Co nas czeka w 2023 roku? „Prawy Prosty Plus” na żywo i z publicznością – zapraszamy!

2023-01-13 00:00:00
Co nas czeka w 2023 roku? „Prawy Prosty Plus” na żywo i z publicznością – zapraszamy!

Jaki będzie dla nas 2023 rok? Co przyniesie naszym rodzinom, państwu i światu? W jaki sposób trwająca już prawie rok wojna na Ukrainie odciśnie swoje piętno na Polsce i jak wpłynie na relacje narodów polskiego i ukraińskiego? O przyszłości Polski i świata będzie można posłuchać i podyskutować w ramach specjalnego wydania programu „Prawy Prosty Plus” z udziałem publiczności, który odbędzie się w Krakowie już w czwartek 19 stycznia 2023 roku.

 

Wymienione powyżej kwestie to na pewno nie wszystkie pytania, jakie zadajemy sobie i jakie leżą nam na sercu, bo przecież widzimy dużą ofensywę sił ideologicznie sfanatyzowanych, które starają się zmienić świadomość i porządek moralny miedzy Odrą i Bugiem.

 

O tym wyjątkowym wydaniu programu red. Łukasza Karpiela nie można zapomnieć. Prosimy też podzielić się informacją ze znajomymi, którym losy naszej Ojczyzny i naszej wiary nie są obojętne. Widzimy bowiem, że w natłoku informacji o konflikcie na Ukrainie wiele ważnych spraw jest traktowanych zdawkowo lub całkowicie przemilczanych. Uczestnicy debaty w Krakowie w czwartek 19 stycznia to wyjątkowi obserwatorzy życia publicznego, osoby analitycznie oceniające zależności między – zdawałoby się – niezbyt mocno powiązanymi z sobą decyzjami i zdarzeniami.

 

Już sam tytuł zaplanowanego na 19 stycznia odcinka – „Zaraza, wojna i… Co przyniesie rok 2023?” – wskazuje, że rozpoczęty niedawno nowy rok nie będzie łatwy, a od nas zależy, w jaki sposób będziemy rozwiązywać problemy będące konsekwencjami obostrzeń z powodu Covid-19 czy konfliktu wojennego, jakiego w Europie nie było od czasu II wojny światowej.

 

Udział w programie „Prawy Prosty Plus” stałych komentatorów o uznanej marce - Witolda Gadowskiego, Łukasza Warzechy i Łukasza Karpiela - to gwarancja debaty ciekawej i odsłaniającej zasłony zaciągnięte przez machiny propagandowe. Niezależność poglądów i odwaga w stawianiu tez społecznych i politycznych przez trzech doskonałych dziennikarzy to niecodzienna okazja dla wszystkich, którzy nie chcą poddawać się manipulacjom mainstreamowych mediów.

Przedsmakiem zapowiadającej się niezwykle ciekawie debaty z udziałem Łukasza Karpiela, Witolda Gadowskiego i Łukasza Warzechy jest warty szczególnego polecenia odcinek programu prowadzonego przez Łukasza Karpiela („Prawy prosty plus”), podejmujący tematy ważne dla Polski i Europy, w tym także te, dotyczące konfliktu we wschodniej części Starego Kontynentu.

 

Prosimy o podawanie rodzinie i znajomym tej informacji o nadzwyczajnym wydaniu „Prawego Prostego Plus” – na żywo i z udziałem publiczności! Organizatorem specjalnego odcinka programu z udziałem publiczności jest Klub Polonia Christiana w Krakowie.


Termin wydarzenia to 19 stycznia 2023 (czwartek), godz. 18:00. Miejsce to sala konferencyjna INX Design Hotel – ul. Starowiślna 91 (Kazimierz). Sala zlokalizowana jest na poziomie -1. Wstęp wolny. Zapraszamy!


PiotrSkarga.pl

Klub „Polonia Christiana” w Warszawie zaprasza na nową prelekcję doskonale znanego czytelnikom PCh24.pl i widzom PCh24TV red. Pawła Chmielewskiego. Wydarzenia w Stolicy Apostolskiej i wokół niej przybierają coraz bardziej gwałtowny obrót. Nasz gość podzieli się nami wiedzą oraz sposobami interpretowania kierunku, w jakim zmierza Kościół Katolicki. Zapraszamy!
Uważny analityk sytuacji w Polsce, Europie i w świecie, autor wielu publikacji poszerzających horyzonty myślenia i spojrzenia na naszą rzeczywistość, prof. Jacek Bartyzel będzie gościem Klubu „Polonia Christiana” we Wrocławiu już 1 grudnia. Gdy dzisiaj, pod szyldem demokracji, wprowadza się rozwiązania dalekie od mechanizmów demokratycznych, warto wysłuchać prelekcji pod tytułem „Bożek demokracji”, podczas której poznamy zależności niewidoczne w przekazie mediów głównego nurtu.
Nikt tego nie zrobi za nas, więc idziemy! W obronie normalności i podstawowych praw mieszkańców organizujemy serię protestów w centrum Krakowa – już w najbliższą środę! Tego dnia właśnie radni mają decydować o losach obywatelskiego projektu uchwały likwidującego tzw. strefę czystego transportu w Krakowie. Poniżej zamieszczamy ważne informacje organizacyjne.
Nasza Ojczyzna, wymazana z mapy Europy w czasach zaborów, wyniszczona podczas dwóch wojen światowych i boleśnie doświadczona przez dwa totalitaryzmy – niemiecki hitleryzm i sowiecki komunizm – heroicznym wysiłkiem i ofiarnością całych pokoleń zdołała w XX wieku odzyskać niepodległość i suwerenność.
We wtorek 14 listopada w krakowskim Klubie „Polonia Christiana” spotkamy się z doktorem Bawerem Aondo-Akaa. Tematem spotkania, które Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi organizuje kilka dni po Narodowym Święcie Niepodległości, będzie „Nacjonalizm czy patriotyzm? Myśl polityczna Romana Dmowskiego, Ignacego Paderewskiego i Gilberta Keith Chestertona”.