Czy nadchodzi Zielony Komunizm? Zobacz cały film Łukasza Korzeniowskiego

Prezentujemy Państwu pełną wersję szokującego dokumentu autorstwa reżysera PCh24TV Łukasza Korzeniowskiego. "Czy nadchodzi zielony komunizm?" to wizja dystopijnej przyszłości, która zaczyna spełniać się na naszych oczach. Opisana i udokumentowana w filmie "zielona" rewolucja ma dotyczyć każdego z nas, a cały dotychczasowy model życia ma odejść w zapomnienie.

Korzystają Państwo z samolotów do krótkich podróży turystycznych lub wyjazdów na wczasy? Będzie to zakazane lub radykalnie ograniczone. Jedzą Państwo mięso? Zostanie ono wyeliminowane i zastąpione sztucznym "mięsopodobnym" zestawem składników. Używają Państwo prądu do różnych urządzeń elektronicznych? Teraz każda minuta ładowania telefonu lub laptopa będzie liczona i limitowana. A może chcą Państwo dobrze ogrzać własne mieszkanie? Nawet na temperaturę w domach mogą nałożyć ograniczenia!

Każdy aspekt naszego indywidalnego życia ma być już wkrótce przeliczany na tzw. ślad węglowy. To ustalenie z oficjalnych dokumentów prawnych, takich jak traktaty międzynarodowe, deklaracje, rozporządzenia unijne.

Nowy dokument Łukasza Korzeniowskiego „Czy nadchodzi zielony komunizm?” pokazuje zręby zyskującej akceptację światowych przywódców i właścicieli wielkich korporacji, totalitarnej ideologii zrównoważonego rozwoju. Gładkie i niewinnie brzmiące nazwy takie jak "Power EU", "Fit for 55", "Miasto 15-minutowe" to elementy składowe programu wdrożenia tej ideologii na skalę globalną. O tym wszystkim mówią w naszym filmie redaktorzy: Łukasz Warzecha, Tomasz Cukiernik, Piotr Relich, Tomasz D. Kolanek, Marcin Austyn.

Polecamy Państwu obejrzenie całości filmu "Czy nadchodzi zielony komunizm?" oraz podzielenie się linkiem do nagrania z Państwa bliskimi i znajomymi. W przypadku tej produkcji szczególnie zależy nam na szerokim rozpropagowaniu w opinii publicznej informacji i opinii, które zostały w niej zawarte. Miliony Polaków nie zdają sobie sprawy ze skali zagrożeń, jakie unoszą się nad naszym dotychczasowym modelem życia.

Zachęcamy także do lektury bezpłatnego ebooka, który szerzej przybliża poruszoną w filmie tematykę, wskazując też na źródła elementów składających się na ideologię zrównoważonego rozwoju. Ebook autorstwa Agnieszki Stelmach "Zrównoważony rozwój - zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia odnajdą Państwo tutaj:

ebook.piotrskarga.pl/zrownowazony-rozwojPiotrSkarga.pl
Radna Sejmiku Województwa Małopolskiego, zaprasza nas, aby dołączyć do 10. Krakowskiego Marszu dla Życia i Rodziny. To już w niedzielę, 16 czerwca o godz. 11:30. Zbieramy się na Placu Matejki. Jeżeli chcesz Polski wiernej cywilizacji życia, jeśli chcesz Polski, gdzie nie ma wstępu cywilizacja śmierci, dołącz do Krakowskiego Marszu dla Życia i Rodziny. Stańmy wspólnie po stronie życia!
Szukamy młodych i ambitnych osób do pomocy w organizacji Krakowskiego Marszu dla Życia i Rodziny! Nasz marsz to wspaniała okazja do zamanifestowania oraz obrony uniwersalnych wartości takich jak rodzina i życie. Jeśli chcesz zaangażować się w największe wydarzenie pro-life w Krakowie, jeśli lubisz kontakt z ludźmi i współpracę, by razem stworzyć coś wyjątkowego, jeśli jesteś gotowy pomóc w przygotowaniu tego wydarzenia, to SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, by zostać wolontariuszem!
Nie dajmy się opiłowywać! Mamy swoje prawa - mówi red. Witold Gadowski w krótkim, acz treściwym zaproszeniu, kierowanym do wszystkich Państwa w związku z Marszem Dla Życia i Rodziny w Krakowie. Spotykamy się już 16 czerwca 2024 r. o godz. 11:30 na Placu Matejki, by stworzyć niezapomniane święto i zarazem czytelny znak adresowany do polityków.
Zapraszamy Państwa do obejrzenia nagrania ze spotkania zrealizowanego w ramach Klubu "Polonia Christiana" w Warszawie. Naszym gościem i zarazem prelegentem był prof. dr hab. Mieczysław Ryba. To ceniony historyk, komentator życia publicznego, autor licznych książek i artykułów naukowych, pracownik naukowy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, a także członek Kapituły Orderu Odrodzenia Polski...
Frontalny atak aborcyjnego lobby, które próbuje wykorzystać zmianę rządów w Polsce do legalizacji zabijania dzieci, wymaga naszej obrony – mówi wiceprezes Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi Sławomir Skiba. Stawką tej walki, w tym działań takich jak Marsz dla Życia i Rodziny w Krakowie, jest życie wielu tysięcy dzieci...