Podarujmy Matce Bożej tysiące białych lilii!

lipiec 2020
Podarujmy Matce Bożej tysiące białych lilii!

Podarujmy Matce Bożej tysiące białych lilii!

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie cieszącej się olbrzymią popularnością kampanii „Twoja lilia w Fatimie”. Chcąc podkreślić czystość i świętość Maryi, ale też wynagrodzić wszelkie zniewagi i bluźnierstwa wyrządzone Jej Niepokalanemu Sercu, chcemy oddać cześć Fatimskiej Pani i ofiarować Jej tysiące białych lilii. Aby włączyć się do akcji i zamówić swoją lilię lub nawet cały bukiet, wystarczy kliknąć tutaj.

Odpowiadając na liczne prośby ze strony naszych Przyjaciół, postanowiliśmy wznowić niezwykle udaną kampanię „Twoja lilia w Fatimie”. W ramach tej inicjatywy chcemy podkreślić czystość i świętość Maryi, ale też wynagrodzić wszelkie zniewagi i bluźnierstwa wyrządzone Jej Niepokalanemu Sercu i po raz kolejny podarować Matce Bożej tysiące białych lilii.

Taką lilię, a nawet cały bukiet kwiatów, możemy przekazać również w imieniu każdego z Państwa! Co ważne, każdy sam może zdecydować, ile lilii już 6 października 2020 roku – tuż przed 103 rocznicą Cudu Słońca – chce przekazać za naszym pośrednictwem do Sanktuarium w Fatimie.

Ozdobny zwój i wyjątkowy e-book

Oprócz tego, imię i nazwisko każdego uczestnika akcji może znaleźć się w Kaplicy Objawień w Fatimie – świętym miejscu, gdzie ponad 100 lat temu Maryja objawiła się trojgu pastuszkom.

Aby tak się stało, wystarczy odmówić Akt poświęcenia się Niepokalanej św. Maksymiliana Marii Kolbego, który znajduje się na stronie lilia.fatima.pl. Nazwiska wszystkich uczestników akcji zapiszemy na ozdobnym zwoju, który wraz z liliami 6 października 2020 roku złożymy w Fatimskim Sanktuarium.

Każdy uczestnik naszej kampanii otrzyma również wyjątkowy e-book „Fatimska Pani”. To 48-stronicowa publikacja zawierająca między innymi informacje o objawieniach Matki Bożej i Tajemnicach Fatimskich.

Do tej pory wierni z całej Polski podarowali Matce Bożej 17 847 lilii! Aby dołączyć do tego grona wystarczy odwiedzić stronę internetową lilia.fatima.pl.

Zobacz inne kampanie Stowarzyszenia i Instytutu