"Zabiorą Ci wszystko" - reportaż specjalny PCh24TV

wrzesień 2023
"Zabiorą Ci wszystko" - reportaż specjalny PCh24TV

"Zabiorą Ci wszystko" - reportaż specjalny PCh24TV

Co tak naprawdę stoi za “Fit for 55” i innymi programami ekologicznymi? Czy jesteśmy w stanie oddać całą naszą wolność? Czy jesteśmy skazani na bycie niewolnikami wielkich koncernów? Na te pytania odpowiada zupełnie nowy projekt filmowy powstały w studiu PCh24TV.

Zakaz produkcji samochodów spalinowych, nowe wytyczne dotyczące zeroemisyjności mieszkań, ograniczenia wprowadzane przez Unię Europejską – to wszystko usprawiedliwiane jest walką ze zmianami klimatu i ekologią. Jednak za tymi pięknymi hasłami czyha ogromne niebezpieczeństwo, którego większość ludzi nie jest w stanie dostrzec – niebezpieczeństwo utraty wolności.

Pod płaszczykiem ratowania planety, wielkie korporacje systematycznie pozbawiają nas własności, tym samym zwiększając nad nami kontrolę. Dzisiaj wynajmuje się już nie tylko mieszkania, ale również samochody, rowery, a nawet meble, rezygnując całkowicie z posiadania czegokolwiek. Młode pokolenia, zmanipulowane hasłem “wszystko jest wspólne” nie widzi problemu w posiadaniu na własność coraz mniejszej liczby rzeczy. Tymczasem Kościół, instytucja, która jako pierwsza powinna bronić prawa do własności, oślepiony ekologiczną ideologią, promuje rewolucyjne zmiany.

Czy ludzkość jest w stanie oddać całą swoją wolność?

O tym opowiedzą zaproszeni do produkcji eksperci i publicyści m.in. Andrzej Sadowski – prezydent Centrum im. Adama Smitha, Rafał Ziemkiewicz, Łukasz Warzecha oraz redaktor naczelny portalu PCh24.pl, Krystian Kratiuk. Zachęcamy do obejrzenia tego ważnego dokumentu, dostępnego już w przedpremierze i polecenia go swojej rodzinie i znajomym. Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy kliknąć w poniższy button i dokonać wsparcia naszych mediów na dedykowanej podstronie w dowolnej kwocie.

Jak najwięcej Polaków powinno dowiedzieć się o fałszywości programów ekologicznych, promowanych przez organizacje międzynarodowe i wielkie korporacje oraz prawdziwych obliczach ludzi stojących za zieloną polityką.