Obraz Marszów dla Życia i Rodziny w mediach

2012-06-05
Liberalne media już nie mogą przemilczeć Marszu dla Życia i Rodziny, jak czyniły to przed laty. Niemal 50 miast organizujących takie imprezy musi przecież imponować. Media nadal jednak próbują na rozmaity sposób pomniejszyć, ośmieszyć i rozmyć to wielkie wydarzenie. Odpowiednio rozkładając akcenty, mieszając doniesienia z marszu z innymi informacjami próbują osiągnąć swój cel. Obrońców życia i rodziny jest już zbyt dużo! Media już po prostu muszą informować o ich poczynaniach, ponieważ stali się oni podstawową formacją wśród aktywizujących się katolików świeckich. 
Zapraszamy do lektury życzeń z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, kierowanych do Państwa przez Prezesa Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi - Sławomira Olejniczaka.
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej najnowszej akcji Twoja róża u św. Rity z Cascii. Chcąc podziękować św. Ricie za opiekę nad nami, pragniemy, aby każdy czciciel orędowniczki w sprawach trudnych i beznadziejnych mógł ofiarować jej swoją prawdziwą czerwoną różę. Aby poznać szczegóły tej inicjatywy, a następnie do niej dołączyć, wystarczy kliknąć w ten link.
Znani publicyści i eksperci magazynu "Polonia Christiana" przywołują synodalną debatę o małżeństwie i jego nierozerwalności.
Ostatnie kilkadziesiąt lat nauczania niemieckich pasterzy dowodzi niestety smutnej prawdzie o tym, że za Odrą ginie katolicka wiara. Jak to możliwe? Czy Watykan akceptuje tak zwane "nowoczesne oblicze Kościoła"?
Prezentujemy wszystkie listy napisane i opublikowane przez pochodzącego z Italii arcybiskupa. Opisał w nich skalę i charakter nadużyć seksualnych popełnianych przez ludzi Kościoła.