Akita - orędzie, którego boją się heretycy. Prelekcja red. Jerzego Wolaka

Dlaczego Matka Boża objawiła się w dalekiej Japonii? To jest wielka lekcja dla nas i naszego czasu. Ten ogień to może być metaforyczne piekło, które na nas czeka. Bóg nikogo na piekło nie skazuje, ale to człowiek samo może się na nie skazać. Warto o tym pamiętać, przyglądając się nowym trendom cywilizacyjnym - mówił red. Jerzy Wolak, autor wyjątkowej książki o objawienia w Akita podczas spotkania Klubu "Polonia Christiana" w Krakowie. Zapraszamy do obejrzenia całości wystąpienia.

Dnia 8 grudnia 2022 r. odbyło się spotkanie krakowskiego Klubu "Polonia Christiana". Prelegentem był autor najnowszej książki wydanej przez Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi, poświęconej objawieniom Matki Bożej w japońskiej Akicie - red. Jerzy Wolak. Podjął on trud przybliżenia polskim odbiorcom treści przekazanych siostrze Agnieszce Sasagawie przez Matkę Bożą w latach 1973-1981 oraz zinterpretowania ich w kontekście głównych wydarzeń i prądów ideowych ostatnich dekad.

Pod tym linkiem można bezpłatnie zamówić książkę.

Postać naszego prelegenta jest doskonale znana m.in. Czytelnikom pisma "Polonia Christiana" (pełni funkcję redaktora naczelnego), jak też i Widzom telewizji internetowej PCh24TV, w której red. Wolak regularnie występuje. Książka zatytułowana "Akita. Więcej ostrzeżeń nie będzie" jest elementem jednej z najnowszych kampanii społecznych Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi.

"Maryja zawsze ukazuje nam wolę Bożą. Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie - mówi jeszcze w Kanie Galilejskiej. To jest Jej zadanie, aby przybliżać misję Swojego Syna, aby Synowi Boskiem pomagać w dziele zbawienia. Czytając orędzie z Akity, człowiek ma wrażenie, jakby czytał dzisiejszą gazetę. Warto sięgnąć po te treści, aby sobie uświadomić, jak bardzo aktualne są to słowa" - mówił red. Jerzy Wolak. 

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia niniejszego materiału wideo, który stanowi zapis całości wystąpienia red. Jerzego Wolaka podczas wspomnianego spotkania Klubu "Polonia Christiana" w Krakowie. Prosimy także o udostępnianie tego filmu Państwa bliskim i znajomym. Podstawowa wiedza i świadomość polskich katolików o przesłaniu Matki Bożej z Akity wciąż jest znikoma. Rozpropagowanie tych przejmujących objawień jest obecnie dla nas - wiernych Kościoła Katolickiego - wyzwaniem podobnym do niesienia bliźnim Fatimskiego Orędzia przed kilkoma dekadami.

Przypominamy także, iż książkę "Akita. Więcej ostrzeżeń nie będzie" autorstwa Jerzego Wolaka (wydanie II, Kraków 2022, ss. 134) można bezpłatnie zamówić na dedykowanej stronie, którą utworzyliśmy na potrzeby akcji. Wystarczy kliknąć tutaj, aby przejść na nią i złożyć zamówienie.

PiotrSkarga.pl
Czy na początku XXI wieku spodziewaliśmy się, że imię Mohammed będzie jednym z popularniejszych imion w Europie, albo że co czwarty mieszkaniec Gdańska i jeden z trzech Rzeszowa będzie Ukraińcem? O problemie migracji w Europie mówił redaktor Bogdan Dobosz w czasie spotkania Klubu „Polonia Christiana” w Warszawie w końcu stycznia 2023 roku.
Zachęcamy do obejrzenia krótkiej wypowiedzi Prezesa SKCh im. Ks. Piotra Skargi Sławomira Olejniczaka, który podsumował dotychczasowe starania naszego środowiska o wprowadzenie do debaty wokół Synodu o synodalności mocnego, katolickiego głosu wiernych przywiązanych do Tradycji i Magisterium Kościoła Katolickiego. Choć sam Synod jeszcze trwa, to jednak jego dwie pierwsze fazy – diecezjalna i krajowa – dobitnie zobrazowały kryzys społecznej recepcji Kościoła. W tym chaosie pojęć, postulatów i problemów nasz głos zdołał się przebić i zyskać zainteresowanie niemałej liczby katolików.
Szczelnie wypełniona sala konferencyjna krakowskiego hotelu INX Design oraz kilka tysięcy osób oglądających na żywo - odcinek specjalny programu "Prawy Prosty Plus" przykuł uwagę dużego grona odbiorców. Nie może to dziwić, wszak goście red. Łukasza Karpiela wytoczyli najcięższe działa wobec bieżącej i przyszłej agendy Rewolucji, realizowanej z coraz większym zapałem także i w Polsce.
Tam trzeba być! Już w czwartek 19 stycznia 2023 r. odbędzie się specjalne wydanie programu publicystycznego "Prawy Prosty Plus". Już sam tytuł odcinka - „Zaraza, wojna i… Co przyniesie rok 2023?” - wskazuje, że będzie to niezwykle ciekawe spotkanie, w którym na żywo będzie można wysłuchać stałych gości programu: red. Witolda Gadowskiego i red. Łukasza Warzechy.
Przedstawiamy Państwu zapis konferencji specjalnej, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi, zatytułowanej "Synod o synodalności. Czy grozi nam protestantyzacja Kościoła?". Konferencja odbyła się w czerwcu 2022 r. i w dużej mierze stanowiła ocenę fazy diecezjalnej Synodu, jak również niezwykle trafną prognozę tego, co miało się wydarzyć w kolejnych miesiącach na szczeblu konferencji episkopatów.