Zaprotestuj przeciwko ”Kodowi da Vinci”

2006-05-24 00:00:00
Zaprotestuj przeciwko ”Kodowi da Vinci”


W filmie "Kod da Vinci" - podobnie jak w jego książkowym pierwowzorze pt. "Kod Leonarda da Vinci" - mieszają się idee antykatolickie, gnostyczne i okultystyczne z prymitywnymi kłamstwami, którym autorzy przypisują wartość historyczną.

Nie pozwól aby antychrześcijański film "Kod da Vinci" znieważał Twoje przekonania religijne. Nie bądź obojętny na kłamstwa przeciwko prawdziwej historii Jezusa Chrystusa. Zaprotestuj! Szczegóły znajdziesz na stronie http://www.protestuj.pl/.
Każdy ma prawo do życia! W dobie najniższego w historii poziomu dzietności w Polsce, konieczne jest głośne przypomnienie, że każde życie jest bezcenne i wymaga opieki, a samo rodzicielstwo promocji!
– Tak wielka jest godność duszy, że każda ma ku obronie Anioła Stróża – zauważył pewnego razu św. Hieronim ze Strydonu, Doktor Kościoła, który zasłynął m.in. tym, że przetłumaczył Pismo Święte z greki i hebrajskiego na łacinę, tworząc tzw. Wulgatę.
– Do Apostolatu Fatimy należę od kilku miesięcy. Dlaczego podjąłem taką decyzję? Bo uważam, że Maryja nas do tego wzywa – mówi pan Stanisław, pochodzący z województwa lubelskiego.
– Jej medalik rozdawać, gdzie tylko się da: dzieciom, by zawsze go na szyi nosiły, i starszym, i młodzieży zwłaszcza, by pod Jej opieką miała dosyć sił do odparcia tylu pokus i zasadzek czyhających na nią w naszych czasach – pisał sto lat temu o. Maksymilian Kolbe. Biorąc sobie te słowa do serca, Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi prowadzi kampanię „Dar Maryi”, propagującą Cudowny Medalik. Weź w niej udział!
Instytut Myśli Pro-Life wraz ze Stowarzyszeniem Ks. Piotra Skargi zapraszają na wyjątkową tematycznie konferencję „The Ethical Frontiers of Biomedical Science”. Już 18 października w Krakowie – wstęp wolny!