Zapraszamy do Białegostoku na wykład z prof. Robertem T. Ptaszkiem zatytułowanego „Islam jako religia totalne”. Przed wykładem odbędzie się pokaz filmu „Nienawiść”
Sto lat temu w portugalskiej Fatimie Matka Boża objawiła się trójce dzieci. Najświętsza Maryja Panna powiedziała im wprost: jeśli świat się nie nawróci, czeka go straszliwa kara. Od tamtego czasu przez ziemię przetoczyły się dwie straszliwe wojny, a przez dekady Rosja rozpowszechniała po świecie „swoje błędy” – komunizm. Mimo tego we wciąż aktualnym orędziu fatimskim możemy odczuć morze ukojenia i nadziei.
Właśnie ukazało się najnowsze wydanie dwumiesięcznika „Przymierza z Maryją”. Ze względu na nadchodzące święta oraz odbywający się już Wielki Post, marcowo – kwietniowe wydanie magazynu poświęcone zostało nieodzownemu elementowi towarzyszącemu najbliższym tygodniom – Pokucie.
Krucjata Młodych serdecznie zaprasza mieszkańców Olsztyna, Warszawy, Białegostoku, Krakowa, Gliwic na publiczne różańce w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego.
 Wraz z Krucjatą Młodych serdecznie zapraszamy na publiczny różaniec w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego. Początek o godz. 17:00 6 kwietnia (czwartek) na Placu przed Ratuszem w Olsztynie.
Klub Polonia Christiana ma zaszczyt zaprosić do Krakowa na spotkanie „Jak być franciszkaninem w małżeństwie”, Głos zabiorą o. Piotr Bielenin OFMConv, oraz s. Jadwiga Wojas.
Z wielkim zdumieniem można przyglądać się, jak skrajnie lewicowi aktywiści walczą o niedopuszczenie na uniwersytetach do spotkań z działaczką prolife Rebeccą Kiessling.
Od pozaeuropejskich reżimów totalitarnych po – na pozór łagodne – zachodnie demokracje. Chrześcijanie ciepią wszędzie, prześladowanie za wiarę przybiera różne formy, a wrogość do wyznawców Chrystusa zapowiedział sam Syn Boży. O współczesnym obliczu działań antychrześcijańskich opowiada film „Nienawiść”.
... 
11
12
13
14
15
16
17
18
19
...