Spotkania z darczyńcami w Gdańsku i w Gdyni

2010-10-22 00:00:00
Spotkania z darczyńcami w Gdańsku i w Gdyni

W dniach 13 i 14 października br. przedstawiciele Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi odwiedzili Trójmiasto. W spotkaniu w Gdańsku wzięło udział ok. 130 darczyńców i sympatyków Instytutu. Dzień później w Gdyni z delegacją IESiR spotkało się ok. 140 osób.



Uczestnicy obu spotkań wzięli udział w pokazie filmu o objawieniach fatimskich oraz zapoznali się działalnością Instytutu.

PiotrSkarga.pl
Warszawski Klub Polonia Christiana zaprasza na polityczne podsumowanie pierwszego półrocza 2026 roku w ramach programu "Prawy prosty PLUS" z udziałem publiczności!
Klub Polonia Christiana w Krakowie zaprasza na spotkanie z Jackiem Kotulą pt. "Cuda Świętego Charbela". Spotkanie będzie połączone z prezentacją relikwii "mnicha z Libanu".
Klub "Polonia Christiana" w Krakowie zaprasza na spotkanie z prof. Janem Żarynem - wybitnym historykiem, zajmującym się w szczególności historią Kościoła katolickiego w Polsce w XX wieku, historią obozu narodowego oraz dziejami emigracji politycznej po 1945.
Już za niecały miesiąc, 13 czerwca 2026 roku, delegacja Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej oraz Instytutu Maryi Królowej Polski, w imieniu wszystkich uczestników kampanii Otrzyjmy łzy naszej Matki z La Salette! złoży w tym francuskim sanktuarium specjalne karty zawierzenia z podziękowaniami oraz prośbami do Matki Bożej. To ostatni dzwonek, aby odpowiedzieć na wezwanie Maryi i złożyć osobisty akt oddania Jej swoich spraw.
Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi zaprasza do Torunia na debatę pt. "Syjonizm chrześcijański. Kościół - Izrael - herezja?".