Tragiczna śmierć krewnych właściciela ośrodków aborcyjnych

2009-03-30
Tragiczna śmierć krewnych właściciela ośrodków aborcyjnych

24 marca 2009 – główna wiadomość dnia: Tragedia rodziny Irvinga „Buda” Feldkampa, właściciela FPA.

Być może niektórzy z was obejrzeli główną wiadomość dnia o katastrofie prywatnego samolotu, który rozbił się na cmentarzu w Montanie, w wyniku której zginęło 7 dzieci i 7 dorosłych osób. Jednak newsy nie informowały o tym, że katolicki cmentarz św. Krzyża należy do Stowarzyszenia Resurrection Cemetery Association w Butte. Znajduje się na nim pomnik, który zachęca lokalnych mieszkańców do odmawiania różańca przy symbolicznym „Grobie Nienarodzonego Dziecka”. Pomnik ten położony w bliskiej odległości od kościoła, na zachód od niego został wzniesiony dla upamiętnienia wszystkich dzieci uśmierconych w wyniku aborcji.

Czego jeszcze nie przekazały wiodące media? Rodzina, która zginęła w wyniku katastrofy w pobliżu pomnika upamiętniającego ofiary aborcji, to najbliżsi Irvinga „Buda” Feldkampa, właściciela największej w kraju sieci klinik aborcyjnych przynoszących krociowe zyski.

Cztery lata temu sieć klinik Family Planning Associates została kupiona przez Irvinga Moore’a „Buda” Feldkampa III, właściciela Allcare i Hospitality Dental Associates oraz CEO Glen Helen Raceway Park w San Bernardino. 17 kalifornijskich klinik planowania rodzinnego przeprowadzało więcej aborcji w stanie, niż inne organizacje aborcyjne, łącznie z Planned Parenthood. Kliniki uśmiercały dzieci aż do końca piątego miesiąca ciąży.

Chociaż Feldkamp nie jest aborcjonistą, to jednak czerpie zyski z przelewu niewinnej krwi tysięcy dzieci, które każdego roku są uśmiercane w wyniku aborcji przeprowadzonych w należących do niego klinikach. Działalność biznesowa w branży aborcyjnej umożliwiła mu zakup prywatnego samolotu, którym rodzina leciała na tygodniowe ferie do ośrodka narciarskiego The Yellowstone Club przeznaczonego dla milionerów.

Samolot roztrzaskał się w niedzielę, zabijając dwie córki Feldkampa, dwóch bratanków i pięcioro wnuków, pilota oraz 4 osoby zaprzyjaźnione z rodziną. Jednosilnikowy samolot turbośmigłowy przelatując nad Bud Summerfield of Highland runął na katolicki cmentarz i stanął w płomieniach około 150 metrów od lotniska, na którym zamierzał lądować. Wszyscy obecni na pokładzie zginęli.

Przyczyna wypadku nie jest znana. Pilot, który był lotnikiem wojskowym, mającym za sobą przelecianych 2000 mil nie zgłaszał żadnych usterek kontrolerom ruchu powietrznego, kiedy poprosił o pozwolenie na lądowanie w Butte. Naoczni świadkowie wypadku podają, że samolot nagle zaczął lecieć ostro w dół. Nie było widocznych prób opanowania tego lotu.

Nie zarejestrowano przebiegu lotu – ani rozmów dobiegających z kabiny pilotów, ani też końcowej fazy lotu za pośrednictwem radarów, bo lotnisko w Butte nie posiada takich instalacji. Niektórzy spekulują, że katastrofa była spowodowana oblodzeniem skrzydeł, jednak ten model samolotu został poddany drobiazgowym testom pod kątem różnych warunków pogodowych i eksperci uznali, iż jest mało prawdopodobne, aby oblodzenie było przyczyną katastrofy. 

W czasie mojej pracy dla organizacji „Ocalali z Holocaustu Aborcji” pomogłam zorganizować i przeprowadzić tygodniową kampanię, podczas której młodzi aktywiści stali przed rezydencją Feldkampa w Redlands, trzymając transparenty przedstawiające rozwój życia płodowego dziecka i uświadamiające na temat działalności biznesowej Feldkampa czerpiącego zyski z mordowania dzieci. Każdego czwartku po południu wzywaliśmy Buda i jego żonę do pokuty, szukania Bożego błogosławieństwa i zerwania z praktyką uśmiercania dzieci.

