TFP w USA zbiera podpisy pod petycją do firmy Apple

2011-03-28 00:00:00
TFP w USA zbiera podpisy pod petycją do firmy Apple

Amerykańskie Stowarzyszenie Obrony Tradycji Rodziny i Własności (TFP) zaangażowało się w akcję zbierania podpisów pod petycją skierowaną do firmy Apple z prośbą o zachowanie aplikacji do iPhonów i iPodów, która zawiera linki odsyłające na strony organizacji pomagających homoseksualistom przezwyciężyć swoje skłonności.

Aplikacja została opracowana przez religijną organizację Exodus International, skupiająca byłych pederastów i lesbijki, którzy potwierdzają swoim przykładem że homoseksualizm nie jest dziedziczny. Jest to skłonność do osób tej samej płci, która jednak może być przezwyciężona, jak każda nieuporządkowana namiętność.

Aplikacja nie zawiera żadnych elementów nienawistnych względem homoseksualistów, a jedynie stanowi pomoc dla tych, którzy chcą się uwolnić od grzesznej skłonności. Zawiera odniesienia do stron z wyznaniami i poradami byłych pederastów i lesbijek oraz adresy instytucji prowadzących terapie dla homoseksualistów.

Firma Apple przyznała jej ocenę 4+, co znaczy, że nie zawiera ona żadnych obraźliwych tekstów. Aplikacje wciąż są dostępne w sklepie internetowym firmy. Przeciw ich sprzedaży wystąpili pederaści, którzy zebrali na razie 100 tys. podpisów.

Amerykańskie TFP namawia ludzi wierzących, by podpisywali się pod specjalną petycją, popierająca sprzedaż aplikacji.

W ub. roku homoseksualistom udało się zablokować sprzedaż aplikacji, popierających tradycyjne małżeństwo. TFP pisze: „Nie można pozwolić na to, aby sytuacja powtórzyła się. Nie można pozwolić, by homoseksualni działacze narzucali swój radykalny program reszcie społeczeństwa”.

Podpisz petycję do Apple

Źródło: TFP.org, AS
W 1977 roku papież Paweł VI kanonizował o. Szarbela Machlufa, zmarłego w Wigilię 1898 roku duchownego maronickiego, mnicha i pustelnika, świętego Kościoła Katolickiego, znanego z licznych uzdrowień. Na najbliższych spotkaniach prowadzonych w obecności relikwii św. Szarbela, zorganizowanych w Poznaniu i we Wrocławiu, o życiu świętego opowie działacz katolicki Jacek Kotula.
W dniach 11-12 maja w Krakowie odbędzie się Krakowski Kiermasz Dobrej Książki, który będzie okazją do spotkania się w jednym miejscu z publicystami i naukowcami nie poddającymi się trendowi politycznej poprawności i uległości wobec dyktatu mediów głównego nurtu. Interesująco zapowiada się także przedpremierowa emisja „Cyber-niewolników” – nowego odcinka „Władców świata” wyprodukowanego przez nasze Stowarzyszenie.
Po sukcesie zeszłorocznej konferencji "Wiara i nauka w dobie sekularyzacji. Inteligentny projekt-ewolucja-stworzenie" idziemy za ciosem, organizując edycję drugą. W dniach 3-4 czerwca 2024 r. spotykamy się ponownie na Zamku Królewskim w Niepołomicach, by rozważać skomplikowane relacje między wiarą a nauką oraz dekonstruować mity darwinizmu. Uwaga - liczba miejsc ograniczona!
Kluby „Polonia Christiana” w Warszawie i w Lublinie zapraszają na dwa spotkania z red. Pawłem Chmielewskim, na których podjęty zostanie intrygujący temat „III Sobór Watykański? Na placu budowy Kościoła Inkluzji”. O tym, czym ma być „Kościół Inkluzji” prelegent Klubów „Polonia Christiana”, Paweł Chmielewski, pisał niejednokrotnie, komentując wewnętrzną rewolucję przetaczającą się przez Kościół Powszechny. Spotkania z red. P. Chmielewskim będą dobrą okazją do wyrobienia sobie własnej opinii na temat zagrożeń, jakich jeszcze być może nie dostrzegamy. Współorganizatorem spotkania w Lublinie jest Klub Inteligencji Katolickiej im. Prof. Czesława Strzeszewskiego w Lublinie.
Czy i jaką przyszłość mają relacje polsko-ukraińskie? Co z milionami Ukraińców w Polsce? Czy są szanse na zawieszenie broni za naszą wschodnią granicą i jak rzutuje to na bezpieczeństwo Polski? Zapraszamy Państwa na kontynuację zapoczątkowanego w Krakowie cyklu spotkań „Polska - Ukraina. Jakie sąsiedztwo?”. Kolejne spotkania organizujemy w Olsztynie i Elblągu.