienie go na stronie internetowej www.kalendarz.fatima.pl, gdzie znajduje się formularz zamówieniowy.

Pomimo wielokrotnie składanych obietnic, licznych opinii prawników i ponad 36 tysięcy podpisów pod petycją do premiera Mateusza Morawieckiego, rząd nie podjął decyzji o rozpoczęciu procedury wypowiedzenia tzw. konwencji stambulskiej, promującej niebezpieczną ideologię gender. Konwencję może jednak obalić Trybunał Konstytucyjny. Wystartowała właśnie zbiórka podpisów pod apelem do posłów na Sejm RP o zaskarżenie traktatu do Trybunału.
W czasie, kiedy zło coraz mocniej nas atakuje, potrzebna jest gorliwa modlitwa. Dlatego też zachęcamy do wspólnej modlitwy Różańcowej w intencji odnowy moralnej Polski i Polaków w wielu polskich miastach. Poniżej prezentujemy daty i miejsca, gdzie w najbliższych tygodniach odbędą się publiczne Różańce.
Klub Polonia Christiana zaprasza na kolejne pasjonujące spotkania w polskich miastach. W tym miesiącu będziemy gościć wielu znakomitych prelegentów m.in.: ks. prof. Tadeusza Guza, dr Aldonę Ciborowską czy mec. Jerzego Kwaśniewskiego.
Zapraszamy do lektury życzeń z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, kierowanych do Państwa przez Prezesa Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi - Sławomira Olejniczaka.
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej najnowszej akcji Twoja róża u św. Rity z Cascii. Chcąc podziękować św. Ricie za opiekę nad nami, pragniemy, aby każdy czciciel orędowniczki w sprawach trudnych i beznadziejnych mógł ofiarować jej swoją prawdziwą czerwoną różę. Aby poznać szczegóły tej inicjatywy, a następnie do niej dołączyć, wystarczy kliknąć w ten link.