Zapraszamy do Katowic na projekcję filmu „Fatima – Orędzie wciąż aktualne”. Dzieło zostało nagrodzone na XXXII Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów KSF Niepokalana za walory patriotyczno-edukacyjne, zaś w kategorii „dokument” film Jarosława Mańki zajął trzecie miejsce.
Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi zaprasza na poznański pokaz filmu Grzegorza Brauna pt. „Luter i rewolucja protestancka”. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal PCh24.pl oraz magazyn „Polonia Christiana”.
Podczas łódzkiej konferencji ponownie zabrzmiał wyraźny głos w obronie cywilizacji chrześcijańskiej i podstawowych praw i wolności z nią związanych. Kolejne próby instytucjonalnego zniszczenia rodziny, brak należytej ochrony życia i rozprzestrzeniająca się plaga rozwodów – to obraz Polski i Europy dwanaście lat po śmierci papieża Jana Pawła II. O tym oraz o wielu innych zagadnieniach mówili uczestnicy tegorocznego spotkania, w tym reprezentujący PCh24.pl Krystian Kratiuk.
Serdecznie zapraszamy na kolejny darmowy pokaz filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” w reżyserii Jarosława Mańki.
Instytut im. Ks. Piotra Skargi oraz „Polonia Christiana” mają zaszczyt zaprosić Państwa na XXI międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 26 – 29 października 2017 roku.
PiotrSkarga.pl, PCh24.pl oraz Koliber Kraków mają zaszczyt zaprosić Państwa na I Dzień Życia w Krakowie, który urozmaicony będzie wieloma atrakcjami dla całej rodziny. Zabierz całą swoją rodzinę i świętuj z nami!
Serdecznie zapraszamy Państwa do Łodzi na XI. Konferencje Stowarzyszenia Dziennikarzy „Polska w nauczaniu św. Jana Pawła II”. Jednym z prelegentów będzie redaktror PCh24.pl Krystian Kratiuk
Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w darmowych spotkaniach z Johnem H. Westenem, organizowanych przez Instytut Ks. Piotra Skargi oraz Klub Polonia Christiana
... 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
...