Pederaści są bardziej narażeni na depresję i częściej popełniają samobójstwa

2008-09-19 00:00:00
Pederaści są bardziej narażeni na depresję i częściej popełniają samobójstwa

Najnowsze badania w Wielkiej Brytanii, których wyniki opublikował portal Health24.com, ujawniły, że homoseksualiści są o 50 proc. bardziej niż osoby heteroseksualne narażeni na depresję. Częściej też sięgają po środki odurzające i popełniają samobójstwa – informuje portal LifeSiteNews.com.

Po przestudiowaniu 25 wcześniejszych badań na temat związku zdrowia z tzw. orientacją seksualną naukowcy zauważyli w opracowaniu zamieszczonym w magazynie medycznym „BMC Psychiatry”, że ryzyko popełnienia samobójstwa wzrasta o 200 proc. w przypadku osób prowadzących homoseksualny styl życia.

Wnioski te zostały poparte wynikami podobnych badań przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych, które wskazały na ogromne ryzyko utraty zdrowia fizycznego i psychicznego z powodu zachowań homoseksualnych. Doktorzy Paul i Kirk Cameron z Instytutu Badań nad Rodziną stwierdzili w 2007 r., że długość życia pederastów jest przeciętnie krótsza o 24 lata od długości życia osób heteroseksualnych. Nawet palenie papierosów nie zmniejsza jej w takim stopniu, jak homoseksualny styl życia – od roku do siedmiu lat.

Badania, których wyniki zamieszczono na stronie internetowej Health24.com. dowiodły empirycznie, że homoseksualiści są bardziej narażeni na sięganie po środki odurzające, a także częściej mogą popełniać samobójstwa i ryzyko to – wbrew temu co wcześniej sugerowano – nie zależy od stopnia tolerancji w danym środowisku. Zarówno w USA jak i w Danii – gdzie obowiązuje szczególna tolerancja – homoseksualiści umierają przeciętnie po osiągnięciu 50 lat, a w przypadku zarażenia AIDS – w wieku 40 lat.

Dr Rick Fitzgibbons, psychiatra i członek Katolickiego Stowarzyszenia Medycznego uważa, że jest oczywiste, iż homoseksualizm jest manifestacją psychicznego rozstroju, któremu towarzyszy wiele problemów psychicznych łącznie „z większą depresją, skłonnościami i próbami samobójczymi, niepokojem, uzależnieniem od środków odurzających, nieuporządkowanym zachowaniem, niskim poczuciem własnej wartości w dziedzinie seksualności i z niezdolnością do utrzymywania trwałych związków”.

Fitzgibbons uważa, że znane ze swojego poparcia dla „małżeństw” homoseksualnych Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne zignorowało zaprezentowane przez niego dowody na to, że homoseksualny styl życia stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia psychicznego.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS
Zostań Przyjacielem „Przymierza z Maryją”. Pomóż nam w rozwoju naszego pisma, aby stając się coraz bardziej atrakcyjne treściowo i wizualnie, przyciągało do Matki Bożej kolejnych naszych bliźnich. Już teraz zapoznaj się z misją i przywilejami naszej wspólnoty.
- Postaraj się o wybicie medalika według tego wzoru. Wszyscy, którzy będą go nosili, dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli będą go nosili na szyi. Łaski będą obfite dla tych, którzy nosić go będą z ufnością – usłyszała od Matki Bożej podczas objawienia św. Katarzyna Laboure 27 listopada 1830 roku. Dziś i Ty możesz otrzymać Cudowny Medalik i dostąpić wszelkich łask obiecanych przez Maryję. Wystarczy, że klikniesz w link i wypełnisz krótki formularz.
Czy wierzysz w swojego Anioła Stróża? Co odpowiesz na to proste przecież pytanie? Będziesz się zastanawiał? Zaprzeczysz? A może, bo tak wypada, wciąż niepewnym jednak głosem stwierdzisz, że… oczywiście? A co odparł jeden z kleryków, zapytany w ten sposób przez św. Ojca Pio w San Giovanni Rotondo?
W pierwszy piątek miesiąca sierpnia o godzinie 15.00 w Bazylice Bożego Ciała w Krakowie odbędzie się comiesięczna wspólna Modlitwa Różańcowa w intencji Apostołów Fatimy i Przyjaciół „Przymierza z Maryją”.
Na Jasnej Górze, przed obliczem Matki Bożej, dwaj polscy hierarchowie – ks. bp Wiesław Mering i ks. bp Antoni Długosz – odważyli się powiedzieć prawdę: o zagrożeniach ideologii, polityki bez wartości, migracji niszczącej Europę.