Serdecznie zapraszamy na kolejny darmowy pokaz filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” w reżyserii Jarosława Mańki.
Instytut im. Ks. Piotra Skargi oraz „Polonia Christiana” mają zaszczyt zaprosić Państwa na XXI międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 26 – 29 października 2017 roku.
PiotrSkarga.pl, PCh24.pl oraz Koliber Kraków mają zaszczyt zaprosić Państwa na I Dzień Życia w Krakowie, który urozmaicony będzie wieloma atrakcjami dla całej rodziny. Zabierz całą swoją rodzinę i świętuj z nami!
Serdecznie zapraszamy Państwa do Łodzi na XI. Konferencje Stowarzyszenia Dziennikarzy „Polska w nauczaniu św. Jana Pawła II”. Jednym z prelegentów będzie redaktror PCh24.pl Krystian Kratiuk
Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w darmowych spotkaniach z Johnem H. Westenem, organizowanych przez Instytut Ks. Piotra Skargi oraz Klub Polonia Christiana
Instytut na rzecz Wiary i Kultury im. G. K. Chestertona z siedzibą na Uniwersytecie Seton Hall we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetem Papieskim Jana Pawła II w Krakowie oraz Instytutem im. ks. Piotra Skargi zaprasza na cykl konferencji pt. „Chesterton a ulepszanie człowieczeństwa”.
Serdeczne zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji naukowej zatytułowanej „Procesy sekularyzacji we współczesnym Kościele katolickim”, podczas której głos zabierze Sławomir Olejniczak, Prezes Instytutu Ks. Piotra Skargi.
We wtorek 12 września 2017 roku sędzia Rick Libman zdecydował o odstąpieniu od karania dalszym więzieniem działaczki prolife, pomimo starań prokuratury o karę pozbawienia wolności na okres 18 miesięcy. Uwadze sądu nie mogło ujść ogromne poparcie jakie napłynęło dla Mary Wagner z różnych stron świata, w tym szczególnie z Polski.
... 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
...