Ostrzegaliśmy go – jak naucza Pismo św. „Ponieważ nie nienawidziłeś krwi, krew ma cię ścigać”. (Ez 35,6) – aby dla dobra własnych dzieci zmył ze swoich rąk krew niewinnych, w przelewaniu której miał udział.

Media podały, że w poniedziałek Bud Feldkamp odwiedził miejsce wypadku wraz z żoną i dwójką pozostałych dzieci. Kiedy stali obok rumowiska i rozmawiali ze śledczymi drobny biały śnieżek prószył na wodoszczelne płachty, którymi nakryte były szczątki ich dzieci.

Nie chcę łączyć tego tragicznego wydarzenia z wyrocznią „A nie mówiłam”, jednak myślę o tym czasie spędzonym przed domem Feldkampów – Pam Feldkamp szydziła z transparentów, z kolei Bud Felkamp starał się nie zwracać na nie uwagi, kiedy wsiadał z najmłodszym dzieckiem do samochodu – i myślę o tych nie dających spokoju słowach: „Pomyśl o swoich dzieciach”. Ciekawa jestem, czy towarzyszyły one Feldkampowi, kiedy stał w śniegu pośród zwłok ukochanych dzieci, zaledwie krok od symbolicznego „Grobu Nienarodzonego Dziecka”?

Mam tylko nadzieję i modlę się, że w obliczu tej tragedii Feldkamp uzna potrzebę nawrócenia i zadośćuczynienia. Mam nadzieję, że Bóg wykorzysta ten nieszczęśliwy wypadek, by przemienić serca Buda i Pam i, że zbliżą się oni do Pana Jezusa i zmyją z swoich rąk krew tysięcy niewinnych dzieci. Każdego tak cennego i niezastąpionego jak ich własne.

„Biorę dziś przeciwko wam na świadków niebo i ziemię. Kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo. (Pwt 30:19).

Gingi Edmonds
(Tłumaczenie: AS)
Gingi Edmonds jest 23-letnią działaczka pro life, pisarką i fotografem. Od siedmiu lat działa w organizacjach Abortion Holocaust i Campus Life Tour. Pracowała jako asystentka producenta dla stacji telewizyjnej CBS News w Minot w Dakocie Północnej, jak również jako fotograf w Disneylandzie w Anaheim w stanie Kalifornia.
Źródło: gingiedmonds.com/
Po skandalicznym „wyczynie” przedstawicieli skrajnej lewicy, którzy sprofanowali pomnik Chrystusa dźwigającego krzyż, znajdujący się przed bazyliką świętego Krzyża na warszawskim Krakowskim Przedmieściu, na portalu Protestuj.pl zamieszczono petycję, z apelem do władz o surowe ukaranie sprawców. Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zachęca swoich Przyjaciół i Darczyńców, aby licznie włączyli się w akcję masowego protestu przeciwko profanacji świętych dla katolików i Polaków symboli.
Kolejna akcja prowadzona przez nasze Stowarzyszenie zakończona! W kampanii Od zarazy wybaw nas, Panie, której uczestnicy mogli otrzymać e-book o tym samym tytule, wzięło udział ponad 1000 osób. W ich intencji została odprawiona Msza Święta w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego w dniu wspomnienia świętego Szymona z Lipnicy.
Stowarzyszenie Kultury Prawnej Ordo Iuris zorganizowało zbiórkę podpisów pod międzynarodową petycją, której celem jest powstrzymanie Konwencji Stambulskiej i wypowiedzenie jej przez europejskie rządy. Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zachęca wszystkich swoich Przyjaciół, którym bliskie są konserwatywne wartości, do wsparcia jej swoim podpisem, który można złożyć tutaj!
Już ponad 17 tysięcy Polaków podpisało petycję skierowaną do Very Jourowej, wiceprzewodniczącej Komisji Europejskiej, domagając się zaprzestania szantażu na polskich samorządowcach, którzy podpisali Samorządową Kartę Praw Rodziny. Swój sprzeciw można wyrazić na stronie protestuj.pl, gdzie został zamieszczony list do Komisarz odpowiedzialnej za kwestie praworządności.
Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i święto Niepokalanego Serca Maryi to święta, które są szczególnie bliskie wszystkim pobożnym i tradycyjnym katolikom. Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zachęca wszystkich wiernych szczególnie do poświęcenia się Bożemu Sercu. Taki akt wraz Tarczą Najświętszego Serca Jezusowego, można otrzymać, biorąc udział w kampanii Zaufaj Bożemu Sercu. Dotychczas w ramach tej akcji, za pośrednictwem strony sercejezusa.pl, pakiet otrzymało już 638 042 osoby.