Krajowe Centrum ds. AIDS, będące agendą Ministerstwa Zdrowia, zamierza rozdawać kibicom prezerwatywy. Ma ich być około 150 tysięcy. Agenda rządowa ma dołączać do nich ulotki o tzw. bezpiecznym seksie.
43 katolickie organizacje z USA złożyły pozwy sądowe przeciwko Departamentowi Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) oraz administracji Baracka Obamy. Są one przekonane, że jest to jedyny sposób, by bronić wolności religijnej i skutecznie przeciwstawić się forsownym przepisom o przymusowym opłacaniu antykoncepcji, środków poronnych i sterylizacji.
Dzięki drugiej już edycji kursu liderów Fundacji Pro – prawo do życia rośnie liczba osób, które chcą aktywnie włączyć się w akcje ratowania nienarodzonych. Przez dwa dni kilkanaście osób z całego kraju uczyło się, jak skutecznie sprzeciwiać się aborcji.
Fundacja Mamy i Taty wysyła listy przeciw konwencji  „antyprzemocowej" Rady Europy. Zdaniem autorów akcji, tylko taka zmasowana kampania nacisku na władze, przeprowadzona przez środowiska stojące na straży rodziny może przynieść skutek.
Brytyjski minister obrony, Gerald Howarth ubolewa nad tym, że jego partia poniosła klęskę w wyborach lokalnych. Twierdzi, że stało się to wskutek promocji legalizacji tzw. małżeństw osób tej samej płci. 
Trwająca w USA dyskusja na temat  powszechnego uznania tzw. małżeństw jednopłciowych sprowokowała niektórych publicystów do zadania sobie pytania - czy w rzeczywistości sami pederaści są zainteresowani legalizacją tego typu związków? Podobne pytanie postawili sobie dziennikarze i badacze z Europy. Wyniki są uderzająco zbieżne.
Węgierska profesor Diana Banati została powołana na nową dyrektor ośrodka ocenianego jako jedno z najpoważniejszych biotechnologicznych lobby. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż jeszcze niedawno kierowała unijną agencją ds. bezpieczeństwa żywności, a do dnia tej nominacji zasiadała jeszcze w jej zarządzie.
Wbrew propagandzie, jaką szerzą politycy i ekonomiści związani z Unią Europejską, wyjście ze strefy euro jest realne i wcale nie musi się skończyć katastrofą. Dowodzą tego kilkudziesięciostronicowe prace złożone przez ekonomistów w ramach konkursu o Nagrodę Ekonomiczną im. Wolfsona. 
Władze Kaliforni chcą wprowadzić zakaz prowadzenia specjalnej psychoterapii za pomocą której leczeni są pederaści. Lewacy zacierają ręce. 
Najnowszy numer magazynu porusza sprawy aktualne i ważne dla Polski, Europy i świata. Piszemy o wielce prawdopodobnym rozpadzie unijnego projektu i narastającym wrzeniu wśród społeczeństw Unii Europejskiej. Opisujemy kolejną falę prześladowań chrześcijań w północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie. Nie unikamy tematów niewygodnych, których inne czasopisma nie chcą poruszać.
... 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
...