Irak: ubierasz się ”na zachodnią modę” - giniesz

2012-03-12 00:00:00
Irak: ubierasz się ”na zachodnią modę” - giniesz

Irackie Ministerstwo Sprawiedliwości wydało oświadczenie, w którym nakazało zwalczać zachodni - młodzieżowy styl ubioru. Od momentu jego opublikowania doszło do licznych aktów agresji.

Zdaniem Ministerstwa Sprawiedliwości zachodni styl ubioru młodych ludzi ma "niszczący wpływ na społeczeństwo". W związku z tym, jak deklarują iraccy decydenci, należy go zwalczać. 
 
Wyznawcom islamu nie trzeba było dwa razy powtarzać tego zakazu. Z gorliwością wyręczyli oni państwowe instytucje, kamienując ludzi ubranych tak, jak część nastolatków w Europie i USA. Dokładna liczba ofiar nie jest znana. 
 
Hana al-Bayaty, działacz związany z pozarządowymi instytucjami zajmującymi się kwestiami Iraku, powiedział, że jego zdaniem można mówić o ok. 90 - 100 ofiarach w skali kraju.


Źródło: dailymail.co.uk
ged
 
„Proroctwa nie lekceważcie. Przepowiednie dla Polski” Pawła Kota i Adama Kowalika to fascynująca podróż po proroctwach, które Pan Bóg i Najświętsza Maryja Panna skierowali do nas za pośrednictwem polskich i zagranicznych wizjonerów.
Dlaczego we współczesnym świecie próbuje się pokazać wspólność celów ruchu syjonistycznego z chrześcijaństwem? Dlaczego „chrześcijański syjonizm” ma tak duży wpływ na decyzje polityczne o wymiarze globalnym, angażujące w politykę Izraela wiele państw świata, w tym Stany Zjednoczone? Czy „chrześcijański syjonizm”, mocny raczej w środowiskach ewangelickich, ma swoich zwolenników także w Polsce? Odpowiedzi na te pytania szukać można w nowym kwartalniku, który Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi przygotowało dla czytelników szukających rzetelnych informacji, które trudno znaleźć w innych mass mediach.
Przyjaciele „Przymierza z Maryją” to wspólnota istniejąca przy Stowarzyszeniu Ks. Piotra Skargi od ponad trzech lat. Gromadzi ona najbardziej oddanych Czytelników pisma, którzy w sposób szczególny postanowili pomagać w rozwoju naszego dwumiesięcznika. Ciebie też, Drogi Czytelniku, zapraszamy do tego grona – do rodziny Przyjaciół „Przymierza z Maryją”!
W pierwszy piątek miesiąca lipca, o godzinie 15.00 w Bazylice Bożego Ciała w Krakowie odbędzie się comiesięczna wspólna Modlitwa Różańcowa w intencji Apostołów Fatimy i Przyjaciół „Przymierza z Maryją”.
„Korzenie ruchu obrońców życia w Polsce” - pod takim tytułem w rzeszowskim Klubie „Polonia Christiana” prelekcję wygłosi dr Paweł Momro - jeden z autorów monografii poświęconej działalności społecznej na rzecz prawa do życia w Polsce. Tym razem spotykamy się w sobotnie przedpołudnie w kawiarni Niebo w Mieście. Zapraszamy!